Адвокаты по наследственным делам
Отзывы о нас
Этот интернет сайт не друг - этот интернет портал, практически, - родственник для всех, кто сегодня живёт актуальными идеями!

Большое спасибо за этот огромный труд, который Вы делаете постоянно для пользователей. Умнички!!!

Влюбилась в Ваш сайт!!! Какие же Вы умнички!!! Искренне хочу пожелать Вам творческих успехов!
Наши услуги

Вопрос к юристу по наследству:

Статьи
Право власності на спадок

Право власності на спадок Визнання прав власності на спадок (зразок судової справи), позовна заява про спадщину

Наследство по завещанию: раскрываем юридические ...

Наследство по завещанию: раскрываем юридические секреты Завещание необязательно гарантирует выполнение воли наследодателя, ведь в некоторых случаях можно признать завещание недействительным

Куди подіти небезпечний непотріб?

    Куди подіти небезпечний непотріб?

    «Урядовий кур’єр» дізнався, де безплатно приймають відпрацьовані батарейки й акумулятори

    У Черкасах узялися централізовано збирати небезпечні відходи. Йдеться про відпрацьовані батарейки, люмінесцентні лампи, акумулятори від телефонів і фотоапаратів. Прийматимуть їх у спеціальних пересувних пунктах абсолютно безкоштовно. Нова система здавання небезпечних відходів передбачає виїзні пункти приймання такого сміття. Для цього департамент житлово-комунального комплексу міськвиконкому визначив 24 місця у різних мікрорайонах міста. Туди тричі на тиждень упродовж двох місяців почергово привозитимуть спеціальні контейнери для утилізації небезпечних відходів.

    Саме ці безневинні атрибути побуту дедалі більше загрожують нашому здоров’ю. Фото Володимира ЗAЇКИ

    Досі в обласному центрі такі відходи збирали лише кілька фірм, які мали необхідну ліцензію. До того ж за здавання такого непотребу черкасці мали ще й заплатити з власної кишені!

    — Як чудово, що це питання нарешті вирішене, — каже Олена Перебийніс, мати трьох дітей. — Ми живемо у приватному будинку, в нас назбиралася ціла гора цього непотребу. Ми знаємо, що у сміттєвий бак таке викидати не можна. А куди його подіти — невідомо. Хтось порадив для утилізації ртутних ламп викликати МНС, але до цього ще руки не дійшли. Зате тепер можемо весь небезпечний непотріб здати. Ось тільки якби ці приймальні пункти діяли не два місяці, а постійно, було б набагато краще і зручніше.

    За інформацією відділу екології Черкаського міськвиконкому, з наступного року для такого сміття планують встановити три контейнери на території СУБів (служб утримання будинків).

    За угодою з міською владою, підприємство, яке цим займається, має протягом двох місяців зібрати 96 тисяч кубометрів небезпечних відходів. Місто ж за це сплатить йому приблизно 80 тисяч гривень. Зі спеціалізованого складу, де певний час нагромаджуватимуться зіпсовані батарейки та інший шкідливий непотріб, його розвезуть на підприємства в різних куточках України, де ці відходи перероблять, вилучивши з них важкі метали, ртуть та інші елементи.

    Цілком очевидно, що проблема забруднення навколишнього середовища токсичними речовинами актуальна не тільки для Черкас, а й для інших населених пунктів України. Як підрахували екологи, тільки одна «пальчикова» батарейка забруднює 400 літрів води або 20 квадратних метрів грунту. У лісовій зоні це «територія життя» двох дерев, двох кротів, одного їжака й кількох тисяч дощових черв’яків! Одна енергоощадна лампа містить від 3 до 5 міліграмів ртуті. Щороку ж на полігони твердих побутових відходів потрапляє майже 500 кілограмів ртуті. Навіть у невеликих кількостях цинк, марганець, кадмій, нікель, ртуть, які містяться в батарейках, можуть завдати шкоди здоров’ю людини. Один із найнебезпечніших металів — ртуть — може потрапити в організм людини як безпосередньо з води, так і під час вживання продуктів, які приготували з отруєних рослин чи тварин, оскільки цей метал має здатність накопичуватися в організмі.

