Президент Украины Виктор Янукович подписал Указ о делегации Украины для участия в работе Группы государств Совета Европы против коррупции (GRЕСО). Об этом сообщает пресс-служба главы государства.
Так, в соответствующем Указе Президента Украины № 479/2012 говорится:
1. Образовать делегацию Украины для участия в работе Группы государств Совета Европы против коррупции (GRЕСО) в следующем составе:
— Дмитрий Ворона — заместитель Министра юстиции Украины, глава делегации;
— Елена Смирнова — начальник отдела антикоррупционной политики Департамента антикоррупционного законодательства и законодательства о правосудии Министерства юстиции Украины, член делегации;
— Михаил Буроменский — президент Института прикладных и гуманитарных исследований, заместитель члена делегации (по согласию).
2. Признать утратившими силу:
В Іспанії майже п'ять мільйонів безробітнихБезробіття в Іспанії бє нові рекорди. Кількість офіційно зареєстрованих осіб, які шукають роботу, наразі 4,91 млн. Такі невтішні дані оголосило міністерство праці.У листопаді в четвертій економіці ...
Щодо застосування у судовій практиці законодавства, яке регулює питання виплати одноразової грошової допомоги у разі загибелі (смерті) або каліцтва військовослужбовців, Вищий адміністративний суд УкраїниГоловам апеляційних адміністративних судів До Вищого адміністративного суду України надійшов лист Міністерства оборони України, в якому порушено питання щодо застосування у судовій практиці законодавства, яке регулює питання виплати одноразової грошової допомоги у разі загибелі (смерті) або каліцтва військовослужбовців, військовозобов'язаних та резервістів, які призвані на навчальні (або перевірочні) та спеціальні збори, зокрема стосовно визначення складу грошового забезпечення, з якого обчислюється така допомога.
| Про внесення змін до Плану діяльності Міненерговугілля з підготовки проектів регуляторних актів на 2013 рік, Міністерство енергетики та вугільної промисловості УкраїниПро внесення змін до Плану діяльності Міненерговугілля з підготовки проектів регуляторних актів на 2013 рік Відповідно до Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності"( 1160-15 ) та Положення про державну реєстрацію нормативно-правових актів міністерств та інших органів виконавчої влади( 731-92-п ), затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28.12.92 № 731 (зі змінами), НАКАЗУЮ:
Про призначення стипендій Президента України переможцям III Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, Президент УкраїниУказ Президента України Відповідно до Указів Президента України від 30 вересня 2010 року № 928( 928/2010 ) «Про Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка» і від 1 вересня 2011 року № 884( 884/2011 ) «Про Положення про стипендії Президента України переможцям Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка» постановляю:
|