Адвокаты по наследственным делам
Отзывы о нас
Влюбилась в Ваш сайт!!! Какие же Вы умнички!!! Искренне хочу пожелать Вам творческих успехов!

С огромной благодарностью отзываемся о всех, кто принимал участие в создании сайта. Этот сайт,действительно, на данный момент - единственный в своем роде. Хорошо, что есть такие нужные интернет порталы. Этот интернет проект достаточно прост в пользовании. На нем удобно отдыхать - просто и быстро.

Этот ресурс просто супер так много чего здесь любопытного и нужного. Желаю держаться так же высоко и дальше и всего самого... наилучшего во всем.
Наши услуги

Вопрос к юристу по наследству:

Статьи
Право власності на спадок

Право власності на спадок Визнання прав власності на спадок (зразок судової справи), позовна заява про спадщину

Наследство по завещанию: раскрываем юридические ...

Наследство по завещанию: раскрываем юридические секреты Завещание необязательно гарантирует выполнение воли наследодателя, ведь в некоторых случаях можно признать завещание недействительным

Розділ спадщини між спадкоємцями за заповітом

    Доброго дня, адвокати та юристи сайту! Я вже користувався вашою адвокатською допомогою і Ви завжди давали мені грамотні юридичні консультації, за що дуже хочу сказати Вам велике спасибі. Без вашої допомоги, я б точно не впорався з попереднім питанням.

    Але довелося знову звернутися до Ваших послуг з питанням щодо спадщини. Ситуація така: не так давно у мене помер батько, а він володів власним автомобілем і заміським будинком, які були оформлені саме на нього. Він залишив заповіт, за яким побажав залишити будинок і машину саме мені.

    Але, крім цього, у нього була друга дружина (це його другий шлюб) і дочка, яка є моєю сестрою. Таким чином, у нас виникла серйозна суперечка про те, хто повинен отримати спадок.

    На мою думку, вони не спадкоємці, заповіт адже явно вказує на те, що це майно маю отримати саме я. Як я розумію, якщо дане майно перебувало в особистій власності мого батька, він мав повне право розпоряджатися ним і самостійно призначати спадкоємців.

    Але мої сестра і мачуха так не вважають. Вони визнали факт того, що батько залишив заповіт на мене, але вказують на існування обов'язкової частки у спадщині, яка належить їм. Моїй сестрі було 17 років на момент смерті батька, на думку мачухи, і вона, і сестра мають право на певну частку. Не могли б Ви допомогти розібратися нам у цьому питанні?

    Добрий день! Так, на загальних підставах Ви праві, розділ спадщини між спадкоємцями за заповітом відбувається в першу чергу, адже Ви були призначені спадкоємцем з волі самого померлого.

    Але відразу обмовимося про те, що існують обов'язкові частки у спадщині, які отримують близькі родичі спадкодавця і саме про це Вам і говорила Ваша мачуха.

    На момент смерті вашого батька вона була його дружиною. Можливо, мати була пенсійного віку або визнана в законному порядку недієздатною або перебувала на утриманні померлого. Адже обов'язкова частка у спадщині означає те, що незалежно від волі спадкодавця, яку той виклав у своєму заповіті, обов'язкову частку від усієї спадщини, тобто половину того майна, яке вони могли б наслідувати за відсутності самого заповіту - мають пенсіонери (батьки, чоловік або дружина, діти померлого), недієздатні або обмежено дієздатні родичі, які були на утриманні померлого. Таким чином, можливо, що навіть за наявності заповіту на Ваше ім'я, мати і Ваша сестра повинна отримати половину спадщини, яка б перейшла їй при законному спадкуванні. Але це може бути і не так, все необхідно докладно проаналізувати і, перш ніж дати однозначну відповідь на це питання, адвокату слід, як мінімум, ознайомиться із спадковою справою у нотаріуса.

    Крім цього, на момент смерті спадкодавця Ваша сестра була неповнолітньою, а це означає, що вона теж має право на отримання обов'язкової частки. У підсумку, якщо б при законному спадкуванні кожен учасник отримав по третині від майна, то в даному випадку дружина і дитина вашого батька мають отримати по 1/6, а Ви 2/3 спадщини.

