Адвокаты по наследственным делам
Отзывы о нас
Здравствуйте!. Совершенно случайно набрел на этот интернет портал, чему сильно рад и доволен! С большим удовольствием размещу ссылку на своей страничке в интернете!

Этот портал просто офигенный. Без всякого сомнения необходимый и простой в пользовании интернет проект.

Этот портал не лучший друг - этот интернет сайт, - родственник для всех, кто сегодня живёт новыми видеоидеями!
Наши услуги

Вопрос к юристу по наследству:

Статьи
Право власності на спадок

Право власності на спадок Визнання прав власності на спадок (зразок судової справи), позовна заява про спадщину

Наследство по завещанию: раскрываем юридические ...

Наследство по завещанию: раскрываем юридические секреты Завещание необязательно гарантирует выполнение воли наследодателя, ведь в некоторых случаях можно признать завещание недействительным

Інструкція щодо заповнення форми первинної облікової документації № 157/о «Акт № ___ огляду медико-соціальною експертною комісією», Міністерство охорони здоров'я УкраїниЗАТВЕРДЖЕНОЗАТВЕРДЖЕНО Наказ Міністерства охорони здоров’я України 30.07.2012  № 577

АКТ ( z1508-12 BF55.doc ) огляду медико-соціальною експертною комісією

    Директор Департаменту реформ та розвитку медичної допомоги

    М. К. Хобзей

    ЗАТВЕРДЖЕНО Наказ Міністерства охорони здоров’я України 30.07.2012  № 577

    Зареєстровано у Міністерстві юстиції України 5 вересня 2012 р. за № 1508/21820

    ІНСТРУКЦІЯ щодо заповнення форми первинної облікової документації № 157/о ( z1508-12 ) «Акт № ___ огляду медико-соціальною експертною комісією»

    1. Ця Інструкція визначає порядок заповнення форми первинної облікової документації «Акт №__ огляду медико-соціальною експертною комісією» (далі — форма № 157/о).

    2. Форма № 157/о призначена для запису основних медичних даних і соціальних факторів, необхідних для винесення експертного рішення та його обґрунтування. У формі № 157/о вказуються умови і характер праці, які рекомендуються інвалідам, та інші заходи, які сприятимуть відновленню їх працездатності.

    3. Форма № 157/о заповнюється у Кримській республіканській, обласних, центральних міських у містах Києві та Севастополі, міських, міжрайонних та районних медико-соціальних експертних комісіях (далі — МСЕК).

    4. Форма № 157/о заповнюється на кожного хворого, який оглядається у МСЕК.

    5. Обов’язково проставляються номер акта (проставляється арабськими цифрами і відповідає реєстраційному номеру в журналі протоколів засідань МСЕК за поточний рік) та дата огляду (число, місяць, рік).

    6. Усі пункти заповнюються розбірливо.

    7. У пункті 1 зазначається місцезнаходження МСЕК.

    8. У пункті 2 зазначається профіль МСЕК.

    9. У пункті 3 зазначається дата надходження документів на МСЕК від закладу охорони здоров'я згідно з формою № 088/о «Направлення на медико-соціальну експертну комісію (МСЕК)»( z0695-12 ), затвердженою наказом МОЗ України від 14 лютого 2012 року № 110, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 28 квітня 2012 року за № 661/20974 (далі — форма № 088/о).

    10. У пункті 4 зазначається дата початку експертизи у МСЕК (відповідає реєстраційному номеру в журналі протоколів засідань МСЕК за поточний рік).

  1. 11. У пункті 5 зазначається дата огляду хворого МСЕК.
  2. 12. У пункті 6 зазначається дата прийняття рішення МСЕК.
  3. 13. У пункті 7 зазначається дата закінчення експертизи.
  4. 14. У пункті 8 зазначаються особисті дані хворого: прізвище, ім’я, по батькові.
  5. 15. У пункті 9 зазначається дата народження хворого.
  6. 16. У пункті 10 зазначається стать хворого.
  7. 17. У пункті 11 зазначається місце проживання хворого.
  8. 18. У пунктах 12 та 13 зазначаються відповідно житлово-побутові умови хворого (наявність окремої квартири, відповідність її площі складу сім’ї тощо) та склад його сім’ї.

  9. 19. У пункті 14 зазначається огляд — первинний або повторний.
  10. 20. У пункті 15 зазначається мета огляду: встановлення групи інвалідності, відсотків втрати професійної працездатності, зміна причини інвалідності тощо.

