НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРІ ЕНЕРГЕТИКИ
ПОСТАНОВА
07.11.2013 № 1417Про видачу ТОВ "АЛЬПІК ЕНЕРДЖІ УКРАЇНА" ліцензії з постачання електричної енергії за нерегульованим тарифом
Згідно з повноваженнями, наданими Законом України „Про електроенергетику"( 575/97-ВР ), Указом Президента України від 23.11.2011 № 1059( 1059/2011 ) „Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики", Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, ПОСТАНОВЛЯЄ:
Видати ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АЛЬПІК ЕНЕРДЖІ УКРАЇНА" (код ЄДРПОУ 36634023, м. Київ, вул. П. Сагайдачного, буд. 25-б, офіс 415) ліцензію на право провадження діяльності з постачання електричної енергії за нерегульованим тарифом на території України строком дії п’ять років.
Голова Комісії
С. Тітенко
Сегодня в столице могут ввести ночной "сухой закон". ВИДЕОВ Киеве хотят ввести ночной "сухой закон" и запретить продажу алкоголя в городе с 10 вечера до 10 утра.
Виїхати на чужому авто, Редакції виданьВиїхати на чужому автоПоясніть, які документи необхідно пред'явити на кордоні особі, котра не є власником транспортного засобу, але на якому тимчасово виїжджає за межі України (власником авто є дружина, котра не водить авто)?
| Про передачу частини будівлі у м. Вугледарі Державній судовій адміністрації, Кабінет Міністрів УкраїниПро передачу частини будівлі у м. Вугледарі Державній судовій адміністрації Погодитися з пропозицією Державної судової адміністрації і Міністерства енергетики та вугільної промисловості щодо передачі частини будівлі № 1 загальною площею 188,1 кв. метра (інвентарний номер 1025) по вул. Трифонова, 22, у м. Вугледарі Донецької області в оперативне управління зазначеної Адміністрації для розміщення Вугледарського міського суду.
|