Адвокаты по наследственным делам
Отзывы о нас
Сайт - отпад. Благодарю. Чрезвычайно полезный и удобный интернет сайт.

Вы класс!!! Все что делаете для пользователей важно!!!

Для меня это находка! Уже неделю зависаю у Вас на портале и уходить отсюда совсем не собираюсь. Интересно, здорово!
Наши услуги

Вопрос к юристу по наследству:

Статьи
Право власності на спадок

Право власності на спадок Визнання прав власності на спадок (зразок судової справи), позовна заява про спадщину

Наследство по завещанию: раскрываем юридические ...

Наследство по завещанию: раскрываем юридические секреты Завещание необязательно гарантирует выполнение воли наследодателя, ведь в некоторых случаях можно признать завещание недействительным

Дим Вітчизни чи вогонь на чужині

    Дим Вітчизни чи вогонь на чужині

    Шукати кращої долі у виступах за інші країни українських спортсменів не завжди спонукають гроші

    Дмитро ЯКОВЕНКО для «Урядового кур’єра»

    Як почувається атлет, якому не вистачило дещиці, аби здобути нагороду? На минулих Олімпійських іграх у Лондоні гімнаст Микола Куксенков двічі відчув цей гіркий присмак: у фіналі командних змагань та у фіналі індивідуального багатоборства.

    — Прикро, що через травму ноги не зміг сповна реалізувати себе в багатоборстві. Хтось, звісно, подумає: всього лише четвертий, знову не вистачило трохи до медалі. А я вважаю, що це хороший результат. З двома порваними зв’язками пройти всі шість снарядів! Спершу планували, що я виступатиму лише на чотирьох — не повинен був йти на стрибкові види. — Так атлет прокоментував журналістам свій виступ, а згодом з’явилася інформація, що з 2013-го він… виступатиме за сусідню державу.

    Виявляється, російська пропозиція надійшла ще два роки тому, однак Микола хотів виступити на Олімпіаді у Лондоні. А на користь переїзду «грають» кращі умови, запропоновані росіянами: квартира, медичне обслуговування, матеріальна підтримка. Для спортсмена, який нині заліковує травми, цей аргумент занадто істотний. Тому утримати його в Україні не може навіть батько — головний тренер чоловічої збірної. А в Федерації спортивної гімнастики вже роблять ставку на інших.

    Біг на місці

    Справді, не секрет, що спорт в Україні не входить до пріоритетів наших співгромадян. Професійні спортсмени у більшості своїй заробляють добрі гроші. Якщо взяти футбол, то навіть у найбідніших клубах української Прем’єр-ліги футболісти, котрі частіше сидять в запасі, аніж грають, отримують не менше 10 тисяч доларів на місяць. Та це стосується далеко не всіх. Спортсмени-олімпійці, наприклад, уже не перший рік змушені готуватися до змагань у, м’яко кажучи, поганих умовах.

    Одним з яскравих прикладів є наші легкоатлети. «Урядовий кур’єр» неодноразово висвітлював ситуацію у легкоатлетичній федерації. Ще у вересні минулого року на прес-конференції Єлизавета Бризгіна, бронзова призерка Олімпіади в Лондоні в естафеті, чемпіонка та срібна призерка першості Європи з легкої атлетики, заявила про те, що спортсмени після Олімпіади отримали менше половини коштів, призначених для них державою. Та річ не лише у грошах, наголошували легкоатлети, умови для підготовки до Олімпійських ігор були недостойними. База у Святошині вже давно застаріла (останній ремонт проводився там ще до Олімпіади-1980). Спортсменам недостатньо харчів, умови для проживання і тренування жахливі. Окрім того, попереднє керівництво федерації здійснювало тиск на тих спортсменів та тренерів, які висловлювали своє невдоволення матеріальними умовами.

