Адвокаты по наследственным делам
Отзывы о нас
Вы класс!!! Все что делаете для пользователей важно!!!

Для меня это находка! Вторую неделю сижу на сайте и валить отсюда совсем не собираюсь. Интересно, здорово!

Огромнейшее спасибо за тот большущий труд, который Вы делаете каждый день для всех нас. Молодцы!!!
Наши услуги

Вопрос к юристу по наследству:

Статьи
Право власності на спадок

Право власності на спадок Визнання прав власності на спадок (зразок судової справи), позовна заява про спадщину

Наследство по завещанию: раскрываем юридические ...

Наследство по завещанию: раскрываем юридические секреты Завещание необязательно гарантирует выполнение воли наследодателя, ведь в некоторых случаях можно признать завещание недействительным

Про затвердження Порядку застосування методу трансформації під час складання фінансової звітності банків України, Національний банк УкраїниПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОГО БАНКУ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

  1. 10.12.2012  № 510
  2. Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 26 грудня 2012 р. за № 2188/22500

    Про затвердження Порядку застосування методу трансформації під час складання фінансової звітності банків України

    Відповідно до статей 7 і 41 Закону України "Про Національний банк України"( 679-14 ), статті 69 Закону України "Про банки і банківську діяльність"( 2121-14 ) та з метою складання фінансової звітності банками України у відповідності до міжнародних стандартів фінансової звітності (далі — МСФЗ) Правління Національного банку України ПОСТАНОВЛЯЄ:

    1. Затвердити Порядок застосування методу трансформації під час складання фінансової звітності банків України, що додається.

    2. Банки, для яких звітність за 2012 рік є першою фінансовою звітністю, що складена за МСФЗ відповідно до вимог МСФЗ 1 "Перше застосування міжнародних стандартів фінансової звітності" (далі — МСФЗ 1), мають перегрупувати статті фінансової звітності з метою коригування початкового балансу за 2011 рік.

    Банки, для яких звітність за 2012 рік не є першою фінансовою звітністю за МСФЗ згідно з вимогами МСФЗ 1 і які раніше оприлюднювали фінансову звітність за МСФЗ, мають використовувати під час складання звітності вхідні дані фінансової звітності попереднього звітного періоду, складеної згідно з МСФЗ та підтвердженої незалежним аудитором.

    3. Пункт 2 постанови Правління Національного банку України від 24 жовтня 2011 року № 373( z1288-11 ) "Про затвердження Інструкції про порядок складання та оприлюднення фінансової звітності банків України", зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 10 листопада 2011 року за № 1288/20026, доповнити реченням такого змісту: "Банки складають річну та консолідовану фінансову звітність з урахуванням Порядку застосування методу трансформації під час складання фінансової звітності банків України, затвердженого постановою Правління Національного банку України від 10 грудня 2012 року № 510".

    4. Департаменту бухгалтерського обліку (Лукасевич Б. В.) після державної реєстрації в Міністерстві юстиції України довести зміст цієї постанови до відома територіальних управлінь Національного банку України та банків України для керівництва та використання в роботі.

    5. Контроль за виконанням цієї постанови покласти на заступника Голови Національного банку України Ричаківську В.І. та заступника Голови Національного банку України Соркіна І. В.

    6. Постанова набирає чинності з дня її офіційного опублікування.

    Голова

    С. Г. Арбузов

    ЗАТВЕРДЖЕНО Постанова Правління Національного банку України 10.10.2012  № 510

    Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 26 грудня 2012 р. за № 2188/22500

    ПОРЯДОК застосування методу трансформації під час складання фінансової звітності банків України

    1. Цей Порядок розроблений відповідно до Законів України "Про банки і банківську діяльність"( 2121-14 ), "Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні"( 996-14 ), "Про Національний банк України" з метою забезпечення складання банками фінансової звітності відповідно до міжнародних стандартів фінансової звітності (далі — МСФЗ).

