МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
НАКАЗ
04.10.2013 № 1359Про внесення змін до наказу Міністерства освіти і науки України від 02.09.2013 № 1255
З метою належного проведення третього (заключного) туру всеукраїнського конкурсу "Учитель року-2014" у номінаціях "Директор школи" та "Світова література", та враховуючи клопотання департаменту освіти і науки, молоді та спорту Кіровоградської обласної державної адміністрації від 09.09.2013 № 01-09/328/1-3, департаменту освіти і науки Одеської обласної державної адміністрації від 12.09.2013 № 1288/01/05, НАКАЗУЮ:
1. Внести зміни в абзац четвертий пункту 3 наказу Міністерства освіти і науки України від 02.09.2013 № 1255( v1255729-13 ) "Про проведення всеукраїнського конкурсу "Учитель року-2014", замінивши слово "Іллічівську" словом "Білгород-Дністровському", слово "Світловодську" словом "Олександрії".
2. Департаменту організаційно-аналітичного забезпечення і взаємодії із засобами масової інформації та громадськими об'єднаннями (Марченко А. В.) зробити відповідну відмітку у справах архіву.
3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Жебровського Б. М.
Міністр
Д. В. Табачник
{Текст взято з сайту Міністерства освіти і науки http://www.mon.gov.ua}
транспортування та постачання теплової енергії КП "Білгород-Дністровськтеплоенерго", Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послугПро видачу ліцензій з виробництва, транспортування та постачання теплової енергії КП "Білгород-Дністровськтеплоенерго" Відповідно до Законів України "Про державне регулювання у сфері комунальних послуг"( 2479-17 ), "Про ліцензування певних видів господарської діяльності"( 1775-14 ), "Про теплопостачання"( 2633-15 ), Положення про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг( 1073/2011 ), затвердженого Указом Президента України від 23.11.2011 № 1073, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг, ПОСТАНОВЛЯЄ:
Почали з опіків — дійшли до серцяУкраїна стала першою на пострадянському просторі, де визнали і легалізували лікування стовбуровими клітинами трьох хвороб панкреонекрозу, критичної ішемії ніг, опіків, обморожень і травм. Цьому ...
| Про реєстрацію кандидата у народні депутати України, висунутого Партією "Об’єднані ліві і селяни", Центральна виборча комісіяПро реєстрацію кандидата у народні депутати України, висунутого Партією "Об’єднані ліві і селяни" До Центральної виборчої комісії надійшла заява Партії "Об’єднані ліві і селяни" разом з іншими документами щодо реєстрації кандидата у народні депутати України, висунутого 4 серпня 2012 року на VIII з’їзді цієї партії, в одномандатному виборчому окрузі № 214.
передбачених у державному бюджеті на придбання шкільних автобусів для перевезення дітей, що проживають у сільській місцевості, Кабінет Міністрів УкраїниПро внесення змін до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті на придбання шкільних автобусів для перевезення дітей, що проживають у сільській місцевості
|