    То чи варто дивуватися, коли дізнаємося, що ще один спортсмен вирішив полишити Україну задля виступів за іншу збірну? Так, ми можемо говорити про патріотизм. Але якщо держава не дбає про своїх людей, спортсменів зокрема, то чи маємо ми право вимагати від них відданості? Якщо, приміром, олімпійський чемпіон батутист Юрій Нікітін заявляє, що, аби прогодувати сім’ю, змушений виступати в європейських цирках, то чи варто тут щось коментувати? Або коли легкоатлетка, теж олімпійська чемпіонка, Наталя Добринська каже: «Я купую собі спортивний інвентар за власні гроші, хоча на 2012 рік держава виділила 4 мільйони гривень на інвентар для Федерації легкої атлетики», то чи не має бути соромно за себе тим, хто повинен сприяти людям, завдяки яким Український гімн звучить у світі чи не найчастіше?

    Прогрес як необхідність

    Микола Куксенков далеко не перший спортсмен, котрий у пошуках спортивного щастя поїхав з України. До списку входять біатлоністка Олена Зубрилова (нині головний тренер молодіжної команди Білорусі), фігуристка Олена Савченко (Німеччина), волейболісти Наталя Гончарова (Обмочаєва) та Дмитро Мусерський (Росія), художня гімнастка Кароліна Севастьянова (Росія) та інші.

    Як уже зазначалося вище, причини переїзду не завжди полягають у грошах. Спортсмени часто невдоволені умовами для тренування і проживання. Окрім того, вони переїжджають і з суто спортивних мотивів. За кордоном у таких спортсменів є шанс увійти до когорти найкращих, у той час як в Україні вони перебувають у затінку сильніших опонентів.

    Так, у випадку з Наталею Обмочаєвою і її сестрою Валерією причиною переїхати до Росії стала можливість навчатися і прогресувати у своєму виді спорту.

    Часом стається так, що через стереотипи, які існують у нашій країні, спортсмен не має змоги проявити себе на найвищому рівні. Приміром, Ліза Рябкіна, котра стала першою хокеїсткою, що закинула шайбу у чоловічому чемпіонаті України, була змушена переїхати до США, бо жінкам заборонили брати участь у нашому чемпіонаті разом із чоловіками. В Америці вона грає за хокейну команду Гарвардського університету, де протягом чотирьох років була одним із лідерів за очками, а у 2011 році носила капітанську пов’язку. А на запитання, чи погодилася б грати за жіночу хокейну збірну України, якщо б таку створили, відповідає: «Звісно. Для мене було б великою честю представляти Україну».

    «Розтяжка» між двома країнами найчастіше вимушена, вважає гімнаст Микола Куксенков. Фото з сайту zimbio.com

    Місце під чужим сонцем

    Утратила Україна ще одну свою талановиту спортсменку, Олену Савченко, яка з 2004 року представляє Німеччину. Серед її численних досягнень звання триразової чемпіонки світу з фігурного катання та бронзова медаль зимових Олімпійських ігор у Ванкувері (2010). Її слова в непривабливому світлі виставляють нашу Федерацію фігурного катання. «Навіть коли я стала чемпіонкою серед юніорів, федерація не допомогла мені винаймати квартиру в Києві, а батьки не могли собі такого дозволити», — каже спортсменка. Вона додає: «Саме проблеми з житлом, а також розуміння, що, виступаючи за Україну, мені навряд чи вдасться стати чемпіонкою — нас із моїм партнером судді «відсували» на десяті місця — й стали причиною того, що я поїхала до Німеччини». Фігуристка також говорить про дуже прикрі, але такі правдиві речі: «Я не хочу повертатися в Україну: мені страшенно шкода людей, які, важко працюючи, мало що можуть собі дозволити. Тут є жменька багатих людей, а решта — дуже бідні», — зазначила вона в інтерв’ю одному зі спортивних порталів.

    На жаль, факти, наведені вище, значною мірою відображають загальну ситуацію в країні, де далеко не лише спортсмени не мають достойних умов для життя. Однак ми не мусимо втрачати здорового оптимізму, адже певні позитивні зсуви у спортивному житті країни відбуваються. Так, після того як на початку тогорічного листопада на звітно-виборній конференції Федерації легкої атлетики роботу її керівництва було визнано незадовільною і обрали нових функціонерів, з’явилася надія на поліпшення ситуації. Зрештою, слова нового віце-президента федерації, олімпійської чемпіонки Ольги Бризгіної, звучать обнадійливо: «Федерація має жити життям спортсмена». Якщо слова відобразяться у діях — легкоатлети вже мають право сподіватись на краще майбутнє.

