Понад 200 бібліотек в 157 населених пунктах України протягом 2013 року отримають вільний доступ до «Всесвітньої павутини».
Про це під час прес-конференції повідомив директор програми «Бібліоміст» Матей Новак.
«До нас подано 539 заявок, з яких було обрано 237 публічних бібліотек з 157 населених пунктів України, які отримають вільний доступ до Інтернету та можливість навчання комп'ютерної грамотності в бібліотеках», — сказав він.
Водночас, за словами Новака, на сьогодні необхідною комп'ютерною технікою загалом обладнані 1578 бібліотек в усіх районах України, «включно з найвіддаленішими сільськими місцевостями».
Також директор програми «Бібліоміст» поінформував, що за два з половиною роки майже 4 млн українців скористалися комп'ютерами в бібліотеках.
«З вересня 2010 року по грудень 2012 3,9 млн українців скористались комп'ютерами в бібліотеках. Загалом, модернізовані бібліотеки знаходяться у 78% районів України», — резюмував Новак.
Оформление наследстваПри оформлении наследства могут возникнуть трудности — к примеру, появиться другие претенденты на наследуемое имущество.
Про затвердження Порядку надання висновків щодо електромагнітної сумісності та дозволів на експлуатацію радіоелектронних засобів і випромінювальних пристроїв та визнання такими, деяких рішень НКРЗ, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизаціїЗареєстровано в Міністерстві юстиції України 3 січня 2013 р. за № 57/22589 Про затвердження Порядку надання висновків щодо електромагнітної сумісності та дозволів на експлуатацію радіоелектронних засобів і випромінювальних пристроїв та визнання такими, що втратили чинність, деяких рішень НКРЗ
| Налоговая реформа будет стимулировать привлечение инвестиций в украинскую экономику, - И.БелоусНовым стимулом для привлечения инвестиций в украинскую экономику и развития бизнеса станет предложенная правительством налоговая реформа. Об этом заявил Председатель Государственной фискальной ...
Про зміни в складі Тячівської районної виборчої комісії Закарпатської області, Центральна виборча комісіяПро зміни в складі Тячівської районної виборчої комісії Закарпатської області Відповідно до частини другої статті 13( 2487-17 ), пункту 13 частини четвертої( 2487-17 ), частини п’ятої статті 29 Закону України( 2487-17 ) "Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів", керуючись статтями 11 — 13 Закону України( 1932-15 ) "Про Центральну виборчу комісію", Центральна виборча комісія постановляє:
|