
К Уполномоченному Верховного Совета Украины по правам человека Валерии Лутковской поступило обращение от гражданина Украины с жалобой на Высший специализированный суд Украины по рассмотрению гражданских и уголовных дел (далее — ВССУ) о нарушении права на доступ к публичной информации. Об этом сообщает пресс-служба Омбудсмана.
Жалобщик подал в ВССУ запрос на доступ к информации, касающийся предоставления информации о статистических показателях деятельности ВССУ и сумм расходов на обслуживание ВССУ в 2013 году. ВССУ предоставил информацию частично. Так, было отказано в предоставлении информации относительно:
1) количества кассационных жалоб по гражданским делам, по которым ВССУ постановлено определение об оставлении кассационной жалобы без движения в связи с непредоставлением заверенных копий судебных решений, которые обжалуются, поскольку такая информация в статистической отчетности ВССУ не отображается;
2) сумм расходов на обслуживание ВССУ в 2013 году, учитывая оплату труда аппарата суда и судей (с учетом сумм единого взноса, начислявшихся на заработную плату), оплату коммунальных услуг, ремонт зданий и других хозяйственных расходов (далее — информация о суммах расходов), сославшись на Перечень сведений, составляющих служебную информацию в ВССУ, утвержденный приказом ВССУ от 20 августа 2013 года 41/0/14-13.№
В ходе производства по данной жалобе жалобщик (истец) обратился в Николаевский окружной административный суд с административным иском к ВССУ (ответчику) о признании противоправным отказ в удовлетворении запроса на информацию, обязательства удовлетворить запрос.
Про затвердження плану першочергових заходів щодо інтеграції України до Європейського Союзу на 2013 рік, Кабінет Міністрів УкраїниЗ метою забезпечення підготовки до укладення Угоди про асоціацію між Україною та ЄС: активізувати роботу з інституціями та державами - членами ЄС стосовно підписання Угоди про асоціацію між Україною ...
В Австралії знайшли найбільший золотий самородок вагою 5,5 кілограмаОдин з найбільших у світі золотих самородків знайшли в Австралії. Знахідку вагою у 5,5кілограмаоцінюють у більш як 300 тисячдоларів США.
| Про внесення змін до наказу МОЗ України від 15 березня 2012 року № 166 (зі змінами), Міністерство охорони здоров'я УкраїниПро внесення змін до наказу МОЗ України від 15 березня 2012 року № 166 (зі змінами) З метою удосконалення порядку проведення МОЗ України державних закупівель на виконання бюджетних програм, які передбачають централізовану закупівлю лікарських засобів, виробів медичного призначення, обладнання та інших товарів, робіт, послуг за рахунок коштів державного бюджету, та приведення нормативно-правових актів МОЗ України у відповідність до норм діючого законодавства України НАКАЗУЮ:
Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «Дукат», Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетикиПро встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «Дукат» Відповідно до Закону України «Про електроенергетику» ( 575/97-ВР ), Указу Президента України від 23 листопада 2011 року № 1059( 1059/2011 ) «Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики» та Порядку встановлення, перегляду та припинення дії «зеленого» тарифу для суб’єктів господарської діяльності( z1957-12 ), затвердженого постановою НКРЕ від 2 листопада 2012 року № 1421, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, ПОСТАНОВЛЯЄ:
|