Адвокаты по наследственным делам
Отзывы о нас
Влюбилась в Ваш сайт!!! Какие же Вы умнички!!! Очень хочется пожелать Вам творческих успехов, динамичного развития и материального благополучия!

Спасибо Вам за тот величайший труд, который Вы делаете ежедневно для нас.

Этот сайт классный! работал на нем очень чуть ли не по три раза на день. Этот портал ожидает светлое будущее. Желаю удачи. Хотелося б видеться с Вашими трудами чаще! Действуйте!
Наши услуги

Вопрос к юристу по наследству:

Статьи
Право власності на спадок

Право власності на спадок Визнання прав власності на спадок (зразок судової справи), позовна заява про спадщину

Наследство по завещанию: раскрываем юридические ...

Наследство по завещанию: раскрываем юридические секреты Завещание необязательно гарантирует выполнение воли наследодателя, ведь в некоторых случаях можно признать завещание недействительным

Щодо опису розділів та схем XML-файлів електронної форми адміністративних даних реєстраторів власників іменних цінних паперів та емітентів, які здійснюють ведення власного реєстру власників іменних цінних паперів відповідно до Положення про порядок складання адміністративних даних щодо здійснення діяльності з ведення реєстрів власників іменних цінних паперів та подання відповідних документів до Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку, Національна комісія з цінних паперів та фондового ринкуНАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ З ЦІННИХ ПАПЕРІВ ТА ФОНДОВОГО РИНКУ

НАКАЗ

 1. 22.11.2012  № 1077
 2. Щодо опису розділів та схем XML-файлів електронної форми адміністративних даних реєстраторів власників іменних цінних паперів та емітентів, які здійснюють ведення власного реєстру власників іменних цінних паперів відповідно до Положення про порядок складання адміністративних даних щодо здійснення діяльності з ведення реєстрів власників іменних цінних паперів та подання відповідних документів до Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку

  Відповідно до пункту 4 рішення Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 13 травня 2011 року № 491( z0658-11 ) "Про затвердження відкритого формату передачі даних між Державною комісією з цінних паперів та фондового ринку та суб'єктами інформаційної взаємодії", зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 2 червня 2011 року за № 658/19396 та з метою упорядкування складання реєстраторами власників іменних цінних паперів та емітентами, які здійснюють ведення власного реєстру власників іменних цінних паперів, електронної форми адміністративних даних відповідно до Положення про порядок складання адміністративних даних щодо здійснення діяльності з ведення реєстрів власників іменних цінних паперів та подання відповідних документів до Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку( z1665-12 ), затвердженого рішенням Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку 11 вересня 2012 року № 1220, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 1 жовтня 2012 року за № 1665/21977, НАКАЗУЮ:

  1. Затвердити описи розділів та схем файлів в електронному вигляді на основі специфікації eXtensible Markup Language (XML) (далі — електронна форма) (додається), яка подається реєстраторами власників іменних цінних паперів та емітентами, які здійснюють ведення власного реєстру власників іменних цінних паперів (далі — Реєстратор), до Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку відповідно до Положення про порядок складання адміністративних даних щодо здійснення діяльності з ведення реєстрів власників іменних цінних паперів та подання відповідних документів до Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку ( z1665-12 ), затвердженого рішенням Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку 11 вересня 2012 року № 1220, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 1 жовтня 2012 року за № 1665/21977.

  2. Електронна форма адміністративних даних Реєстраторів складається з файлу в електронному вигляді:

  Щоденні Дані: "Report.xml", який відповідає схемі "DayReg.xsd";

  Щоквартальні Дані: "Report.xml", який відповідає схемі "QwartReg.xsd";

  Нерегулярні Дані: "Report.xml", який відповідає схемі "IrregReg.xsd".

  3. Виправлені Дані подаються відповідно до встановленого періоду подання Даних у вигляді вищевказаного файлу в електронній формі та мають містити відповідний запис в структурі "Suprovod".

  4. Кожна подана електронна форма повинна відповідати всім правилам побудови XML-документа відповідно до відкритого стандарту W3C (http://www.w3.org/TR/REC-xml). Контроль за цілісністю структури та правильністю заповнення для кожного виду Даних в електронній формі, яка містить XML-схему, що відповідає стандарту W3C — (http://www.w3.org/2001/XMLSchema-instance) встановлюється цим наказом.

