Адвокаты по наследственным делам
Отзывы о нас
Влюбилась в Ваш сайт!!! Какие же Вы умнички!!! Очень хочется пожелать Вам творческих успехов, динамичного развития и материального благополучия!

Благодарим всех за качественную работу. Ваш сайт - без всякого сомнения на сегодняшний день - единственный в своем роде. Здорово, что есть такие нужные интернет проекты. Сайт достаточно многообразен в пользовании. На нем удобно проводить отдых - просто и быстро.

Этот интернет сайт отличный! Пользовался довольно чуть ли не по три раза на день. Этот интернет портал ждет хорошее будущее. Удачи Вам, ребята. Хотелося б видеться с Вашими трудами почаще!
Наши услуги

Вопрос к юристу по наследству:

Статьи
Право власності на спадок

Право власності на спадок Визнання прав власності на спадок (зразок судової справи), позовна заява про спадщину

Наследство по завещанию: раскрываем юридические ...

Наследство по завещанию: раскрываем юридические секреты Завещание необязательно гарантирует выполнение воли наследодателя, ведь в некоторых случаях можно признать завещание недействительным

Успадкування майна за спадкової трансмісії

    Добрий день! У мене не так давно померла бабуся, яка мала квартиру у власності. Заповіти вона залишити не встигла, адже дуже боялася цього питання і вважала поганим знаком.

    У моєї бабусі було два сини - мій батько і дядько, а її чоловік помер ще раніше бабусі. Як я знаю, саме її діти є першочерговими спадкоємцями і мають виняткове право на отримання спадщини.

    Мій батько почав процес отримання спадщини, але так вже вийшло, що він помер у результаті серцевого нападу. Тепер у нас виникла незрозуміла ситуація, адже ми не можемо визначити, хто і в яких частках повинен успадковувати квартиру бабусі.

    Дядя намагається всіма способами переконати нас у тому, що тепер він єдиний спадкоємець і саме він має право на 100 відсотків спадщини. Але ми з братом не впевнені в цьому, адже чули про спадщину обов'язкової частки при спадковій трансмісії і що така практика існує в нашій країні.

    Хотілося б дізнатися детальніше про смерть спадкоємця і його спадщину, а саме, чи відходить його частка до інших спадкоємців, які стоять вище в черзі на спадок, або вона переходить вже безпосередньо його родичам. Ви вже допомагали мені раніше з інших питань, так що впевнений в тому, що Ви виручите нас і цього разу.

    Доброго дня! Звичайно, ситуація склалася не така вже й проста, але її можна вирішити. Як відомо, є категорія спадкоємців за законом, які мають право на частину спадщини, незалежно від змісту заповіту, - це право на обов'язкову частку у спадщині. Також, законом передбачено коло осіб, які мають те саме право на обов'язкову частку у спадщині. До них відносяться малолітні, неповнолітні та непрацездатні діти спадкодавця (померлої людини, чиє майно успадковується), його непрацездатний чоловік (дружина), а також непрацездатні батьки. Такі особи мають право на спадщину в розмірі половини тієї частини спадщини, яка належала б їм при спадкуванні за законом, незалежно від того складено заповіт чи ні.

    Як можна зрозуміти з вашого звернення, на момент смерті бабусі, її син (тобто Ваш батько), був ще живий і встиг заявити свої права на отримання спадщини. Таким чином, спадщина вже була фактично поділена на дві рівні частини між двома синами вашої бабусі.

    Виходить, що Ваш батько вже встиг заявити себе як спадкоємець, а це означає, що другий син бабусі, а саме Ваш дядько, ніяк не може отримати 100 відсотків успадкованого майна. Він у будь-якому випадку збереже свої 50 відсотків, але ніяк не отримає більш цього, навіть за допомогою знаючого адвоката.

    Звичайно, у вашому випадку може бути застосована спадкова трансмісія, а саме, спадок, на який заявив право Ваш батько, переходить його спадкоємцям, тобто Вам з братом. Знову ж, протягом певного часу Ви можете звернутися до нотаріуса і заявити право на проведення трансмісії, тобто про переведення частки вашого батька на Вас і вашого брата. Але тут слід прийти на консультацію до адвоката по спадковим питанням, щоб уточнити деталі.

