Днями, під час проведення інструктажу з інспектори стаціонарного посту № 1 роти ДПС ДАІ (с. Опарипси Радивилівського району) отримали орієнтування про викрадення автомобіля марки «Мазда 6» червоного кольору, 2008 року випуску з міста Бережани, Тернопільської області.
Окрім того, в орієнтуванні зазначено, що в скоєнні даного злочину підозрюються особи, які можуть пересуватися на автомобілі марки «Мазда 323» білого кольору.
«Під час несення служби, близько 11-ї години на стаціонарному посту №1 ми помітили автівки, що підпадають під прикмети. Транспортні засоби рухалися зі сторони міста Львів у напрямку Рівного. Нами були прийняті міри, щодо їх зупинки. В результаті перевірки визначилося, що це саме ці автомобілі й розшукувались та повністю відповідали орієнтуванню» — повідомив старший інспектор ДПС ДАІ капітан міліції Володимир Петровський.
На місце події працівники ДАІ викликали слідчо-оперативну групу.
За даним фактом ведеться перевірка.
Про внесення змін до пункту 1 Порядку відшкодування громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, витрат на лікування у закладах охорони здоров’я на території України, придбання ліків, що відсутні в таких закладах, протезів, крім зубного протезування дорогоцінними металами та металокерамікою, Міністерство соціальної політики УкраїниЗареєстровано в Міністерстві юстиції України 21 серпня 2013 р. за № 1441/23973 Про внесення змін до пункту 1 Порядку відшкодування громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, витрат на лікування у закладах охорони здоров’я на території України, придбання ліків, що відсутні в таких закладах, виробів медичного призначення, протезів, крім зубного протезування дорогоцінними металами та металокерамікою
Модернізація української ГТС обійдеться в 4,5 мільярди євроМодернізація української газотранспортної системи обійдеться в 4,5 млрд. євро. Про це заявив Прем'єр-міністр України Микола Азаров у статті для німецької газети Франкфуртер альгемайне.
| Про затвердження рішення Ради Оптового ринку електричної енергії України від 25.12.2012 (підпункт 5.8 протоколу № 17), Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетикиПро затвердження рішення Ради Оптового ринку електричної енергії України від 25.12.2012 (підпункт 5.8 протоколу № 17) Відповідно до Закону України "Про електроенергетику" ( 575/97-ВР ), Указу Президента України від 23.11.2011 № 1059 ( 1059/2011 ) "Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики", згідно з положеннями Договору між Членами Оптового ринку електричної енергії України( n0001227-96 ) Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, ПОСТАНОВЛЯЄ:
Про офіційні курси гривні до іноземної валюти, Національний банк УкраїниНаціональний банк України 08.02.2013 встановлює такі офіційні курси гривні до іноземної валюти* Код цифровий Код літерний Кількість одиниць Назва валюти Офіційний курс
|