Семеро постраждалих людей, чотири пошкоджених автомобіля — наслідок дорожньо-транспортної пригоди з тяжкими наслідками. Аврія сталася о пів на дев’яту ранку, в Сумах.
За попередніми даними, водій автомобіля «HONDA CR-V», рухаючись на додаткову секцію світлофору, не надав перевагу в русі та допустив зіткнення з автомобілем «Рута» — маршрутним таксі, що здійснював перевезення 10 пасажирів і рухався на зелений сигнал світлофору. Зі слів водія легковика, він дуже поспішав, тому сподівався щонайшвидше проїхати перехрестя. Проте, внаслідок удару обидва автомобілі виїхали на смугу зустрічного руху, де зіткнулися з автомобілем «FORD B-MAX», що виконував поворот ліворуч, та автобусом «I-VAN», в салоні якого знаходилось 30 пасажирів.
Внаслідок ДТП тілесні ушкодження отримали водій і шестеро пасажирів автомобіля «Рута», п’ятеро постраждалих після надання медичної допомоги відпущені додому.
Державтоінспекція рекомендує водіям неухильно дотримуватися Правил дорожнього руху і заздалегідь планувати маршрути так, аби не довелося перевищувати швидкість руху і вдаватися до небезпечних маневрів.
Про видачу ліцензій з транспортування та постачання теплової енергії ПрАТ "ЛУКОР", Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послугПро видачу ліцензій з транспортування та постачання теплової енергії ПрАТ "ЛУКОР" Відповідно до Законів України "Про державне регулювання у сфері комунальних послуг"( 2479-17 ), "Про ліцензування певних видів господарської діяльності"( 1775-14 ), "Про теплопостачання"( 2633-15 ), Положення про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг( 1073/2011 ), затвердженого Указом Президента України від 23.11.2011 № 1073, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг, ПОСТАНОВЛЯЄ:
Временная специальная комиссия начала прием заявлений о проведении проверки судей12 июня 2014 года в газете «Голос Украины» Высший совет юстиции обнародовал официальное сообщение о создании Временной специальной комиссии по проверке судей судов общей юрисдикции (далее - ВСК).
| У 10 штатах Америки епідемія грипуУ 10 штатах Америки виявлено збільшення кількості осіб, хворих на грип A H3/N2. Про це йдеться у повідомленні Європейського Центру з контролю і профілактики захворювань (CDC), передає УНН.
В Киеве задержали сотрудника Миндоходов, который подстрелил прохожегоВ Киеве задержан старший оперуполномоченный ОВД ГУ Миндоходов, который устроил конфликт с применением травматического оружия. Госслужащего задержали в ходе совместной операции следователей прокуратуры ...
|