  5. Всі XML-схеми поширюються Національною комісією з цінних паперів та фондового ринку. Порядок елементів у XML-документі повинен точно відповідати порядку, описаному XML-схемою.

  6. Дані, які складаються в електронній формі, формуються з використанням кодування "Windows-1251".

  7. Відділу програмного забезпечення, захисту інформації та адміністрування баз даних управління інформаційних технологій, зовнішніх та внутрішніх комунікацій (О. Макогон) забезпечити оприлюднення цього наказу на веб-сайті Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку.

  8. Відділу зовнішніх та внутрішніх комунікацій управління інформаційних технологій, зовнішніх та внутрішніх комунікацій (Ю. Жулій) забезпечити опублікування цього наказу в офіційному друкованому виданні.

  9. Цей наказ є окремим документом нормативно-технічного характеру.

  10. Контроль за виконанням цього наказу покласти на члена Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку К. Кривенка.

  Голова Комісії

  Д. Тевелєв

  ЗАТВЕРДЖЕНО Наказ Голови Комісії 22.11.2012 № 1077

  ОПИСИ розділів та схем файлів в електронному вигляді

  1. Опис структури файлу "Report.xml" щоденних даних реєстратора:

  <?xml version="1.0" encoding="Windows-1251"?>

  Заголовочний тег файлу

  <?xml version='1.0' encoding='Windows-1251'?><z:root xmlns:xsi='http://www.w3.org/2001/XMLSchema-instance' xsi:schemaLocation='http://nssmc.gov.ua/Schem/DayReg DayReg.xsd' xmlns:z='http://nssmc.gov.ua/Schem/DayReg' D_EDRPOU= 'Дані: Ідентифікаційний код за ЄДРПОУ реєстратора' D_NAME= 'Дані: Скорочене найменування реєстратора' STD= 'Дані: Дата першого дня звітного періоду' FID= 'Дані: Дата останнього дня звітного періоду (у разі заповнення дати, станом на яку складено Дані, або дати заповнення, STD та FID повинні співпадати)' NREG= 'False' TTYPE= '005' >

  Відкриття головного тегу

  <DTSSuprovod>

  Тег відкриття структури "Suprovod"

  <z:row ІМ'Я_ПОЛЯ1='Дані_Поля1' ІМ'Я_ПОЛЯ2='Дані_Поля2' .... /> <z:row .................................. />

  Дані структури "Suprovod"

  </DTSSuprovod>

  Заключний тег структури "Suprovod"

  <DTStblOwn_zm>

  Тег відкриття структури "tblOwn_zm"

  <z:row ІМ'Я_ПОЛЯ1='Дані_Поля1' ІМ'Я_ПОЛЯ2='Дані_Поля2' .... /> <z:row .................................. />

  Дані структури "tblOwn_zm"

  </DTStblOwn_zm>

  Заключний тег структури "tblOwn_zm"

