
Уго Чавес учетверте обраний президентом Венесуели
Попри серйозну боротьбу з опозиційним кандидатом та нещодавні проблеми зі здоров’ям, чинний президент Боліваріанської республіки, який перебуває при владі у Венесуелі з 1999 року, твердить, що потребує ще одного шестирічного терміну, щоби продовжити революцію.
Суперник Чавеса, представник опозиції Енріке Капрілес, привітав його з перемогою, однак заявив, що опозиція не почувається переможеною. Він також висловив сподівання, що Уго Чавес не забуде про те, що майже половина жителів країни не згодні з його політикою. Країна нині розділена, а бути хорошим президентом означає працювати для всіх венесуельців, працювати над розв’язанням усіх венесуельських проблем, наголосив опозиціонер.
За свого президентства Уго Чавес націоналізував ключові сектори економіки. Висока вартість нафти, яку експортує Каракас, дала змогу за державний кошт оплачувати охорону здоров’я, освітні програми та соціальну допомогу в країні.
Уго Рафаель Чавес Фріас народився 28 липня 1954 року в місті Сабанета на заході країни в штаті Барінас. Його батько, Уго де лос Рейєс Чавес, має афро-індіанське походження з незначною іспанською складовою. Мати, Олена Фріас де Чавес, креолка, сподівалася, що син стане священиком, а власне він мріяв про кар’єру професійного бейсболіста. Захоплення бейсболом Чавес зберіг донині.
Питання використання пально-мастильних матеріалів, Кабінет Міністрів УкраїниПитання використання пально-мастильних матеріалів Дозволити Державній службі з надзвичайних ситуацій використати залишки пально-мастильних матеріалів, закуплених за рахунок бюджетних коштів, виділених Міністерству надзвичайних ситуацій у 2013 році відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 16 січня 2013 р. № 14 ( 14-2013-р ) "Про виділення коштів для проведення невідкладних заходів з ліквідації наслідків несприятливих погодних умов, що виникли на території Вінницької, Волинської, Житомирської, Київської, Львівської, Рівненської, Тернопільської, Хмельницької та Чернівецької областей", для забезпечення пожежно-рятувальної техніки, що належить до сфери управління Державної служби з надзвичайних ситуацій, під час здійснення заходів, пов’язаних із запобіганням виникненню і ліквідацією наслідків надзвичайних ситуацій.
Україна збільшила виробництво «Шампанського»В січні 2013 року в Україні виробництво вина Шампанське, у порівнянні з аналогічним періодом минулого року, збільшилося на 28,1% з 132,8 тис. дал. (у січні 2012 року) до 170,1 тис. дал. у 2013 ...
| Про реєстрацію кандидата у народні депутати України, висунутого Політичною партією "Інтернет партія України", Центральна виборча комісіяПро реєстрацію кандидата у народні депутати України, висунутого Політичною партією "Інтернет партія України" До Центральної виборчої комісії надійшла заява Політичної партії "Інтернет партія України" разом з іншими документами щодо реєстрації кандидата у народні депутати України, висунутого 31 липня 2012 року на Першому етапі чергового З’їзду Політичної партії "Інтернет партія України", в одномандатному виборчому окрузі № 222.
виданої ТОВ „А.Е.С. ЕНЕРГОЛАЙН”, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетикиПро переоформлення ліцензії з постачання електричної енергії за нерегульованим тарифом, виданої ТОВ „А. Е.С. ЕНЕРГОЛАЙН" Згідно з повноваженнями, наданими Законом України „Про електроенергетику"( 575/97-ВР ), Указом Президента України від 23.11.2011 № 1059( 1059/2011 ) „Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики", Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, ПОСТАНОВЛЯЄ:
|