Проблеми київський «Арсеналу» не закінчилися. Клуб і досі немає власника і може залишитися банкротом. Про це заявив спортивний директор «канонірів» Владислав Ващук, передає ТСН.
«У нас поки немає корпоративних прав, які повинен передати Рабинович. Але він каже, що у нього цих прав немає, і все переводить на іншу людину», — зазначив Ващук у коментарі «Великому футболу».
Хто ця людина — ніхто не каже. Права на «Арсенал» досі не перейшли до Олександра Онищенка. А в клубі не платять зарплату.
«Практично тут не велася ніяка діяльність і в плані фінансів. У минулого керівництва «Арсеналу» була така грошова одиниця, як «гарантійні листи», — зазначив Ващук.
Крім того, через борг клубу, який збільшується, Арсеналу загрожують санкції УЄФА.
«Ця проблема або вирішиться, або ж клуб стане банкрутом. Якщо клуб не проходить ліцензування, він дискваліфікується. Просто припиняє існування. Можливо і не буде сенсу купувати цей клуб», — підсумував спорт директор.
У Харківські області судитимуть касира за присвоєння грошей клієнтаМатеріали розслідування щодо касира банку у Барвенківському районі Харківської області, що присвоїла гроші клієнта, передані в суд.
Про внесення до деяких постанов пленуму Вищого господарського суду України доповнень і змін, що стосуються участі прокурора у судовому процесі, Вищий господарський суд УкраїниПро внесення до деяких постанов пленуму Вищого господарського суду України доповнень і змін, що стосуються участі прокурора у судовому процесі Відповідно до пункту 6 частини другої статті 36 Закону України "Про судоустрій і статус суддів"( 2453-17 ) пленум Вищого господарського суду України ПОСТАНОВЛЯЄ:
| Гірники захопили кабінет директора шахти і вимагають зустрічі з Ахметовим та губернатором областіСьогодні о 7 годині ранку представники Незалежної шахтарської профспілки зайняли кабінет директора шахти Червоний партизан, розташованої в Свердловську Луганської області.
Про призначення державних стипендій видатним діячам інформаційної сфери, Президент УкраїниУказ Президента України Відповідно до Указу Президента України від 10 вересня 2011 року № 906( 906/2011 ) "Про державні стипендії для видатних діячів науки, освіти, культури і мистецтва, охорони здоров'я, фізичної культури і спорту та інформаційної сфери" постановляю:
|