    2. Банки здійснюють трансформаційні коригування для складання фінансової звітності за МСФЗ у разі виявлення розходжень між вимогами МСФЗ та нормативно-правовими актами Національного банку України, зокрема:

    у частині сформованих резервів для відшкодування можливих втрат за активними банківськими операціями, що розраховані відповідно до Положення про порядок формування та використання банками України резервів для відшкодування можливих втрат за активними банківськими операціями( z0231-12 ), затвердженого постановою Правління Національного банку України 25 січня 2012 року № 23, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 15 лютого 2012 року за № 231/20544;

  3. за операціями з відновлення раніше списаних за рахунок спеціальних резервів безнадійних кредитів;
  4. за процентними доходами;
  5. щодо застосування вимог міжнародного стандарту бухгалтерського обліку 29 "Фінансова звітність в умовах гіперінфляції" до власного капіталу;

  6. за операціями з банківськими металами;
  7. за операціями з акціонерами банку;
  8. за відстроченими податками.
  9. 3. Процес трансформації передбачає здійснення комплексу заходів, а саме:

  10. порівняльний аналіз облікової політики на відповідність вимогам МСФЗ та виявлення сфери коригувань;
  11. аналіз операцій на відповідність МСФЗ;
  12. збір інформації для проведення трансформації;
  13. підготовку трансформаційних таблиць;
  14. коригування та рекласифікацію статей (підготовку трансформаційних записів з використанням балансових рахунків).

    4. Метод трансформації передбачає складання фінансової звітності за МСФЗ шляхом групування облікової інформації та коригування інформації за даними статистичної звітності, що підготовлена відповідно до нормативно-правових актів Національного банку України.

    Банк не відображає зазначені коригування в регістрах бухгалтерського обліку.

    5. Банки зобов’язані для здійснення коригування використовувати інформацію на основі даних синтетичного та аналітичного бухгалтерського обліку, що містяться у файлах 02 "Дані про обороти та залишки на рахунках", 25 "Дані про обороти по згортанню та залишки на рахунках", А4 "Дані про коригуючі обороти за результатами звітного року та залишки на рахунках (з урахуванням залишків за рахунками класів 6 та 7)", 81 "Дані про коригуючі обороти за результатами звітного року та залишки на рахунках (без залишків за рахунками класів 6 та 7)", для заповнення окремих статей фінансової звітності.

    6. Банки зобов’язані відображати в трансформаційних таблицях суми коригувань між даними бухгалтерського обліку та вимогами МСФЗ, зазначені в пункті 2 цього Порядку, за кожний поданий у фінансовій звітності період з метою визначення активів, зобов’язань, капіталу, доходів і витрат у сумах, що відповідають МСФЗ.

    7. Банки зобов’язані складати і подавати фінансову звітність до Національного банку України разом із трансформаційними таблицями.

    Трансформаційні таблиці до фінансової звітності містять перелік статей, кореспонденцію рахунків та суми, що були скориговані, згідно з додатком .

    Трансформаційні таблиці мають бути підписані керівником та головним бухгалтером.

    Головний бухгалтер — директор Департаменту бухгалтерського обліку

    Б. В. Лукасевич

    Додаток до Порядку застосування методу трансформації під час складання фінансової звітності банків України

    ТРАНСФОРМАЦІЙНА ТАБЛИЦЯ

    № з/п

    Опис і причини коригування

    Сума коригування (тис. грн.)

    Звіт про фінансовий стан

    Звіт про прибутки і збитки та інший сукупний дохід

    № рахунку, дебет

    № рахунку, кредит

    № рахунку, дебет

    № рахунку, кредит

    1

    2

    3

    4

    5

    6

    7

    1

    Зазначається вид операції, за якою здійснюється коригування-1

    1.1

    Зазначається назва статті Звіту про фінансовий стан, що підлягає коригуванню

    -2

    Зазначається назва Звіту про прибутки і збитки та інший сукупний дохід, що підлягає коригуванню

    1.2

    2

    2.1

    Керівник ___________________________                                      (підпис, ініціали, прізвище)

    Головний бухгалтер ___________________                                               (підпис, ініціали, прізвище)

    __________ -1 У пунктах 1, 2 і т. д. банк надає опис кожної операції, за якою були здійснені коригування, відповідно до пункту 2 Порядку застосування методу трансформації під час складання фінансової звітності. -2 Банк зазначає відповідну суму коригування (колонка 3) одного балансового рахунку за дебетом (колонка 4 або 6) та одного балансового рахунку за кредитом (колонка 5 або 7).

    Юридичний портал Справедливість

    Рейтинг: 4.6/5, основан на 25 голосах.

    Вам будет интересно:

    Православні сьогодні відзначають Введення в храм Пресвятої Богородиці

    Сьогодні, 4 грудня, віруючі відзначають Введення в храм Пресвятої Богородиці - одне з головних православних свят.