    Виходить, що навіть за наявності заповіту, Вам все одно доведеться віддати обов'язкові частки іншим спадкоємцям, якщо терміново Ви не заручитесь підтримкою знаючого юриста із сімейних питань. Але щоб процес розподілу спадщини не перетворився на затяжні суди, необхідно правильно підготувати документи і врахувати всі моменти, які можуть послужити «зачіпкою» для інших сторін, щоб отримати більшу частку або постаратися визнати заповіт недійсним, але Ваше питання вимагає більшого розбору, телефонуйте, а краще звертайтесь особисто!

    Рейтинг: 4.5/5, основан на 25 голосах.

    Вам будет интересно:

    Коли оскаржити заповіт досить просто

    Кваліфікований адвокат допомагає оскаржити заповіт у суді в наступних законодавчо - прийнятих випадках.

    Допоможемо отримати спадок, який належить за Законом

    Юристи в питаннях спадщини дають відповіді на питання про те, як вступити в спадщину, якщо немає заповіту, і про те як відбувається спадкування за правом представлення.

    Юридичні послуги за правом представлення у спадщині

    Як отримати спадок за допомогою адвоката за правом представлення, коли сталася смерть спадкоємця, що не набув спадщину.

    Оформлення спадщини після смерті батька

    Юридичні тонкощі і секрети про те, як проходить оформлення спадщини після смерті батька або матері.





    Юридическая практика:
    Про визнання заповіту недійсним та усунення від ...

    Про визнання заповіту недійсним та усунення від права на спадкування У своїй юридичній практиці адвокати по спадковим питанням зіткнулися із такою цікавою справою, коли клієнт просив допомогти ...

    Про визнання права власності на 1,8 частку спадкового ...

    Про визнання права власності на 1,8 частку спадкового майна Тільки в суді виноситься рішення про розділ спадкового майна або рішення про визнання прав власності на таке майно

    Про усунення права на спадкування

    Про усунення права на спадкування Адвокату по спадковим правовідносинам потрібно було вирішити спірну ситуацію про усунення від права на спадкування сестер ...


    Консультации по наследству:
    Консультація адвоката з оформлення спадщини

    Добрий день! Не так давно, всього близько 2 місяців тому, у мене помер дідусь, який мав власну квартиру. Саме з цієї причини ...

    Консультація про те, як подати позов до суду про прийняття спадщини

    Здрастуйте! Бачила не раз, що Ви допомагаєте у вирішенні юридичних проблем по спадку різного роду. Перейду відразу до своєї ...

    Оскарження і вступ у права спадкування через суд

    Здрастуйте. Звертаюся до Вас не в перший раз, спасибі, допомогли з питанням про бездіяльність нотаріуса та прийняття спадщини ...


    Новости наследственных дел:
    На сегодняшнем заседании правительства планируется ...

    На сегодняшнем заседании правительства планируется рассмотреть план мероприятий по выполнению СА с ЕС Кабинет министров Украины на сегодняшнем заседании рассмотрит план мероприятий по выполнению соглашения об ассоциации с Евросоюзом. Об этом говорится в повестке дня заседания на сайте правительства.

    Судья не может считаться независимым от политического .

    Судья не может считаться независимым от политического влияния, если его карьера зависит от изменчивого политического вектора, - Я.Романюк 22 декабря во время заключительного заседания Наблюдательного Комитета проекта Совета Европы «Усиление независимости, эффективности и профессионализма судебной власти на Украине» Председатель Верховного Суда Украины Ярослав Романюк заявил, что «одним из самых опасных с точки зрения формирования независимой судебной системы на современном этапе факторов является политическая составляющая».

    Прокурор Донецкой области пытается в суде оспорить ...

    Прокурор Донецкой области пытается в суде оспорить его люстрацию Руководителю прокуратуры Донецкой области Николаю Франтовскому не удалось с первого раза обжаловать свое увольнение с должности через люстрацию, сообщает «Первая инстанция».


    Рекомендации пользователей:
    1676b6902a1c6c119988b3b7eb617bca