пр. № 2/759/4231/14
ун. № 759/11112/14-ц
УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
03 липня 2014 року. Суддя Святошинського районного суду м. Києва Наборозняк М.І., розглянувши позовну заяву ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про припинення сервітуту та зняття з реєстрації місця проживання,
встановив :
Позивач 26.06.2014 року звернувся до суду із зазначеним позовом до відповідачів, просить про припинення сервітуту та зняття ОСОБА_2 з реєстрації місця проживання у відділі паспортної реєстраційної та міграційної роботи Святошинського РУ ГУ МВС України у м.Києві за адресою: АДРЕСА_1.
Після самовідводу іншого судді Святошинського районного суду м.Києва, якому доручено розгляд справи за позовом ОСОБА_1 , справа 02.07.2014 року передана для розгляду суддя Наборозянку М.І.
Згідно з вимогами ст. ст.119-121 ЦПК України позовна заява має містити в собі: найменування суду, до якого подається позов, ціну позову, точну назву відповідача і його місце знаходження; зміст позовних вимог; виклад обставин, якими позивач обгрунтовує кожну свою вимогу; зазначення доказів, що стверджують кожну обставину, наявність підстав для звільнення від доказування.
До позовної заяви повинен бути доданий документ про сплату судового збору.
Позивач допустив недоліки щодо оформлення позовної заяви.
Так, він не вказав конкретно про припинення якого саме сервітуту він просить суд.
Позивач просить суд про зняття з реєстрації, проте, суд вирішує спори, а не знімає з реєстрації. Питання щодо зняття з реєстрації входять у повноваження органів Державної міграційної служби України, а не суду. У випадку, якщо такі органи відмовляють у вчиненні певних дій, то особа має право оскаржити їх до адміністративного суду.
Тому позивачеві слід визначитись із позовними вимогами та їх обґрунтуваннями. Слід мати на увазі, що такого органу, як вказаний позивачем відділ паспортної реєстраційної та міграційної роботи Святошинського РУ ГУ МВС України у м.Києві за станом на липень 2014 року не існує взагалі.
За станом на липень 2014 року відповідно до законодавства про судовий збір позовна вимога немайнового характеру оплачується судовим збором 243 грн 60 коп.
Однак, позивач судовий збір сплатив лише в сумі 229 грн 41 коп.
Тому йому слід сплатити судовий збір відповідно в повному обсязі.
За таких обставин відкриття провадження у справі є неможливим.
Відповідно до ст. 121 ЦПК України позовну заяву слід залишити без руху, надати позивачеві строк для усунення недоліків
На підставі викладеного та керуючись ст. 121 ЦПК України
ухвалив:
Позовну заяву ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про припинення сервітуту та зняття з реєстрації місця проживання,
залишити без руху, надавши позивачу термін до 12.07.2014 року для усунення вказаних у мотивувальній частині недоліків.
Роз*яснити позивачу, що у разі невиконання ухвали судді в повному обсязі позовна заява може бути йому повернута.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя