ЖИВА ПАМ’ЯТЬ
Акторів із «Тараса Бульби», що пішли від нас, увічнили за козацькою традицією
На Хортиці, біля історико-культурного комплексу «Запорозька Січ», поповнили дубову алею на пам’ять про акторів із фільму «Тарас Бульба»: народних артистів України Богдана Ступку і Леся Сердюка, народного артиста РФ Бориса Хмельницького, заслуженого артиста РФ Станіслава Соколова і наших земляків — учасників масових сцен Олексія Потапенка та артиста кінного театру В’ячеслава Єрмолаєва. Добру козацьку традицію висаджувати молоді дубки, поминаючи бойових побратимів, відродили нині живі учасники зйомок фільму режисера Володимира Бортка.
Спасівці і козаки висаджують дубочки. Фото автора
— У минулі часи козаки на пам’ять про своїх товаришів, полеглих у бою, висаджували молоді дубки. І якщо дерево приживалося, вважали, що дух запорожця живий, — розповів голова Спілки ветеранів Афганістану міста Запоріжжя Віктор Головченко. — Наша організація долучилася до цієї акції, щоб увічнити пам’ять хлопців, що полягли в афганській війні на чужині. А ще ми прагнемо зберегти добру пам’ять про чудових акторів усіма нами улюбленого фільму, що став справжнім гімном бойовому козацькому братерству.
Вшанували за козацькою традицією. Фото автора
Як підтвердив науковий консультант фільму «Тарас Бульба» генеральний директор Національного заповідника «Хортиця» Максим Остапенко, зйомки картини вдихнули життя в історико-культурний комплекс «Запорозька Січ». «Артисти запам’яталися нам справжніми козаками. Такі поняття, як честь, відвага, доблесть, шляхетність — для них не просто слова. Вони і в житті були такими, як на екрані», — згадує актор масовки Василь Прокопенко.
Про визнання акта таким, що не підлягає державній реєстрації, Міністерство юстиції УкраїниПро визнання акта таким, що не підлягає державній реєстрації Відповідно до підпункту "д" пункту 5 Положення про державну реєстрацію нормативно-правових актів міністерств, інших органів виконавчої влади( 731-92-п ), затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28 грудня 1992 року № 731, НАКАЗУЮ:
Изменен состав национального антикоррупционного комитетаПрезидент Украины Виктор Янукович подписал Указ №149/2013 «Об изменениях в составе национального антикоррупционного комитета».
| Суд отказал Л.Изовитовой, В.Даниленко и В.Блащуку в удовлетворении ходатайств о вступлении в качестве третьих лиц в дело по иску к внеочередному съезду адвокатов (дополнено)Киевский апелляционный административный суд продолжил рассмотрение дела по иску Инны Богословской к внеочередному съезду адвокатов Украины о признании противоправными и отмене решений съезда о назначении членами Высшего совета юстиции Алексея Резникова, Павла Гречковского и Сергея Балаца.
Про державну реєстрацію (перереєстрацію) лікарських засобів та внесення змін до реєстраційних матеріалів, Міністерство охорони здоров'я УкраїниПро державну реєстрацію (перереєстрацію) лікарських засобів та внесення змін до реєстраційних матеріалів Відповідно до статті 9 Закону України "Про лікарські засоби" ( 123/96-ВР ), пункту 5 Порядку державної реєстрації (перереєстрації) лікарських засобів( 376-2005-п ), затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26 травня 2005 року № 376, на підставі результатів експертизи реєстраційних матеріалів лікарських засобів та контролю якості тих, що подані на державну реєстрацію, проведеної ДП "Державний експертний центр МОЗ України", висновків щодо ефективності, безпечності та якості лікарського засобу, рекомендації його до державної реєстрації (перереєстрації) та внесення змін до реєстраційних матеріалів НАКАЗУЮ:
|