Незважаючи на те, що, на сьогодні, погода на Волині більш-менш стабілізувалася, дають про себе знати наслідки вчорашньої негоди.
Аби допомогти учасникам дорожнього руху, які опинилися в снігових заметах, уникнути створення заторів, більше 70 працівників Управління ДАІ УМВС України у Волинській області виїхали на автодороги краю та працюють в посиленому режимі.
Правоохоронці не оминають жодного автомобіля. Тож за допомогою до стражів порядку на дорогах зверталися як водії легкових автомобілів чи тролейбусів, так і далекобійники.
Гарячий чай, небайдуже ставлення — головне — реальна допомога, спрямована на порятунок транспортних засобів, — ось те, за що дякували водії правоохоронцям.
— Я простояв тут більше доби, — розповідає киянин Ярослав. — Вчора, як тільки автомобіль застряг, і кричав, і руками махав, однак ніхто на мене не реагував. Сьогодні ж під’їхав наряд ДАІ, хлопці запропонували свою допомогу. При цьому напоїли гарячим чаєм, викликали грейдер, принесли солі, якою посипали дорогу, аби фура могла зрушили з місця. Саме завдяки їхній наполегливості я можу продовжити рух. Велике їм за це спасибі.
Столичні школярі продемонстрували свої знання дорожньої грамотиДнями, у Київській інженерній гімназії, що у Дарницькому районі, відбулися змагання серед загонів юних інспекторів руху. 10 команд - переможців районних змагань показували своє уміння надавати ...
В аеропорту Вашингтона зіткнулися два пасажирські літаки: ніхто не постраждавДва пасажирські літаки зіткнулися сьогодні в міжнародному Вашингтонському аеропорту імені Даллеса.
| Про внесення змін до постанови НКРЕ від 23.12.2011 № 70, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетикиПро внесення змін до постанови НКРЕ від 23.12.2011 № 70 Відповідно до Закону України „Про електроенергетику" ( 575/97-ВР ), Указу Президента України від 23.11.2011 № 1059 ( 1059/2011 ) „Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики" Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, ПОСТАНОВЛЯЄ:
Про робочу групу з питань реалізації механізму залучення інвестицій у сферу охорони здоров'я, Міністерство охорони здоров'я УкраїниПро робочу групу з питань реалізації механізму залучення інвестицій у сферу охорони здоров'я З метою опрацювання механізму залучення інвестицій у сферу охорони здоров'я, відповідно до законів України "Про інвестиційну діяльність" ( 1560-12 ) та "Про державно-приватне партнерство" ( 2404-17 ), Положення про Міністерство охорони здоров'я України( 467/2011 ), затвердженого Указом Президента України від 13 квітня 2011 року № 467, НАКАЗУЮ:
|