Цивільна справа № 2-934/12
№2/760/790/13
УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
09 січня 2013 року суддя Солом'янського районного суду міста Києва Зінченко С.В., розглянувши матеріали цивільної справи за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю «Дослідний завод «ГНЦЛС»до ОСОБА_1, Державної служби інтелектуальної власності України про визнання недійсним патенту та припинення дії свідоцтва на знак для товарів і послуг, -
в с т а н о в и в :
Ухвалою Солом'янського районного суду міста Києва від 15 серпня 2012 року по вказаній справі було призначено судову експертизу та провадження в справі зупинено.
08 січня 2013 року до суду надійшли від експертної установи матеріали цивільної справи разом з висновком судової експертизи.
Таким чином, оскільки обставина, що викликала зупинення провадження у справі усунена, то необхідно відновити провадження по справі.
Керуючись статтею 204 Цивільного процесуального кодексу України,
у х в а л и в :
Провадження по справі за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю «Дослідний завод «ГНЦЛС»до ОСОБА_1, Державної служби інтелектуальної власності України про визнання недійсним патенту та припинення дії свідоцтва на знак для товарів і послуг -відновити та призначити справу до судового розгляду на «15»год. «30»хв. «23»«січня»2013 року.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя: