Верховный Совет Украины принял в Закон «О Едином государственном демографическом реестре», который предусматривает использование электронных паспортов на Украине. За его принятие проголосовали 233 народных депутата.
В реестр будет вносится фамилия и имя, дата рождения и смерти, место рождения, пол, дата внесения информации о лице в реестр, данные о родителях (усыновителях), опекунах и прочих представителях, данные о гражданстве или его отсутствии, реквизиты всех документов, выданных лицу, образец подписи, фотография.
Кроме того, в законе предусматривается норма об обеспечении безопасности содержащейся в реестре информации от несанкционированного доступа.
Документами реестра являются удостоверяющие лицо и подтверждающие гражданство Украины: паспорт гражданина, паспорт для выезда за границу, удостоверение моряка, удостоверение члена экипажа, удостоверение лица на возвращение на Украину, временное удостоверение гражданина Украины, удостоверение водителя, удостоверение без гражданства для выезда за границу и ряд других.
Нобелівська премія миру: за що нагородили Євросоюз?З Другої світової війни Європа вийшла зруйнованою та злиденною.Ми повинні створити щось на кшталт Сполучених Штатів Європи, ця ідея Вінстона Черчілля в той час здаваласямайже утопією.
На Рівненщині пасажир авто перевозив зброю та бурштин без відповідних документів25 квітня, близько 17 години, на автодорозі Городище Рівне Старокостянтинів, біля виправної колонії поблизу села Катеринівка працівники ДАІ звернули увагу на автомобіль, що стояв на узбіччі ...
| Деякі питання ліцензування імпорту товарів у 2013 році, Міністерство економічного розвитку і торгівлі УкраїниДеякі питання ліцензування імпорту товарів у 2013 році Відповідно до статті 16 Закону України "Про зовнішньоекономічну діяльність"( 959-12 ), постанови Кабінету Міністрів України від 22.04.2013 № 312( 312-2013-п ) "Про Міжвідомчу комісію з питань розподілу обсягів квот товарів, імпорт яких підлягає ліцензуванню у 2013 році, та внесення зміни в додаток 8 до постанови Кабінету Міністрів України від 19 грудня 2012 р. № 1201", додатка 8 до постанови Кабінету Міністрів України від 19.12.2012 № 1201( 1201-2012-п ) "Про затвердження переліків товарів, експорт та імпорт яких підлягає ліцензуванню, та квот на 2013 рік", наказу Міністерства економіки України від 14.09.2007 № 302( z1100-07 ) "Про затвердження нормативно-правових актів щодо ліцензування імпорту товарів та внесення змін до Порядку розгляду заявок на видачу ліцензій у сфері нетарифного регулювання зовнішньоекономічної діяльності в Міністерстві економічного розвитку і торгівлі України", зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 26.09.2007 за № 1100/14367, доручення Віце-прем'єр-міністра України Бойка Ю. А. від 31.07.2013 № 29082/1/1-13 та з урахуванням рекомендацій Міжвідомчої комісії з питань розподілу обсягів квот товарів, імпорт яких підлягає ліцензуванню у 2013 році, за підсумками засідання від 19.07.2013 (протокол № 3) НАКАЗУЮ:
Про призначення Чекалова П.Л. заступником генерального директора Державної адміністрації залізничного транспорту України, Кабінет Міністрів УкраїниПро призначення Чекалова П. Л. заступником генерального директора Державної адміністрації залізничного транспорту України Призначити Чекалова Павла Леонтійовича заступником генерального директора Державної адміністрації залізничного транспорту України.
|