Днями, під час нагляду за дорожнім рухом, працівники ДАІ взводу ДПС з обслуговування стаціонарного поста №2 роти ДПС ДАІ отримали орієнтування від чергового Кобеляцького районного відділу про те, що на автомобілі «Фольксваген Пасат» пересуваються правопорушники.
За 20 хвилин потому, на 109 км автодороги Дніпропетровськ-Царичанка-Кобеляки-Решетилівка, інспектори ДПС побачили вищезазначений автомобіль та відразу подали сигнал про зупинку транспортного засобу. Керманич авто вимогу правоохоронців проігнорував, натомість тільки додав швидкості.
Утім переслідування тривало недовго. Проїжджаючи пост ДАІ «Сухинівка», вартові доріг отримали підкріплення у складі ще одного екіпажу, тому водієві нічого не залишалося, як виконати вимоги працівників Державтоінспекції.
Згідно орієнтування чергового, яке отримали інспектори ДАІ, водій автомобіля «Фольксваген Пасат» та його пасажири скоїли крадіжку виробів із золота та особистих речей з помешкання 22-річного мешканця села Світлогірське, Кобеляцького району.
Затриманих передано слідчо-оперативній групі Кобеляцького районного відділу міліції.
За даним фактом розпочато кримінальне провадження за частиною 3 статті 185 Кримінального Кодексу України (Крадіжка).
Щодо направлення придністровської сторони, Міністерство закордонних справ УкраїниДержавній митній службі України Департаменту розвитку митної інфраструктури та міжнародного співробітництва Щодо направлення придністровської сторони
Про переоформлення ліцензій на провадження професійної діяльності на фондовому ринку, Національна комісія з цінних паперів та фондового ринкуПро переоформлення ліцензій на провадження професійної діяльності на фондовому ринку За підсумками розгляду заяви та документів, поданих до Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку на переоформлення ліцензій на провадження професійної діяльності на фондовому ринку, у зв'язку зі зміною місцезнаходження професійного учасника, відповідно до Порядку та умов видачі ліцензії на провадження окремих видів професійної діяльності на фондовому ринку, переоформлення ліцензії, видачі дубліката та копії ліцензії( z0890-06 ), затвердженого рішенням Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 26.05.2006 № 345 (зі змінами) та зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 28.07.2006 за № 890/12764, НАКАЗУЮ:
| Щодо найменування посади керівника ДНЗ, Міністерство соціальної політики УкраїниЩодо найменування посади керівника ДНЗ У Департаменті заробітної плати та умов праці розглянуто звернення і в межах компетенції повідомляється. Статтею 12 Закону України "Про дошкільну освіту" ( 2628-14 ) визначено типи дошкільних навчальних закладів, зокрема ясла, ясла-садок, дитячий садок, центр розвитку дитини тощо.
Круїзний лайнер «Тріумф» відтягли до берегаАварійний круїзний лайнер Тріумф відбуксирували в американський порт Мобіл в штаті Алабама. Для цього знадобилося одразу 4 судна.
|