Уночі 13 травня в с. Українське Іванівського району невстановлений водій автомобіля скоїв наїзд на 44-річного чоловіка біля його власного будинку. Внаслідок ДТП потерпілий від отриманих травм загинув, а водій з місця зник.
Тіло загиблого в кущах біля будинку виявив односелець, який вранці наступного дня їхав на роботу. Чоловік одразу ж повідомив про це до міліції.
Не гаючи часу, інспектори ДАІ почали опитувати місцевих мешканців, які розповіли, що вчора ввечері п’яні хлопці на зелених «Жигулях» «літали» по селу, лякаючи людей.
Вже через півгодини екіпаж ДПС був на подвір’ї власника тієї автівки. У гаражі правоохоронці виявили автомобіль ВАЗ-2101 з пошкодженнями, характерними для ДТП, та 29-річний водій категорично заперечував свою причетність до пригоди й наполягав, що зачепив машиною стовп, коли заїжджав до двору.
Молодик розповів про те, як минулого вечора випив з двома друзями спиртного, а потім вони їздили по селу, тож його невинність можуть підтвердити вчорашні пасажири. Як з’ясувалось в подальшому, один з них стверджував, що нічого не пам’ятає через ужите спиртне. Інший розповів, що міцно спав, лежачи на задньому сидінні, а потім машина у щось врізалась і він впав із сидіння на підлогу, не розуміючи що відбувається.
Після таких свідчень своїх знайомих, керманич пошкоджених «Жигулів» відмовився від раніше сказаного та заявив, що просто нічого не пам’ятає.
Здається трьом нетверезим молодикам і на думку не спало, що якби вони зупинилися та вчасно надали допомогу травмованому чоловіку, можливо він залишився живим.
Наразі за вказаним фактом тривають слідчі дії.
Килимок для… небіжчиківНедавніх вихідних на запрошення друга дитинства поїхав на давно заплановані гостини. Село, в якому він мешкає з дружиною і онуками (на літо син з донькою привезли), хоч і не віддалене, але ...
Про внесення зміни до розпорядження Національної комісії регулювання електроенергетики України від 29.03.2007 № 26-р, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетикиПро внесення зміни до розпорядження Національної комісії регулювання електроенергетики України від 29.03.2007 № 26-р Відповідно до Положення про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики( 1059/2011 ), затвердженого Указом Президента України від 23 листопада 2011 року № 1059, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, ВИРІШИЛА:
| Подання про виконання рішень Європейського суду з прав людини, які набули статусу остаточного, Урядовий уповноважений у справах Європейського суду з прав людиниКабінету Міністрів України Подання про виконання рішень Європейського суду з прав людини, які набули статусу остаточного Подання надається на виконання статті 14 Закону України "Про виконання рішень та застосування практики Європейського суду з прав людини"( 3477-15 ) та містить стислий виклад проблем, які призводять до визнання Європейським судом з прав людини (далі — Європейський суд) порушень Україною Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод( 995_004 ) (далі — Конвенція).
Китайський кредит на енергетичні проектиКошти, що надає Банк розвитку Китаю на розвиток енергетичної галузі України, планується розділити на сім проектів.
|