УКРАЇНА
АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
УХВАЛА
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
Колегія суддів судової палати з кримінальних справ апеляційного суду Дніпропетровської області у складі:
головуючого судді Шевченко Н.О.
суддів Русакової І.Ю., Пістун А.О.
при секретарі Кузьміній Н.В.
за участю прокурора Буйленкової І.М.
при розгляді 6 серпня 2013 року у відкритому судовому засіданні в м.Кривому Розі кримінальну справу за апеляціями прокурора, який затвердив обвинувальний висновок, засудженої ОСОБА_1 та її захисника ОСОБА_2 на вирок суду Саксаганського району м.Кривого Рогу від 29 квітня 2013 року, яким
ОСОБА_1 ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженка м.Кривого Рогу, громадянка України, українка, раніше не судима
засуджена за ч.1 ст.367 КК України до 1 року 6 місяців обмеження волі з позбавлення права обіймати в органах влади посади, пов'язані з виконанням організаційно - розпорядчих обов'язків строком на 1 рік.
На підставі ст.75 КК України звільнити від відбування покарання з випробуванням строком на 1 рік з покладенням на засуджену обов'язків, передбачених п.п.2,3 ст.76 КК України.
На підставі ст.49 КК України засуджену звільнити від покарання у зв'язку із закінченням строку давності.
ВСТАНОВИЛА:
Засуджена ОСОБА_1 надала апеляційному суду заяву про відкладення розгляду апеляцій у зв'язку з тим, що її захисник ОСОБА_2 знаходиться у відпустці за межами міста до 15.08.2013 року. Колегія суддів вважає задовольнити заяву ОСОБА_1, а розгляд апеляцій по справі відкласти.
Керуючись ст.362 КПК України, колегія суддів
УХВАЛИЛА:
Розгляд апеляцій прокурора, який затвердив обвинувальний висновок, засудженої ОСОБА_1 та її захисника ОСОБА_2 відкласти на 11 годину 20 серпня 2013 року.
Судді апеляційного суду
Дніпропетровської області