Адвокаты по наследственным делам
Отзывы о нас
Этот сайт отличный! Пользовался довольно часто. Думаю, что этот интернет сайт ожидает хорошее будущее. Желаю удачи. Хотелося б видеться с Вашими работами почаще! Действуйте!

Огромное количество необходимой информации.

Просто отличный сайт! Хорошенький ресурсик! Классно! Всё очень удобно и просто. Спасибочки за профессиональный сервис!
Наши услуги

Вопрос к юристу по наследству:

Статьи
Право власності на спадок

Право власності на спадок Визнання прав власності на спадок (зразок судової справи), позовна заява про спадщину

Наследство по завещанию: раскрываем юридические ...

Наследство по завещанию: раскрываем юридические секреты Завещание необязательно гарантирует выполнение воли наследодателя, ведь в некоторых случаях можно признать завещание недействительным

Єврокомісар Штефан Фюле:«До якого простору належить Україна?»

    Єврокомісар Штефан Фюле:«До якого простору належить Україна?»Єврокомісар Штефан Фюле вважає, що стосунки України з Євросоюзом не зрушать з місця без прогресу в справах проти Тимошенко та Луценка, повідомляє Gazeta ua.

    Про це Штефан Фюле сказав на відкритті щорічного форуму «Ялтинська європейська стратегія», організованому фондом Віктора Пінчука, пише Українська правда.

    «Ми хочемо просуватися вперед у стосунках з Україною, але як ми можемо це робити, коли так мало було зроблено для виправлення наслідків вибіркового правосуддя — в справах Тимошенко, Луценка та інших?» — зазначив він.

    Фюле згадав, що з моменту призначення на посаду здійснив сім візитів до України.

    «Включно з одним візитом до тюрми — в місце, де, як я думав, мені ніколи не доведеться закінчувати свої подорожі».

    Як відомо, Штефан Фюле під час одного з візитів до України провідав Юлію Тимошенко у в'язниці.

    «Як ми можемо просуватися вперед, якщо права людини, свобода висловлювань, об'єднань або медіа не поважаються в повній мірі?» — додав він.

    «Від того, як Україна вчинятиме найближчі місяці з наслідками вибіркового правосуддя, як вона просуватиметься в напрямку реформ юстиції та генпрокуратури, чи проведе Україна наступні вибори відповідно до міжнародних стандартів — це визначатиме, до якого простору належить Україна», — зазначив єврокомісар.

    Урядовий Кур'єр

    Рейтинг: 4.8/5, основан на 25 голосах.

    Вам будет интересно:

    Сенат Румынии ратифицировал СА Украины с Евросоюзом

    Вчера, 3 июля Сенат Румынии ратифицировал Соглашение об ассоциации Украины с Европейским Союзом (ЕС). Об этом говорится в сообщении пресс-службы Министерства иностранных дел Румынии.

    Щодо встановлення на вересень 2013 року роздрібних тарифів на електроенергію з урахуванням граничних рівнів тарифів при поступовому переході до формування єдиних роздрібних тарифів для споживачів на території України, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики

    Щодо встановлення на вересень 2013 року роздрібних тарифів на електроенергію з урахуванням граничних рівнів тарифів при поступовому переході до формування єдиних роздрібних тарифів для споживачів на території України

    Экс-королева красоты, обвинившая Д.Трампа в мошенничестве, компенсирует ему $5 млн

    Бывшая обладательница титула «Мисс Пенсильвания» Шина Моннин обвинила оргкомитет конкурса красоты и бизнесмена Дональда Трампа в мошенничестве, сообщает AceShowbiz.

    пожеж і ліквідації їх наслідків у населених пунктах, в яких розташовано об’єкти Чорноморського флоту Російської Федерації на території України, Верховна Рада України

    Верховна Рада України постановляє: Угоду між Кабінетом Міністрів України і Урядом Російської Федерації про взаємодію з питань попередження надзвичайних ситуацій, пожеж і ліквідації їх наслідків у населених пунктах, в яких розташовано об’єкти Чорноморського флоту Російської Федерації на території України, підписану 12 липня 2012 року в м. Ялті, яка набирає чинності з дати отримання дипломатичними каналами останнього письмового повідомлення про виконання Сторонами внутрішньодержавних процедур, необхідних для набрання нею чинності, ратифікувати (додається).





    Юридическая практика:
    Про визнання права власності на 1,8 частку спадкового ...

    Про визнання права власності на 1,8 частку спадкового майна Тільки в суді виноситься рішення про розділ спадкового майна або рішення про визнання прав власності на таке майно

    Розподіл спадкового майна

    Розподіл спадкового майна Юрист професійно надала допомогу в розподілі спадку громадян, що звернулися до неї

    Про усунення від права на спадкування

    Про усунення від права на спадкування Нещодавно до юристів по питанням спадщини звернулася громадянка, яка бажає усунути від права на спадкування свою сестру


    Консультации по наследству:
    Допомога адвоката і консультація за спадковою справою

    Привіт. Мені потрібна допомога адвоката у спадкових справах. Справа в тому, що більше п'яти років тому моя мама померла, залишивши ...

    Оскарження і вступ у права спадкування через суд

    Здрастуйте. Звертаюся до Вас не в перший раз, спасибі, допомогли з питанням про бездіяльність нотаріуса та прийняття спадщини ...

    Допоможемо отримати спадок, який належить за Законом

    Привіт усім! У мене дуже серйозне питання про спадкування майна, а саме житла від бабусі. Справа в тому, що недавно у мене ...


    Новости наследственных дел:
    На сегодняшнем заседании правительства планируется ...

    На сегодняшнем заседании правительства планируется рассмотреть план мероприятий по выполнению СА с ЕС Кабинет министров Украины на сегодняшнем заседании рассмотрит план мероприятий по выполнению соглашения об ассоциации с Евросоюзом. Об этом говорится в повестке дня заседания на сайте правительства.

    Судья не может считаться независимым от политического .

    Судья не может считаться независимым от политического влияния, если его карьера зависит от изменчивого политического вектора, - Я.Романюк 22 декабря во время заключительного заседания Наблюдательного Комитета проекта Совета Европы «Усиление независимости, эффективности и профессионализма судебной власти на Украине» Председатель Верховного Суда Украины Ярослав Романюк заявил, что «одним из самых опасных с точки зрения формирования независимой судебной системы на современном этапе факторов является политическая составляющая».

    Прокурор Донецкой области пытается в суде оспорить ...

    Прокурор Донецкой области пытается в суде оспорить его люстрацию Руководителю прокуратуры Донецкой области Николаю Франтовскому не удалось с первого раза обжаловать свое увольнение с должности через люстрацию, сообщает «Первая инстанция».


    Рекомендации пользователей:
    1676b6902a1c6c119988b3b7eb617bca