    Урядовий Кур'єр

    Рейтинг: 4.5/5, основан на 25 голосах.

    Вам будет интересно:

    Дата проведения ІІ Ежегодного судебно-правового форума переносится

    По сложившейся традиции ежегодно в середине марта издательство «Юридическая практика» проводит мероприятия, приуроченные ко Дню юридической практики. Этот профессиональный праздник отмечается ...

    Группа патриотов США намерена строить цитадели с целью оградить себя от беззакония

    Группа патриотов-единомышленников в США в штате Айдахо собирается построить район-крепость, которую будут патрулировать вооруженные люди. Проект под названием «Цитадель» планирует использовать ...

    Музика надихала і фахівців, і дилетантів

    Чи не найзнаменитішою на конкурсі Лисенка була майже трьохсотлітня легендарна скрипка Гварнері дель Джезу, яку особливо переслідували в Колонному залі Національної філармонії телевізійники. А ...

    У Єгипті відкрили другу за розмірами піраміду Хефрена

    Гізі після трьох років реставрації на огляд туристів відкрили другу за розмірами піраміду Хефрена. Це місце поховання сина фараона Хеопса, і розташована вона недалеко від піраміди його батька.





    Юридическая практика:
    Про стягнення витрат на поховання

    Про стягнення витрат на поховання До юристів по спадковим справам звернулася громадянка за допомогою у справі про стягнення витрат на поховання через суд

    Про усунення від права спадкування

    Про усунення від права спадкування За правовою допомогою до наших юристів звернувся громадянин, який просив правової допомоги у справі про усунення від права ...

    Про визнання права власності на спадкове майно ...

    Про визнання права власності на спадкове майно за заповітом При необхідності у визнанні права власності на спадкове майно за заповітом слід звертатись до юристів по спадковим справам. ...


    Консультации по наследству:
    Коли оскаржити заповіт досить просто

    У мене виникла ситуація, коли без допомоги кваліфікованого адвоката зі спадкових питань не обійтися. Вже не раз до Вас звертаюся ...

    Якщо викликають до суду за спадковою справою

    Доброго часу доби. Моя проблема пов'язана зі спадком. Ми з дружиною живемо в Київській області. А батько дружини жив в Єврейській ...

    Як оформити квартиру після вступу в спадщину

    Тільки недавно до Вас зверталася за порадою і Ви мені дуже допомогли, залишила свій позитивний відгук на форумі, тепер склалася ...


    Новости наследственных дел:
    На сегодняшнем заседании правительства планируется ...

    На сегодняшнем заседании правительства планируется рассмотреть план мероприятий по выполнению СА с ЕС Кабинет министров Украины на сегодняшнем заседании рассмотрит план мероприятий по выполнению соглашения об ассоциации с Евросоюзом. Об этом говорится в повестке дня заседания на сайте правительства.

    Судья не может считаться независимым от политического .

    Судья не может считаться независимым от политического влияния, если его карьера зависит от изменчивого политического вектора, - Я.Романюк 22 декабря во время заключительного заседания Наблюдательного Комитета проекта Совета Европы «Усиление независимости, эффективности и профессионализма судебной власти на Украине» Председатель Верховного Суда Украины Ярослав Романюк заявил, что «одним из самых опасных с точки зрения формирования независимой судебной системы на современном этапе факторов является политическая составляющая».

    Прокурор Донецкой области пытается в суде оспорить ...

    Прокурор Донецкой области пытается в суде оспорить его люстрацию Руководителю прокуратуры Донецкой области Николаю Франтовскому не удалось с первого раза обжаловать свое увольнение с должности через люстрацию, сообщает «Первая инстанция».


    Рекомендации пользователей:
    1676b6902a1c6c119988b3b7eb617bca