ОХОРОНА ЗДОРОВ’Я
Луганчани разом із неякісними молочними продуктами купують собі алергії, отруєння та гепатити
Вживання неякісних молочних продуктів — одна з найбільш поширених причин інфекційних захворювань в області. Про це на засіданні Луганського прес-клубу розповіла завідувач гастроентерологічного відділення обласної клінічної лікарні Лідія Нетруненко.
— Зараз у відділенні токсикології перебувають 23 пацієнти з діагнозом отруєння шкідливими речовинами, що містяться в продуктах харчування. На щастя, летальних випадків за такого діагнозу в нас не було давно, але наслідки у вигляді стійких розладів здоров’я, на жаль, трапляються, — зазначила лікар.
За її словами, 13,5% всіх виявлених в Україні випадків алергічних реакцій набуті внаслідок вживання людьми продуктів зі шкідливими харчовими добавками. А директор київського Інституту споживчих експертиз Юрій Чорнобривець, який теж брав участь у засіданні, додав, що в деяких продуктах міститься до 95% речовин, які мають шкідливий вплив на організм людини.
— Зокрема це пальмова олія, яку позначають на упаковках як «рослинну добавку». Вона не має жодної харчової цінності, але «шлакує» організм, що призводить за тривалого вживання до атеросклерозу, тромбозу, онкологічних захворювань. Також небезпечний діоксид титану (добавка Е 171), бо це найсильніший канцероген. Його часто використовують у молочних продуктах, — стверджує Юрій Чорнобривець.
За даними Інституту споживчих експертиз, приблизно 40% молочних продуктів містять шкідливі для організму добавки.
То як убезпечити себе та близьких? Учасники засідання Луганського прес-клубу вважають, що найкращий спосіб — уважно вивчати склад продуктів, зазначений на етикетці, й не купувати продукти, що містять велику кількість штучних компонентів.
куповану на Оптовому ринку електроенергії України на території здійснення ліцензованої діяльності постачальників електричної енергії за регульованим тарифом, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетикиПро встановлення на вересень 2013 року сум коригування платежів за електроенергію, куповану на Оптовому ринку електроенергії України на території здійснення ліцензованої діяльності постачальників електричної енергії за регульованим тарифом
Про переоформлення ліцензії на провадження професійної діяльності на фондовому ринку, Національна комісія з цінних паперів та фондового ринкуПро переоформлення ліцензії на провадження професійної діяльності на фондовому ринку За підсумками розгляду заяви та документів, поданих ТОВАРИСТВОМ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КОМПАНІЯ З УПРАВЛІННЯ АКТИВАМИ "УПІ КАПІТАЛ" до Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку на переоформлення ліцензії на провадження професійної діяльності на фондовому ринку у зв'язку зі зміною місцезнаходження професійного учасника, відповідно до Ліцензійних умов провадження професійної діяльності на фондовому ринку — діяльності з управління активами інституційних інвесторів (діяльності з управління активами)( z0864-06 ), затверджених рішенням Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 26 травня 2006 року № 341 та зареєстрованих в Міністерстві юстиції України від 24 липня 2006 року за № 864/12738 (зі змінами та доповненнями), НАКАЗУЮ:
| Щодо доопрацювання електронних контрольно-касових апаратів, Міністерство доходів і зборівЩодо доопрацювання електронних контрольно-касових апаратів Державна податкова служба України звертає увагу на те, що у зв'язку з прийняттям Порядку передачі електронних копій розрахункових документів і фіскальних звітних чеків реєстраторів розрахункових операцій дротовими або бездротовими каналами зв'язку до органів державної податкової служби( z1744-12 ) та Вимог щодо створення контрольної стрічки в електронній формі у реєстраторах розрахункових операцій та модемів для передачі даних( z1743-12 ), затверджених наказом Міністерства фінансів України 08.10.2012 № 1057, в Державний реєстр реєстраторів розрахункових операцій( v1159837-12 ) наказом Державної податкової служби України 21.12.2012 № 1159 внесені моделі з версіями внутрішнього програмного забезпечення, що відповідають зазначеним вимогам. Такі версії внутрішнього програмного забезпечення в реєстрі позначені "*****". Виробники повинні забезпечувати доопрацювання моделей реєстраторів розрахункових операцій, які знаходяться у користувачів, шляхом заміни версії внутрішнього програмного забезпечення відповідної моделі реєстратора розрахункових операцій на версію, що відповідає вимогам документів, введених наказом Міністерства фінансів України 08.10.2012 № 1057( z1743-12 ). Доопрацювання слід проводити згідно з Порядком доопрацювання електронних контрольно-касових апаратів( z0133-00 ), затвердженим рішенням Державної комісії з питань впровадження електронних систем і засобів контролю та управління товарним і грошовим обігом при Кабінеті Міністрів України від 30 листопада 1999 р. № 11, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 7 березня 2000 р. за № 133/4354. Обов'язково до формуляра (паспорта) реєстратора розрахункових операцій повинна вноситься відмітка про проведене доопрацювання. ДПС України доручає довести цей лист до відома виробників РРО, центрів сервісного обслуговування та користувачів РРО.
Про видачу ліцензії на провадження професійної діяльності на фондовому ринку, Національна комісія з цінних паперів та фондового ринкуПро видачу ліцензії на провадження професійної діяльності на фондовому ринку За підсумками розгляду заяви та документів, поданих ТОВАРИСТВОМ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КОМПАНІЯ З УПРАВЛІННЯ АКТИВАМИ "ТРАСТ ЕССЕТ МЕНЕДЖМЕНТ" до Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку на видачу ліцензії на провадження професійної діяльності на фондовому ринку, відповідно до пункту 9 розділу I Ліцензійних умов провадження професійної діяльності на фондовому ринку — діяльності з управління активами інституційних інвесторів (діяльності з управління активами)( z0864-06 ), затверджених рішенням Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 26 травня 2006 року № 341 та зареєстрованих в Міністерстві юстиції України від 24 липня 2006 року за № 864/12738 (зі змінами та доповненнями), НАКАЗУЮ:
|