    Якщо у вашого батька немає інших першочергових спадкоємців, то його спадщину поділять порівну між синами. Таким чином, Ваш дядько повинен отримати 50 відсотків, а Ви - по 25.

    Але на ділі процес цей не такий простий, як здається, так що цілком може знадобитися допомога професіонала. Дуже важливо правильно скласти документи, щоб потім не виникло проблем з прийняттям спадщини. У зв'язку з цим рекомендуємо Вам звернутися за юридичними послугами в оформленні спадщини вже зараз!

    Рейтинг: 4.5/5, основан на 25 голосах.

    Вам будет интересно:

    Розділ спадкової нерухомості після смерті

    Докладно про те, як розділити квартиру, що отримана у спадок від родича (бабусі чи дідуся).

    Оформлення спадщини після смерті батька

    Юридичні тонкощі і секрети про те, як проходить оформлення спадщини після смерті батька або матері.

    Порядок вступу та відмова від спадщини

    Адвокатські поради про порядок вступу в спадщину в Україні, відмову від спадкового майна.

    Обов'язкова частка у спадщині та вступ у права за заповітом

    Поради та рекомендації юриста про вступ у спадщину по заповіту, якщо існує обов'язкова частина (частка) іншої особи.





    Юридическая практика:
    Про визнання права власності на спадкове майно ...

    Про визнання права власності на спадкове майно за заповітом При необхідності у визнанні права власності на спадкове майно за заповітом слід звертатись до юристів по спадковим справам. ...

    Про визнання права власності на спадкове майно ...

    Про визнання права власності на спадкове майно за законом Громадянка звернулася до юриста по спадковим справам з метою отримати допомогу у вирішенні питання про визнання права власності ...

    Про зміну черговості спадкування та визнання права ...

    Про зміну черговості спадкування та визнання права на спадкування Наш клієнт задоволений рішенням суду за апеляцією, яким виграно справу про зміну черговості спадкування та визнання права ...


    Консультации по наследству:
    Консультація про те, як подати позов до суду про прийняття спадщини

    Здрастуйте! Бачила не раз, що Ви допомагаєте у вирішенні юридичних проблем по спадку різного роду. Перейду відразу до своєї ...

    Розділ спадкової нерухомості після смерті

    Добрий день, шановні юристи по спадкових спорах! У мене виникла ситуація, з якою просто своїми знаннями, незважаючи на те, ...

    Оскарження і вступ у права спадкування через суд

    Здрастуйте. Звертаюся до Вас не в перший раз, спасибі, допомогли з питанням про бездіяльність нотаріуса та прийняття спадщини ...


    Новости наследственных дел:
    На сегодняшнем заседании правительства планируется ...

    На сегодняшнем заседании правительства планируется рассмотреть план мероприятий по выполнению СА с ЕС Кабинет министров Украины на сегодняшнем заседании рассмотрит план мероприятий по выполнению соглашения об ассоциации с Евросоюзом. Об этом говорится в повестке дня заседания на сайте правительства.

    Судья не может считаться независимым от политического .

    Судья не может считаться независимым от политического влияния, если его карьера зависит от изменчивого политического вектора, - Я.Романюк 22 декабря во время заключительного заседания Наблюдательного Комитета проекта Совета Европы «Усиление независимости, эффективности и профессионализма судебной власти на Украине» Председатель Верховного Суда Украины Ярослав Романюк заявил, что «одним из самых опасных с точки зрения формирования независимой судебной системы на современном этапе факторов является политическая составляющая».

    Прокурор Донецкой области пытается в суде оспорить ...

    Прокурор Донецкой области пытается в суде оспорить его люстрацию Руководителю прокуратуры Донецкой области Николаю Франтовскому не удалось с первого раза обжаловать свое увольнение с должности через люстрацию, сообщает «Первая инстанция».


    Рекомендации пользователей:
    1676b6902a1c6c119988b3b7eb617bca