    21. У пунктах 16-18 відповідно зазначаються відомості про соціальний стан хворого (службовець, робітник, працівник сільського господарства, фізична особа — підприємець, не працюючий, пенсіонер тощо), його освіта (початкова загальна, базова загальна середня, повна загальна середня, професійно-технічна, базова вища, повна вища), основна професія.

  11. 22. У пункті 19 зазначається, ким працює на дату огляду МСЕК.
  12. 23. У пунктах 20 та 21 зазначаються відповідно середньомісячна зарплата та розмір пенсії.
  13. 24. У пунктах 22 та 23 зазначаються місце роботи, підприємство, установа, організація.
  14. 25. У пункті 24 зазначаються вид, час та характер пересування хворого від дому до місця роботи (пішки, громадський або власний транспорт).

    26. У пункті 25 зазначаються найбільш переважаючі виробничі фактори, ступінь вираженості фізичної або нервово-психологічної напруги, робоча поза, темп роботи, контакти з токсичними речовинами, температура, вологість, перебування в гучному, запиленому, жаркому приміщенні, нічні зміни, відрядження тощо.

    27. У пунктах 26 та 27 зі слів хворого зазначаються його спроможність щодо виконання ним основної роботи та трудова спрямованість.

    28. У підпунктах 28.1 — 28.5 пункту 28 наводяться результати експертного огляду хворого у МСЕК. Детально описуються скарги хворого, медико-соціальний анамнез, тривалість тимчасової непрацездатності (якщо хворий працює), оцінка працевлаштування, виконання рекомендацій щодо відновлення здоров’я і працездатності.

    29. У підпунктах 28.6.1-28.6.6 пункту 28 зазначаються дані об’єктивного обстеження хворого у МСЕК, у тому числі зріст, вага, стан шкіри та внутрішніх органів, артеріальний тиск, частота серцевих скорочень, частота дихання на дату огляду тощо залежно від патології хворого; вказуються результати огляду хворого профільними лікарями та лікарями інших спеціальностей, а також результати обов’язкових додаткових методів дослідження за даними медичної документації (показники аналізів, флюорографії, електрокардіограми, ехокардіографії, спірографії тощо) залежно від патології хворого.

    30. У підпунктах 29.1 та 29.2 пункту 29 зазначаються основний та супутній діагнози хворого згідно з Міжнародною статистичною класифікацією хвороб та споріднених проблем охорони здоров’я Десятого перегляду (МКХ-10).

    31. У підпункті 30.1 пункту 30 зазначаються показання та протипоказання до умов праці, а також орієнтовні види праці, робіт чи професії, які доступні інваліду за станом здоров’я.

    32. У підпункті 30.2 пункту 30 зазначається потреба інваліда в навчанні, перекваліфікації, перенавчанні, забезпеченні засобами пересування, інших видах, спрямованих на відновлення працездатності інваліда.

    33. У підпункті 30.3 пункту 30 зазначається потреба інваліда в направленні на відновне санаторно-курортне лікування тощо. Ці заходи повинні бути занесені у повідомлення закладу охорони здоров’я про рішення МСЕК форми № 088/о( z0695-12 ).

    34. У підпункті 30.4 пункту 30 словами зазначається, яка група інвалідності встановлена, а для осіб, не визнаних інвалідами, ставиться запис "не встановлена".

    35. У підпункті 30.5 пункту 30 зазначається причина інвалідності (у деяких випадках може вказуватися дві причини, наприклад інвалідність з дитинства, пов’язана з впливом наслідків аварії на ЧАЕС, тощо).

    Якщо хворого визнано інвалідом, то в підпунктах 30.6-30.8 пункту 30 зазначаються: на який термін встановлена інвалідність, дата чергового переогляду та час настання інвалідності.

  15. 36. У пункті 31 зазначається ступінь втрати професійної працездатності у відсотках словами.
  16. 37. У пункті 32 зазначається потреба інваліда у медичній та соціальній допомозі.
  17. 38. У пункті 33 перераховуються всі документи, які були підставою для прийняття рішення МСЕК, вказуються назва установи, яка видала документ, дата і номер кожного документа, коротко викладається зміст тієї частини документа, яка стала основою для прийняття рішення про причину, час настання інвалідності, ступінь втрати працездатності тощо.

    39. У пункті 34 зазначається обґрунтування прийнятого рішення про групу, причину, час настання інвалідності, ступінь втрати професійної працездатності, потреба в додаткових видах допомоги в необхідних випадках з посиланням на відповідний пункт нормативно-правового акта.