  </z:root >

  Заключний тег файлу

  Файл схеми: "DayReg.xsd"-*

  <schema xmlns='http://www.w3.org/2001/XMLSchema' xmlns:z='http://nssmc.gov.ua/Schem/DayReg' targetNamespace='http://nssmc.gov.ua/Schem/DayReg' elementFormDefault='qualified'> <simpleType name='EDRPOU'> <restriction base='string'> <maxLength value='12' /> </restriction> </simpleType> <simpleType name='ISIN'> <restriction base='string'> <maxLength value='12' /> </restriction> </simpleType> <simpleType name='Type254'> <restriction base='string'> <maxLength value='254' /> </restriction> </simpleType> <simpleType name='Type20'> <restriction base='string'> <maxLength value='20' /> </restriction> </simpleType> <simpleType name='Type10'> <restriction base='string'> <maxLength value='10' /> </restriction> </simpleType> <element name='root'> <complexType> <all> <element name='DTStblOwn_zm'> <complexType> <sequence minOccurs='1' maxOccurs='unbounded'> <element name='row' form='qualified'> <complexType> <attribute name='NN' type='double' /> <attribute name='EMEDRPOU' type='z:EDRPOU' /> <attribute name='NAMEFULL' type='string' /> <attribute name='ISIN' type='z:ISIN' /> <attribute name='SCID' type='z:Type10' /> <attribute name='Z_NOM_V' type='double' /> <attribute name='Z_KCP' type='double' /> <attribute name='Z_ZAGV' type='double' /> <attribute name='D_PRAV' type='dateTime' /> <attribute name='N_PRAV' type='z:Type254' /> <attribute name='Z_VIDEP' type='z:Type10' /> <attribute name='VLKRAINA' type='z:Type10' /> <attribute name='VLOPF' type='z:Type10' /> <attribute name='Z_VIDEP_V' type='z:Type10' /> <attribute name='Z_INREGDT' type='dateTime' /> <attribute name='TEVENT' type='z:Type10' /> <attribute name='Z_PRYM' type='string' /> </complexType> </element> </sequence> </complexType> </element> <element name='DTSSuprovod'> <complexType> <sequence minOccurs='0' maxOccurs='unbounded'> <element name='row' form='qualified'> <complexType> <attribute name='ISPDAT' type='dateTime' /> <attribute name='VIPRAV' type='string' /> <attribute name='TAG' type='string' /> </complexType> </element> </sequence> </complexType> </element> </all> <attribute name='D_EDRPOU' type='z:EDRPOU' /> <attribute name='D_NAME' type='string' /> <attribute name='STD' type='dateTime' /> <attribute name='FID' type='dateTime' /> <attribute name='NREG' type='string' /> <attribute name='TTYPE' type='string' /> </complexType> </element> </schema>

  __________ -* Опис структури даних "tblOwn_zm" до файлу схеми "DayReg.xsd". Довідка про зміни на особових рахунках власників іменних цінних паперів.

  Назва елемента

  Зміст

  NN

  Номер за порядком

  EMEDRPOU

  Дані емітента: код за ЄДРПОУ

  NAMEFULL

  Дані емітента: повне найменування

  ISIN

  Дані про цінні папери: міжнародний ідентифікаційний номер цінного папера

  SCID

  Дані про цінні папери: код 1)

  Z_NOM_V

  Дані про цінні папери: номінальна вартість одного цінного папера, частка консолідованого іпотечного боргу, що припадає на один іпотечний сертифікат участі, премія — для опціонних сертифікатів, грн.

  Z_KCP

  Кількість іменних цінних паперів, щодо яких проведено операцію, шт.

  Z_ZAGV

  Загальна номінальна вартість іменних цінних паперів, загальна частка консолідованого іпотечного боргу, що припадає на іпотечні сертифікати участі, загальна премія — для опціонних сертифікатів, грн.

  D_PRAV

  Реквізити правочину: дата

  N_PRAV

  Реквізити правочину: номер

  Z_VIDEP

  Дані про власника: вид 2)

  VLKRAINA

  Дані про власника: країна реєстрації 3)

  VLOPF

  Дані про власника: організаційно-правова форма (юридичної особи — резидента) 4)

  Z_VIDEP_V

  Дані про власника: "1" — набуття прав власності, "2" — припинення прав власності

  Z_INREGDT

  Дата внесення змін в систему реєстру

  TEVENT

  Вид змін на особовому рахунку 5)

  Z_PRYM

  Примітки

  __________ -* Опис структури даних "Suprovod" до файлу схеми "DayCstdy.xsd". Довідка про виправлення Даних реєстратора.

  Назва елемента

  Зміст

  ISPDAT

  Дата заповнення

  VIPRAV

  Перелік виправлень та обґрунтування виправлених Даних

  TAG

  Примітки

  2. Опис структури файлу "Report.xml" щоквартальних даних реєстратора:

