У неділю на території Дніпропетровській області, майже одночасно, сталося дві дорожньо-транспортні пригоди з тяжкими наслідками, внаслідок яких травмувалося 19 громадян.
Учора, близько 15 години 40 хвилин, на автодорозі «Бориспіль — Дніпропетровськ — Запоріжжя» з боку м. Верхньодніпровськ в напрямку м. Дніпродзержинська, рухався автомобіль «ГАЗ 3302». За попередніми даними, на 362 км вказаної автодороги, 35 — річний керманич авто не вибрав безпечної швидкості, виїхав на смугу зустрічного руху, де скоїв зіткнення з автобусом «Мерседес Бенц 312D», що рухався в зустрічному напрямку. Водій автобуса здійснював послуги нерегулярних пасажирських перевезень.
Унаслідок пригоди тринадцять пасажирів автобуса, серед яких троє дітей дворічного віку, отримали тілесні ушкодження різного ступеня тяжкості.
Цього ж дня, близько 15 години 30 хвилин, ще одна дорожньо-транспортна пригода сталася у м. Кривий Ріг. За попередніми даними, 28 — річний водій автомобіля «Москвич-2140» внаслідок розгерметизацію лівого переднього колеса втратив контроль над керуванням транспортного засобу та скоїв зіткнення з автобусом «Mercedes-Benz 312D», що рухався в правій крайній смузі в попутному напрямку.
Після зіткнення 22 — річний водій автобусу, який здійснював послуги пасажирських перевезень, продовжив некерований рух, виїхав за межі проїзної частини праворуч, де скоїв наїзд на електроопору.
Внаслідок пригоди шість пасажирів автобусу «Mercedes-Benz 312D» отримали тілесні ушкодження різного ступеня тяжкості.
Наразі триває слідство, яке встановить об’єктивні причини пригод, що призвели до таких наслідків та ступень відповідальності водіїв.
Назначен новый начальник Киевского метрополитена16 мая 2014 председатель Киевской городской государственной администрации Владимир Бондаренко встретился в Администрации метрополитена с руководящим составом и представителями трудового коллектива ...
Отныне в Государственный бюджет Украины будут поступать значительные суммы налога на прибыль от предприятий банковского сектора, - И.БелоусВысший административный суд Украины поддержал позицию Государственной фискальной службы по вопросам налогообложения операций по продаже банковскими учреждениями прав требования по кредитным договорам. Только по одному делу в пользу ГФС будет поступление в бюджет Украины почти 140 млн. грн. только от одного из банков Украины. Об этом заявил заявил Председатель Государственной фискальной службы Украины Игорь Белоус.
| Щодо погодження плану-графіку передачі цінних паперів на депозитарне обслуговування до ПАТ «Національний депозитарій України», Національна комісія з цінних паперів та фондового ринкуЩодо погодження плану-графіку передачі цінних паперів на депозитарне обслуговування до ПАТ «Національний депозитарій України» Відповідно до Закону України «Про державне регулювання ринку цінних паперів в Україні»( 448/96-ВР ), на виконання пункту 3 розділу І Порядку передачі цінних паперів на депозитарне обслуговування до Центрального депозитарію цінних паперів( z0561-13 ), затвердженого рішенням Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 26 березня 2013 № 430, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 05 квітня 2013 за № 561/23093, у зв`язку із зверненням ПАТ «Розрахунковий центр з обслуговування договорів на фінансових ринках» (правонаступник ПрАТ «Всеукраїнський депозитарій цінних паперів») і ПАТ «Національний депозитарій України» щодо необхідності здійснення дій, передбачених пунктом 13 розділу VI Закону України( 5178-17 ) «Про депозитарну систему України», Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку ВИРІШИЛА:
Про усунення перешкод у здійсненні права на спадкування та визнання права власності в порядку спадкування за заповітомПочинаючи процес нотаріального оформлення спадкового майна, громадяни часто зіштовхуються із перешкодами, які можна вирішити тільки в судовому порядку
|