НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРІ ЕНЕРГЕТИКИ
ПОСТАНОВА
01.08.2013 № 1047Про видачу ТОВ „ВКФ „ДНІПРОВСЬКА ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ" ліцензії з постачання електричної енергії за нерегульованим тарифом
Згідно з повноваженнями, наданими Законом України „Про електроенергетику"( 575/97-ВР ), Указом Президента України від 23.11.2011 № 1059( 1059/2011 ) „Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики", Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, ПОСТАНОВЛЯЄ:
Видати ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ „ВИРОБНИЧО-КОМЕРЦІЙНА ФІРМА „ДНІПРОВСЬКА ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ" (код ЄДРПОУ 36961127, м. Дніпропетровськ, вул. Героїв Сталінграда, буд. 156-А) ліцензію на право провадження діяльності з постачання електричної енергії за нерегульованим тарифом на території України строком дії п’ять років.
В. о. Голови Комісії
О. Рогозін
Про внесення змін до пункту 1 Порядку відшкодування громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, витрат на лікування у закладах охорони здоров’я на території України, придбання ліків, що відсутні в таких закладах, протезів, крім зубного протезування дорогоцінними металами та металокерамікою, Міністерство соціальної політики УкраїниЗареєстровано в Міністерстві юстиції України 21 серпня 2013 р. за № 1441/23973 Про внесення змін до пункту 1 Порядку відшкодування громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, витрат на лікування у закладах охорони здоров’я на території України, придбання ліків, що відсутні в таких закладах, виробів медичного призначення, протезів, крім зубного протезування дорогоцінними металами та металокерамікою
Кадрові питанняПрезидент Українизвільнив: призначив:Кабінет Міністрів Українипризначив:
| Судья не может считаться независимым от политического влияния, если его карьера зависит от изменчивого политического вектора, - Я.Романюк22 декабря во время заключительного заседания Наблюдательного Комитета проекта Совета Европы «Усиление независимости, эффективности и профессионализма судебной власти на Украине» Председатель Верховного Суда Украины Ярослав Романюк заявил, что «одним из самых опасных с точки зрения формирования независимой судебной системы на современном этапе факторов является политическая составляющая».
Про тимчасово ввезенні товари для ЄВРО 2012, Державна митна служба УкраїниНачальникам Київської обласної, Київської регіональної, Львівської, Східної, митниці, Харківської обласної, Чопської, Ягодинської митниць
|