  <?xml version="1.0" encoding="Windows-1251"?>

  Заголовочний тег файлу

  <?xml version='1.0' encoding='Windows-1251'?><z:root xmlns:xsi='http://www.w3.org/2001/XMLSchema-instance' xsi:schemaLocation='http://nssmc.gov.ua/Schem/QwartReg QwartReg.xsd' xmlns:z='http://nssmc.gov.ua/Schem/QwartReg' D_EDRPOU= "Дані: Ідентифікаційний код за ЄДРПОУ реєстратора' D_NAME= 'Дані: Скорочене найменування реєстратора' STD= 'Дані: Дата першого дня звітного періоду' FID= 'Дані: Дата останнього дня звітного періоду (у разі заповнення дати, станом на яку складено Дані, або дати заповнення, STD та FID повинні співпадати)' NREG= 'False' TTYPE= '005'>

  Відкриття головного тегу

  <z:Fin>

  Тег відкриття блоку структур "Fin"

  Блок даних Фінансової звітності, структура та склад якого встановлюються окремим документом нормативно-технічного характеру щодо структури та складу фінансової звітності, і відповідно, визначаються схемою "FinRep.xsd"

  Блоки даних структур "Fin"

  </z:Fin>

  Заключний тег блоку структур "Fin"

  <DTSBal>

  Тег відкриття структури "Bal"

  <z:row ІМ'Я_ПОЛЯ1='Дані_Поля1' ІМ'Я_ПОЛЯ2='Дані_Поля2' .... /> <z:row .................................. />

  Дані структури "Bal"

  </DTSBal>

  Заключний тег структури "Bal"

  <DTSEm>

  Тег відкриття структури "Em"

  <z:row ІМ'Я_ПОЛЯ1='Дані_Поля1' ІМ'Я_ПОЛЯ2='Дані_Поля2' .... /> <z:row .................................. />

  Дані структури "Em"

  </DTSEm>

  Заключний тег структури "Em"

  <DTSOper>

  Тег відкриття структури "Oper"

  <z:row ІМ'Я_ПОЛЯ1='Дані_Поля1' ІМ'Я_ПОЛЯ2='Дані_Поля2' .... /> <z:row .................................. />

  Дані структури "Oper"

  </DTSOper>

  Заключний тег структури "Oper"

  <DTSProf>

  Тег відкриття структури "Prof"

  <z:row ІМ'Я_ПОЛЯ1='Дані_Поля1' ІМ'Я_ПОЛЯ2='Дані_Поля2' .... /> <z:row .................................. />

  Дані структури "Prof"

  </DTSProf>

  Заключний тег структури "Prof"

  <DTSSuprovod>

  Тег відкриття структури "Suprovod"

  <z:row ІМ'Я_ПОЛЯ1='Дані_Поля1' ІМ'Я_ПОЛЯ2='Дані_Поля2' .... /> <z:row .................................. />

  Дані структури "Suprovod"

  </DTSSuprovod>

  Заключний тег структури "Suprovod"

  <DTSVl>

  Тег відкриття структури "Vl"

  <z:row ІМ'Я_ПОЛЯ1='Дані_Поля1' ІМ'Я_ПОЛЯ2='Дані_Поля2' .... /> <z:row .................................. />

  Дані структури "Vl"

  </DTSVl>

  Заключний тег структури "Vl"

