МІНІСТЕРСТВО ІНФРАСТРУКТУРИ УКРАЇНИ
НАКАЗ
11.03.2013 № 147
Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 26 березня 2013 р. за № 486/23018
Про внесення змін до Правил льодового проведення суден
Відповідно до статті 3 Кодексу торговельного мореплавства України ( 176/95-ВР ), Указу Президента України від 08 квітня 2011 року № 447( 447/2011 ) «Про Положення про Державну інспекцію України з безпеки на морському та річковому транспорті» та з метою приведення нормативно-правових актів у відповідність до законодавства України НАКАЗУЮ:
1. Внести до Правил льодового проведення суден( z0447-11 ), затверджених наказом Міністерства інфраструктури України від 12 березня 2011 року № 14, зареєстрованих в Міністерстві юстиції України 04 квітня 2011 року за № 447/19185, такі зміни:
1.1. Абзац перший пункту 5.3 розділу V доповнити словами «,та публікуються в Повідомленнях мореплавцям державною установою «Держгідрографія».
1.2. У тексті Правил( z0447-11 ) слово «Укрморрічфлот» в усіх відмінках замінити словом «Укрморрічінспекція» у відповідних відмінках.
2. Державній інспекції України з безпеки на морському та річковому транспорті забезпечити:
2.1. Подання цього наказу в установленому порядку на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.
2.2. Оприлюднення цього наказу на офіційному сайті Міністерства інфраструктури України.
3. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.
4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника Міністра Єфименка К. О.
Міністр
В. Козак
Про внесення зміни до статті 15 Закону України "Про Представництво Президента України в Автономній Республіці Крим", Верховна Рада УкраїниВерховна Рада України постановляє: 1. Частину третю статті 15 Закону України "Про Представництво Президента України в Автономній Республіці Крим"( 1524-14 ) (Відомості Верховної Ради України, 2000 р., № 21, ст. 158) викласти в такій редакції:
Лівія хоче судити сина КаддафіЛівійський уряд офіційно звернувся до Міжнародного трибуналу з воєнних злочинів у Гаазі з вимогою передати одного з синів Муаммара Каддафі до суду в Лівії.
| Количество оправдательных приговоров выросло в четыре раза, – В.ПшонкаВажным условием повышения качества предварительного следствия и обеспечения законности его проведения является отмена института дополнительного расследования. Об этом заявил Генеральный прокурор ...
Про внесення змін до складу комісій Аудиторської палати України, Аудиторська палата УкраїниПро внесення змін до складу комісій Аудиторської палати України Керуючись статтею 14 Закону України "Про аудиторську діяльність" від 22.04.93 р. № 3125-XII( 3125-12 ), Статутом Аудиторської палати України( vr180230-07 ) та у зв'язку з надходженням до Аудиторської палати України від державних органів (Державної фінансової інспекції, Національного банку України, Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, Міністерства юстиції України, Рахункової палати України) листів щодо делегування нових представників до складу Аудиторської палати України, Аудиторська палата України (далі — АПУ) ВИРІШИЛА:
|