НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРІ ЕНЕРГЕТИКИ
ПОСТАНОВА
14.02.2013 № 122Про переоформлення ліцензії з постачання електричної енергії за нерегульованим тарифом, виданої ТОВ „А. Е.С. ЕНЕРГОЛАЙН"
Згідно з повноваженнями, наданими Законом України „Про електроенергетику"( 575/97-ВР ), Указом Президента України від 23.11.2011 № 1059( 1059/2011 ) „Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики", Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, ПОСТАНОВЛЯЄ:
1. Переоформити ліцензію АВ № 391280 на право провадження діяльності з постачання електричної енергії за нерегульованим тарифом, видану ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ „А. Е.С. ЕНЕРГОЛАЙН" (код ЄДРПОУ 34620083, м. Київ, вул. Стеценка, буд. 1-А), у зв’язку зі зміною найменування юридичної особи на ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ „РЕНОМЕ ЕНЕРГОЛАЙН".
2. Ліцензію АВ № 391280 визнати недійсною.
В. о. Голови Комісії
К. Теличко
Про зміни в складі Тячівської районної виборчої комісії Закарпатської області, Центральна виборча комісіяПро зміни в складі Тячівської районної виборчої комісії Закарпатської області Відповідно до частини другої статті 13( 2487-17 ), пункту 13 частини четвертої( 2487-17 ), частини п’ятої статті 29 Закону України( 2487-17 ) "Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів", керуючись статтями 11 — 13 Закону України( 1932-15 ) "Про Центральну виборчу комісію", Центральна виборча комісія постановляє:
У Харківські області судитимуть касира за присвоєння грошей клієнтаМатеріали розслідування щодо касира банку у Барвенківському районі Харківської області, що присвоїла гроші клієнта, передані в суд.
| В Донецке родители пытались продать своего двухлетнего ребенка за 72 тыс грн, – МВДВ Донецке правоохранители задержали родителей, которые продавали своего 2-летнего ребенка за 72 тыс. Грн. Как сообщили в Отделе связей с общественностью ГУ МВД Украины в Донецкой области, 23-летние ...
Електронний квиток може з’явитися у Києво-Печерській ЛавріМіністервто культури України планує ввести електронний квиток для входу натериторію Києво-Печерської Лаври. Про це під час брифінгу сказав міністр культури України Михайло Кулиняк.
|