  18. 40. У пункті 35 зазначається, обґрунтовано чи необґрунтовано направлено громадянина на МСЕК.
  19. 41. Пункт 36 заповнюється республіканською Автономної Республіки Крим, обласними, центральними міськими МСЕК за результатами перевірок.

  20. 42. Форма № 157/о підписується головою, членами МСЕК і засвідчується печаткою МСЕК.
  21. 43. Усі виправлення, доповнення, зміни, внесені у форму № 157/о, повинні бути обґрунтовані, підписані головою, членами МСЕК і завірені печаткою МСЕК.

  22. 44. Строк зберігання форми № 157/о — 50 років.
  23. Директор Департаменту реформ та розвитку медичної допомоги

    М. К. Хобзей

    Юридичний портал Справедливість

    Рейтинг: 4.9/5, основан на 25 голосах.

    Вам будет интересно:

    Суд ЕС ограничил возможности мигрантов, переезжающих ради получения соцпомощи

    Экономически неактивным гражданам ЕС, которые переезжают в другую страну-участницу сообщества только для получения социальной помощи, может быть отказано в некоторых социальных льготах. Такое решение вынес Суд ЕС 11 ноября.

    Не плутати державну кишеню з власною

    За інформацією державної фінансової інспекції в Черкаській області, з 310 перевірених торік підприємств, установ і організацій виявлено фінансових порушень на 289-ти на загальну суму понад 110 ...

    Крымские судьи просят поскорее решить вопрос об их переводе на материковую часть Украины

    Сегодня в помещении Высшей квалификационной комиссии судей Украины состоялся брифинг ее председателя Игоря Самсина. Он начал с того, что с 6 декабря 2013 года на рассмотрение Комиссии поступило ...

    У Миколаєві перевіряли, як водії поступаються в русі оперативним службам

    Взяти участь у проведенні профілактичних заходів Увага! Спецсигнал Миколаївська ДАІ запросила представників засобів масової інформації. Журналісти місцевих телеканалів мали можливість поговорити ...





    Юридическая практика:
    Про усунення від права спадкування

    Про усунення від права спадкування За правовою допомогою до наших юристів звернувся громадянин, який просив правової допомоги у справі про усунення від права ...

    Про визнання права власності на житловий будинок ...

    Про визнання права власності на житловий будинок в порядку спадкування Юрист по спадщині надала допомогу у судовій справі про визнання права власності на житловий будинок в порядку спадкування

    Про визнання заповіту недійсним та усунення від ...

    Про визнання заповіту недійсним та усунення від права на спадкування У своїй юридичній практиці адвокати по спадковим питанням зіткнулися із такою цікавою справою, коли клієнт просив допомогти ...


    Консультации по наследству:
    Як отримати спадщину в Україні і які потрібні документи у спадок?

    Мій батько недавно помер і залишив після себе велику спадщину, але я не можу її отримати, оскільки мені заважає його цивільна ...

    Якщо викликають до суду за спадковою справою

    Доброго часу доби. Моя проблема пов'язана зі спадком. Ми з дружиною живемо в Київській області. А батько дружини жив в Єврейській ...

    Як отримати автомобіль в спадщину за заповітом

    Живу в цілком забезпеченій сім'ї з батьками. У нас є будинок, ділянка і машина. Як правильно скласти моїм батькам заповіт ...


    Новости наследственных дел:
    На сегодняшнем заседании правительства планируется ...

    На сегодняшнем заседании правительства планируется рассмотреть план мероприятий по выполнению СА с ЕС Кабинет министров Украины на сегодняшнем заседании рассмотрит план мероприятий по выполнению соглашения об ассоциации с Евросоюзом. Об этом говорится в повестке дня заседания на сайте правительства.

    Судья не может считаться независимым от политического .

    Судья не может считаться независимым от политического влияния, если его карьера зависит от изменчивого политического вектора, - Я.Романюк 22 декабря во время заключительного заседания Наблюдательного Комитета проекта Совета Европы «Усиление независимости, эффективности и профессионализма судебной власти на Украине» Председатель Верховного Суда Украины Ярослав Романюк заявил, что «одним из самых опасных с точки зрения формирования независимой судебной системы на современном этапе факторов является политическая составляющая».

    Прокурор Донецкой области пытается в суде оспорить ...

    Прокурор Донецкой области пытается в суде оспорить его люстрацию Руководителю прокуратуры Донецкой области Николаю Франтовскому не удалось с первого раза обжаловать свое увольнение с должности через люстрацию, сообщает «Первая инстанция».


    Рекомендации пользователей:
    1676b6902a1c6c119988b3b7eb617bca