Дітям, які відвідали управління ДАІ області вартові доріг продемонстрували спеціальні засоби, обмундирування, що використовується працівниками Державтоінспекції в повсякденній роботі.
Деякі навіть відчули себе інспекторами ДАІ, примірявши певні елементи одягу правоохоронців.
З великою цікавістю школярі роздивлялися формений одяг, нагрудні знаки, погони, емблеми та інші речі, що знаходилися в підрозділах ДАІ, з моменту їх заснування до сьогодення. Експонати, що зберігаються в музей у минулому використовувалися інспекторами ДАІ під час своєї службової діяльності, тому їх енергетика надихає на нові досягнення справжніх працівників.
Вартові доріг скористалися можливістю вкотре нагадати дітям щодо дотримання та виконання Правил дорожнього руху, про використовування пасків безпеки, якими слід застосовувати перебуваючи в транспортних засобах та необхідність мати на одязі світло відбиваючі елементи. Також демонструвалися профілактичні соціальні ролики щодо забезпечення безпеки дорожнього руху, особливо під час літніх шкільних канікул.
Дітям представили новий транспортний засіб «Toyota Prius», що нещодавно поповнив автомобільний парк Державтоінспекції області. Малеча з захопленням ознайомлювалися з новою машиною та деяким з них пощастило проїхати в салоні авто, звісно ж, в якості пасажира.
На згадку про відвідування Управління Державтоінспекції в Сумській області юні учасники дорожнього руху отримали в подарунок книжку «Вартові доріг Сумщини».
У Харкові ремонтують пам’ятникиЦьогоріч у Харкові капітально відремонтують кілька памятників і військові поховання часів Великої Вітчизняної війни та висадять дерева на 700 тисяч гривень.
Про видачу ліцензій з транспортування та постачання теплової енергії ПрАТ "ЛУКОР", Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послугПро видачу ліцензій з транспортування та постачання теплової енергії ПрАТ "ЛУКОР" Відповідно до Законів України "Про державне регулювання у сфері комунальних послуг"( 2479-17 ), "Про ліцензування певних видів господарської діяльності"( 1775-14 ), "Про теплопостачання"( 2633-15 ), Положення про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг( 1073/2011 ), затвердженого Указом Президента України від 23.11.2011 № 1073, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг, ПОСТАНОВЛЯЄ:
| Ювілей Кобзаря святкуватимемо разомУкраїна та Росія спільно готуватимуться до 200-річного ювілею Тараса Шевченка, який відзначатиметься в 2014 році. Про це йшлося під час зустрічі Премєр-міністра Миколи Азарова з керівником ...
Про переоформлення ліцензії на провадження професійної діяльності на фондовому ринку, Національна комісія з цінних паперів та фондового ринкуПро переоформлення ліцензії на провадження професійної діяльності на фондовому ринку За підсумками розгляду заяви та документів, поданих товариством з обмеженою відповідальністю "Компанія з управління активами "СМАРТ СИСТЕМ АМ" до Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку на переоформлення ліцензії на провадження професійної діяльності на фондовому ринку у зв'язку зі зміною місцезнаходження професійного учасника, відповідно до Ліцензійних умов провадження професійної діяльності на фондовому ринку — діяльності з управління активами інституційних інвесторів (діяльності з управління активами) ( z0864-06 ), затверджених рішенням Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 26 травня 2006 року № 341 та зареєстрованих в Міністерстві юстиції України від 24 липня 2006 року за № 864/12738 (зі змінами та доповненнями), НАКАЗУЮ:
|