    Урядовий Кур'єр

    Рейтинг: 4.6/5, основан на 25 голосах.

    Вам будет интересно:

    Про прийняття за основу проекту Закону України про внесення змін до деяких законів України щодо вдосконалення правового регулювання адміністративних відносин між органами державного нагляду у сфері цивільного захисту, пожежної та техногенної безпеки і суб'єктами господарювання, Верховна Рада України

    ПОСТАНОВА  Верховної Ради України Верховна Рада України постановляє: 1. Прийняти за основу проект Закону України про внесення змін до деяких законів України щодо вдосконалення правового регулювання адміністративних відносин між органами державного нагляду у сфері цивільного захисту, пожежної та техногенної безпеки і суб'єктами господарювання (реєстр. №10529-1), поданий Кабінетом Міністрів України.

    Малюнки прикрасили вулиці Черкас

    Будівлю однієї з центральних вулиць Черкас прикрасили виразним графічним силуетом короля комедії епохи німого кіно Чарлі Чапліна.

    Як отримати спадщину в Україні і які потрібні документи у спадок?

    Юристи з питань спадкових правовідносин дали інтерв'ю про те, як проходить вступ у спадщину і які потрібні для цього документи.

    Парламенту предложили рассмотреть законопроект «О люстрации»

    Народные депутаты Иван Заец, Ярослав Джоджик и Андрей Давыденко (фракция «НУ-НС») внесли на рассмотрение Верховного Совета Украины проект закона «О люстрации».





    Юридическая практика:
    Про усунення перешкод у здійсненні права на спадкування ...

    Про усунення перешкод у здійсненні права на спадкування та визнання права власності в порядку спадкування за заповітом Починаючи процес нотаріального оформлення спадкового майна, громадяни часто зіштовхуються із перешкодами, які можна вирішити ...

    Про встановлення додаткового строку для прийняття ...

    Про встановлення додаткового строку для прийняття спадщини У юридичній практиці юристів по спадковим справам часто зустрічаються справи пов'язані із оформлення спадщини, в яких спадкоємці ...

    Розподіл спадкового майна

    Розподіл спадкового майна Юрист професійно надала допомогу в розподілі спадку громадян, що звернулися до неї


    Консультации по наследству:
    Допомога адвоката і консультація за спадковою справою

    Привіт. Мені потрібна допомога адвоката у спадкових справах. Справа в тому, що більше п'яти років тому моя мама померла, залишивши ...

    Обов'язкова частка у спадщині та вступ у права за заповітом

    Оскільки я вже пенсіонерка і маю повнолітніх дітей, але не маю можливості купити їм квартири, хочу від Вас отримати пораду ...

    Якщо викликають до суду за спадковою справою

    Доброго часу доби. Моя проблема пов'язана зі спадком. Ми з дружиною живемо в Київській області. А батько дружини жив в Єврейській ...


    Новости наследственных дел:
    На сегодняшнем заседании правительства планируется ...

    На сегодняшнем заседании правительства планируется рассмотреть план мероприятий по выполнению СА с ЕС Кабинет министров Украины на сегодняшнем заседании рассмотрит план мероприятий по выполнению соглашения об ассоциации с Евросоюзом. Об этом говорится в повестке дня заседания на сайте правительства.

    Судья не может считаться независимым от политического .

    Судья не может считаться независимым от политического влияния, если его карьера зависит от изменчивого политического вектора, - Я.Романюк 22 декабря во время заключительного заседания Наблюдательного Комитета проекта Совета Европы «Усиление независимости, эффективности и профессионализма судебной власти на Украине» Председатель Верховного Суда Украины Ярослав Романюк заявил, что «одним из самых опасных с точки зрения формирования независимой судебной системы на современном этапе факторов является политическая составляющая».

    Прокурор Донецкой области пытается в суде оспорить ...

    Прокурор Донецкой области пытается в суде оспорить его люстрацию Руководителю прокуратуры Донецкой области Николаю Франтовскому не удалось с первого раза обжаловать свое увольнение с должности через люстрацию, сообщает «Первая инстанция».


    Рекомендации пользователей:
    1676b6902a1c6c119988b3b7eb617bca