    В мире насчитывается 7 стран, в которых атеизм карается смертью, – правозащитники

    Посчитать, сколько в мире атеистов, проблематично. Из-за широты самого термина, который включает множество мировоззренческих концепций, оценки разнятся от 2,5% до 13%. Одновременно больше половины ...

    Про призначення академічної стипендії Кабінету Міністрів України обдарованим студентам з числа інвалідів на 2013/2014 навчальний рік, Міністерство освіти і науки України

    Про призначення академічної стипендії Кабінету Міністрів України обдарованим студентам з числа інвалідів на 2013/2014 навчальний рік Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 3 грудня 2009 р. № 1312( 1312-2009-п ) "Про заснування академічної стипендії Кабінету Міністрів України обдарованим студентам з числа інвалідів" та Положення про академічну стипендію Кабінету Міністрів України обдарованим студентам з числа інвалідів( z0325-10 ), затвердженого наказом Міністерства освіти і науки, Міністерства фінансів, Міністерства праці та соціальної політики, Міністерства охорони здоров'я від 19 квітня 2010 року № 328/204/67/342, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 14 травня 2010 року за № 325/17620, НАКАЗУЮ:

    Суд при участии Омбудсмана признал противоправным отказ Высшего специализированного суда Украины в предоставлении информации

    К Уполномоченному Верховного Совета Украины по правам человека Валерии Лутковской поступило обращение от гражданина Украины с жалобой на Высший специализированный суд Украины по рассмотрению гражданских и уголовных дел (далее — ВССУ) о нарушении права на доступ к публичной информации. Об этом сообщает пресс-служба Омбудсмана.





    Юридическая практика:
    Про визнання права власності на житловий будинок ...

    Про визнання права власності на житловий будинок в порядку спадкування Юрист по спадщині надала допомогу у судовій справі про визнання права власності на житловий будинок в порядку спадкування

    Про визнання права власності на 1,8 частку спадкового ...

    Про визнання права власності на 1,8 частку спадкового майна Тільки в суді виноситься рішення про розділ спадкового майна або рішення про визнання прав власності на таке майно

    Про зміну черговості спадкування та визнання права ...

    Про зміну черговості спадкування та визнання права на спадкування Наш клієнт задоволений рішенням суду за апеляцією, яким виграно справу про зміну черговості спадкування та визнання права ...


    Консультации по наследству:
    Послуги з оформлення спадщини за дорученням

    Добрий день, шановні юристи по спадкових справах! Так вже вийшло, що я проживаю зараз в Росії, хоча народилася в Україні. ...

    Розділ спадщини між спадкоємцями за заповітом

    Доброго дня, адвокати та юристи сайту! Я вже користувався вашою адвокатською допомогою і Ви завжди давали мені грамотні юридичні ...

    Коли оскаржити заповіт досить просто

    У мене виникла ситуація, коли без допомоги кваліфікованого адвоката зі спадкових питань не обійтися. Вже не раз до Вас звертаюся ...


    Новости наследственных дел:
    На сегодняшнем заседании правительства планируется ...

    На сегодняшнем заседании правительства планируется рассмотреть план мероприятий по выполнению СА с ЕС Кабинет министров Украины на сегодняшнем заседании рассмотрит план мероприятий по выполнению соглашения об ассоциации с Евросоюзом. Об этом говорится в повестке дня заседания на сайте правительства.

    Судья не может считаться независимым от политического .

    Судья не может считаться независимым от политического влияния, если его карьера зависит от изменчивого политического вектора, - Я.Романюк 22 декабря во время заключительного заседания Наблюдательного Комитета проекта Совета Европы «Усиление независимости, эффективности и профессионализма судебной власти на Украине» Председатель Верховного Суда Украины Ярослав Романюк заявил, что «одним из самых опасных с точки зрения формирования независимой судебной системы на современном этапе факторов является политическая составляющая».

    Прокурор Донецкой области пытается в суде оспорить ...

    Прокурор Донецкой области пытается в суде оспорить его люстрацию Руководителю прокуратуры Донецкой области Николаю Франтовскому не удалось с первого раза обжаловать свое увольнение с должности через люстрацию, сообщает «Первая инстанция».


    Рекомендации пользователей:
    1676b6902a1c6c119988b3b7eb617bca