  </z:root >

  Заключний тег файлу

  Файл схеми: "QwartReg.xsd"-**

  <schema xmlns='http://www.w3.org/2001/XMLSchema' xmlns:z='http://nssmc.gov.ua/Schem/QwartReg' targetNamespace='http://nssmc.gov.ua/Schem/QwartReg' elementFormDefault='qualified'> <include schemaLocation="FinRep.xsd" /> <simpleType name='EDRPOU'> <restriction base='string'> <maxLength value='12' /> </restriction> </simpleType> <simpleType name='ISIN'> <restriction base='string'> <maxLength value='12' /> </restriction> </simpleType> <simpleType name='Type12'> <restriction base='string'> <maxLength value='12' /> </restriction> </simpleType> <simpleType name='Type254'> <restriction base='string'> <maxLength value='254' /> </restriction> </simpleType> <simpleType name='Type20'> <restriction base='string'> <maxLength value='20' /> </restriction> </simpleType> <simpleType name='Type10'> <restriction base='string'> <maxLength value='10' /> </restriction> </simpleType> <simpleType name='MFO'> <restriction base='string'> <maxLength value='6' /> </restriction> </simpleType> <simpleType name='Type50'> <restriction base='string'> <maxLength value='50' /> </restriction> </simpleType> <simpleType name='Type100'> <restriction base='string'> <maxLength value='100' /> </restriction> </simpleType> <element name='root'> <complexType> <all> <element name='Fin' type='z:FinRep' form='qualified'> </element> <element name='DTSVl'> <complexType> <sequence minOccurs='0' maxOccurs='unbounded'> <element name='row' form='qualified'> <complexType> <attribute name='NN' type='double' /> <attribute name='EMEDRPOU' type='z:EDRPOU' /> <attribute name='NAMEFULL' type='string' /> <attribute name='ISIN' type='z:ISIN' /> <attribute name='SCID' type='z:Type10' /> <attribute name='NOMINAL' type='double' /> <attribute name='Z_VIDEP' type='z:Type10' /> <attribute name='VLOPF' type='z:Type10' /> <attribute name='VLKRAINA' type='z:Type10' /> <attribute name='DISTRICT1' type='z:Type10' /> <attribute name='PERSEDRPOU' type='z:EDRPOU' /> <attribute name='ADDITIONID' type='z:Type20' /> <attribute name='IS_EDRISI' type='z:Type10' /> <attribute name='NAME1' type='z:Type254' /> <attribute name='NAME2' type='z:Type254' /> <attribute name='NAME3' type='z:Type254' /> <attribute name='MZNAH' type='z:Type254' /> <attribute name='Z_NOM_V' type='double' /> <attribute name='V_ZAGV' type='double' /> <attribute name='Z_ZAGV' type='double' /> <attribute name='Z_PRYM' type='string' /> </complexType> </element> </sequence> </complexType> </element> <element name='DTSSuprovod'> <complexType> <sequence minOccurs='0' maxOccurs='unbounded'> <element name='row' form='qualified'> <complexType> <attribute name='ISPDAT' type='dateTime' /> <attribute name='VIPRAV' type='string' /> <attribute name='TAG' type='string' /> </complexType> </element> </sequence> </complexType> </element> <element name='DTSProf'> <complexType> <all minOccurs='1' maxOccurs='1'> <element name='row' form='qualified'> <complexType> <attribute name='NN' type='double' /> <attribute name='E_OZN' type='z:Type10' /> <attribute name='OPF' type='z:Type10' /> <attribute name='LICSERIA' type='z:Type20' /> <attribute name='LICNO' type='z:Type20' /> <attribute name='PRINTDT' type='dateTime' /> <attribute name='TERCODE1' type='z:Type10' /> <attribute name='POSTINDEX1' type='z:Type50' /> <attribute name='CITY1' type='z:Type254' /> <attribute name='STREETB1' type='z:Type254' /> <attribute name='PHONECODE' type='z:Type50' /> <attribute name='FAXCODE' type='z:Type50' /> <attribute name='EMAIL' type='z:Type254' /> <attribute name='WWW' type='z:Type254' /> <attribute name='BNAME' type='z:Type254' /> <attribute name='BACCOUNT' type='z:Type254' /> <attribute name='MFO' type='z:MFO' /> <attribute name='FUND' type='double' /> <attribute name='Z_SKAPF' type='double' /> <attribute name='PATRON' type='z:Type254' /> <attribute name='SN' type='z:Type254' /> <attribute name='FN' type='z:Type254' /> <attribute name='Z_PVM_D' type='dateTime' /> <attribute name='Z_PVM_N' type='z:Type254' /> <attribute name='Z_PRVM_D' type='dateTime' /> <attribute