МІНІСТЕРСТВО ЗАКОРДОННИХ СПРАВ УКРАЇНИ
ЛИСТ
11.02.2013 № 72/14-612/1-470
Копія:
Міністерство юстиції України Апарат Верховної Ради України Секретаріат Кабінету Міністрів України Міністерство економічного розвитку і торгівлі України Посольство України в Китайській Народній Республіці
Щодо набрання чинності міжнародним договором
Повідомляємо, що Угода між Урядом України та Урядом Китайської Народної Республіки про техніко-економічне співробітництво, вчинена 25 січня 2013 року в м. Києві, набрала чинності з дати підписання 25 січня 2013 року.
Угода діє до повного виконання Урядами двох країн усіх зобов'язань, передбачених цією Угодою.
З метою включення до Єдиного державного реєстру нормативно-правових актів України та офіційного опублікування у додатку надсилаємо офіційно засвідчену копію вказаної Угоди українською мовою на адресу Мін'юсту.
Директор Договірно-правового департаменту
В. М. Пузирко
Про офіційні (облікові) курси банківських металів, Національний банк УкраїниНаціональний банк України 26.10.2012 встановлює офіційні (облікові) курси банківських металів Код цифровий Код літерний Кількість унцій Назва Облікові курси
Китай скоротить інвестиції в британські проектиУряд Китаю скорочує рівень інвестицій у великі інфраструктурні проекти Великобританії. Про це повідомляє телеканал Росія 24.
| Спеціальний випуск "Урядового кур'єра" КУЛЬТУРАМихайло КУЛИНЯК,міністр культури України про модернізацію музейної галузі:Держава захистить майнові комплекси музеїв
Про стан забезпечення системою відеоконференцзв'язку апеляційних та місцевих загальних судів, Рада суддів загальних судів УкраїниЗаслухавши та обговоривши інформацію заступника Голови Державної судової адміністрації України Положишника В. В. про стан забезпечення системою відеоконференцзв'язку апеляційних та місцевих загальних судів, відповідно до частини шостої статті 122, частини першої статті 146 Закону України "Про судоустрій і статус суддів" ( 2453-17 ) рада суддів загальних судів ВИРІШИЛА:
|