Іллю Квашу не випадково називають королем стрибків з метрового трампліна. 25-річний вихованець миколаївської школи спорту протягом останніх шести років п’ять разів здобував звання чемпіона Європи у цьому виді програми. А ось на світовій першості піднятися на п’єдестал пошани підопічному заслуженого тренера України Тетяни Мар’янко ніяк не вдавалося.
Крига скресла в одному з найчарівніших міст світу — іспанській Барселоні. На чемпіонаті світу з водних видів спорту у своєму коронному виді Ілля Кваша здобув срібну медаль, набравши у фінальних змаганнях 434,30 бала. Переломною для нашого спортсмена стала четверта спроба, після виконання якої підопічний Тетяни Мар’янко піднявся на другу позицію і втримав її до завершення змагань.
Ілля Кваша: перший в Європі, другий у світі. Фото з сайту l1.yimg.com
Позаду залишилися такі грізні конкуренти, як бронзовий призер останніх першостей Старого Світу Матьє Россе з Франції, другий номер китайської збірної Сунь Джі, а також досвідчений Алехандро Чавес із Мексики.
Цікаво, що під час червневої першості континенту в Німеччині програму миколаївського спортсмена судді оцінили на чотири бали вище, ніж виступ переможця останнього чемпіонату світу в Шанхаї — господаря змагань Лі Шисиня. У Барселоні чинний чемпіон світу підтвердив свій статус і знов піднявся на найвищу сходинку п’єдесталу.
Відтепер у колекції Іллі Кваші, крім п’яти золотих медалей чемпіона Європи, бронзової нагороди пекінської Олімпіади-2008 у синхронних стрибках, з’явилася нарешті і відзнака світової першості. Президент Національного олімпійського комітету Сергій Бубка привітав атлета та тренерський штаб зі здобутою нагородою і побажав не зупинятися на досягнутому.
Про офіційні (облікові) курси банківських металів, Національний банк УкраїниНаціональний банк України 11.10.2013 встановлює офіційні (облікові) курси банківських металів Код цифровий Код літерний Кількість унцій Назва Облікові курси
Про внесення змін до постанови НКРЕ від 28.12.2011 № 171, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетикиПро внесення змін до постанови НКРЕ від 28.12.2011 № 171 Відповідно до Законів України «Про засади функціонування ринку природного газу» ( 2467-17 ), «Про природні монополії»( 1682-14 ) та Указу Президента України від 23.11.2011 № 1059( 1059/2011 ) «Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики», до Методики розрахунку тарифів на транспортування та постачання природного газу для підприємств з газопостачання та газифікації( v0983227-02 ), затвердженої постановою НКРЕ від 04.09.2002 № 983, та Процедури встановлення та перегляду тарифів на послуги з транспортування, розподілу, постачання природного газу, закачування, зберігання та відбору природного газу ( z0685-13 ), затвердженої постановою НКРЕ від 03.04.2013 № 369, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, ПОСТАНОВЛЯЄ:
| Про постійно діючу робочу групу з питань інновацій, Державна судова адміністрація УкраїниПро постійно діючу робочу групу з питань інновацій З метою ефективної координації заходів, оперативного вирішення завдань постійно діючої робочої групи з питань інновацій, керуючись частиною п'ятою статті 147 Закону України "Про судоустрій і статус суддів" ( 2453-17 ), НАКАЗУЮ:
Щодо набрання чинності міжнародним договором, Міністерство закордонних справ УкраїниМіністерству юстиції України Копія: Апарату Верховної Ради України Секретаріату Кабінету Міністрів України Міністерству оборони України Посольству України в Республіці Сербія
|