МІНІСТЕРСТВО ЗАКОРДОННИХ СПРАВ УКРАЇНИ
ЛИСТ
11.04.2013 № 72/14-612/1-1200
Копія:
Міністерство юстиції України Апарат Верховної Ради України Секретаріат Кабінету Міністрів України Державна міграційна служба України Адміністраця Державної прикордонної служби України Посольство України в Республіці Казахстан
Щодо набрання чинності міжнародним договором
Повідомляємо, що Протокол про внесення змін та доповнень до Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Казахстан про взаємопоїздки громадян від 19 травня 2000 року, вчинений 7 квітня 2010 року в м. Астана та затверджений постановою Кабінету Міністрів України № 522 від 30.06.2010 р.( 522-2010-п ), набрав чинності 4 квітня 2013 року.
Протокол припинить дію одночасно з Угодою.
З метою включення до Єдиного державного реєстру нормативно-правових актів України та офіційного опублікування у додатку надсилаємо офіційно засвідчену копію вказаного Протоколу українською мовою на адресу Мін'юсту.
Директор Договірно-правового департаменту
В. М. Пузирко
На остановках и в транспорте разместят информацию о том, где нельзя курить. ВИДЕОВ Киеве стартует кампания, в ходе которой на остановках общественного транспорта и в самом транспорте появятся графические информационные знаки и сообщения с указанием мест, где запрещено курение.
Щодо заповнення граф 29 і 53 митної декларації на бланку єдиного адміністративного документа, Державна митна служба УкраїниДЕРЖАВНА МИТНА СЛУЖБА УКРАЇНИ Департамент організації митного контролю та оформлення Департаменту митних інформаційних технологій та статистики Київській регіональній митниці
| Повз Землю пролетів небезпечний астероїдАстероїд 2002 АМ31, який кваліфікується як навколоземний об'єкт, що перетинає орбіту Землі, пролетів повз Землю у ніч з 22 липня на 23 липня.
Укрзализныця создала комиссию по профилактике правонарушений и коррупции17 сентября, согласно приказу № 593-Ц/шт, на государственном предприятии начала действовать Комиссия по вопросам профилактики правонарушений и предотвращения коррупции на железнодорожном транспорте.
|