name='Z_PRVM_N' type='z:Type254' /> <attribute name='Z_PPVM_D' type='dateTime' /> <attribute name='Z_PPVM_N' type='z:Type254' /> <attribute name='Z_PIBPVM' type='z:Type254' /> <attribute name='AUDNAME' type='z:Type254' /> <attribute name='AUDEDRPOU' type='z:EDRPOU' /> <attribute name='AUDLICNO' type='z:Type20' /> <attribute name='AUDLICDT' type='dateTime' /> <attribute name='AUDCHECKDT' type='dateTime' /> <attribute name='Z_PRYM' type='string' /> </complexType> </element> </all> </complexType> </element> <element name='DTSOper'> <complexType> <sequence minOccurs='0' maxOccurs='unbounded'> <element name='row' form='qualified'> <complexType> <attribute name='NN' type='double' /> <attribute name='Z_INREGDT' type='dateTime' /> <attribute name='F_I_OS' type='double' /> <attribute name='F_I_CP' type='double' /> <attribute name='F_I_SE' type='double' /> <attribute name='U_D_OS' type='double' /> <attribute name='U_D_CP' type='double' /> <attribute name='U_D_SE' type='double' /> <attribute name='U_S_OS' type='double' /> <attribute name='U_S_CP' type='double' /> <attribute name='U_S_SE' type='double' /> <attribute name='U_P_OS' type='double' /> <attribute name='U_P_CP' type='double' /> <attribute name='U_P_SE' type='double' /> <attribute name='U_C_OS' type='double' /> <attribute name='U_C_CP' type='double' /> <attribute name='U_C_SE' type='double' /> <attribute name='U_G_OS' type='double' /> <attribute name='U_G_CP' type='double' /> <attribute name='U_G_SE' type='double' /> <attribute name='U_M_OS' type='double' /> <attribute name='U_M_CP' type='double' /> <attribute name='U_M_SE' type='double' /> <attribute name='U_I_OS' type='double' /> <attribute name='U_I_CP' type='double' /> <attribute name='U_I_SE' type='double' /> <attribute name='U_E_OS' type='double' /> <attribute name='U_E_CP' type='double' /> <attribute name='U_E_SE' type='double' /> <attribute name='Z_PRYM' type='string' /> </complexType> </element> </sequence> </complexType> </element> <element name='DTSEm'> <complexType> <sequence minOccurs='0' maxOccurs='unbounded'> <element name='row' form='qualified'> <complexType> <attribute name='NN' type='double' /> <attribute name='EMEDRPOU' type='z:EDRPOU' /> <attribute name='NAMEFULL' type='string' /> <attribute name='OPF' type='z:Type10' /> <attribute name='EMAIL' type='z:Type254' /> <attribute name='WWW' type='z:Type254' /> <attribute name='FUND' type='double' /> <attribute name='TERCODE1' type='z:Type10' /> <attribute name='POSTINDEX1' type='z:Type50' /> <attribute name='CITY1' type='z:Type254' /> <attribute name='STREETB1' type='z:Type254' /> <attribute name='ISIN' type='z:ISIN' /> <attribute name='SCID' type='z:Type10' /> <attribute name='NOMINAL' type='double' /> <attribute name='Z_ZAGV' type='double' /> <attribute name='AMOUNT' type='double' /> <attribute name='REESTRNO' type='z:Type20' /> <attribute name='REESTRDT' type='dateTime' /> <attribute name='REESTRORG' type='z:Type254' /> <attribute name='AGRNO' type='z:Type20' /> <attribute name='AGRDT' type='dateTime' /> <attribute name='AGRVALIDDT' type='dateTime' /> <attribute name='GETREGDT' type='dateTime' /> <attribute name='GETREGCD' type='z:Type12' /> <attribute name='GETREGNM' type='z:Type254' /> <attribute name='FORMREGDT' type='dateTime' /> <attribute name='AGRSTOPDT' type='dateTime' /> <attribute name='S_REESTR' type='z:Type10' /> <attribute name='REGCLOSDT' type='dateTime' /> <attribute name='ORGSKAS' type='z:Type254' /> <attribute name='TRNSREGDT' type='dateTime' /> <attribute name='TRNSREGCD' type='z:Type12' /> <attribute name='TRNSREGNM' type='z:Type254' /> <attribute name='P_END' type='z:Type10' /> <attribute name='Z_PRYM' type='string' /> </complexType> </element> </sequence> </complexType> </element> <element name='DTSBal'> <complexType> <sequence minOccurs='0' maxOccurs='unbounded'> <element name='row' form='qualified'> <complexType> <attribute name='NN' type='double' /> <attribute name='EMEDRPOU' type='z:EDRPOU' /> <attribute name='NAMEFULL' type='string' /> <attribute name='ISIN' type='z:ISIN' /> <attribute name='SCID' type='z:Type10' /> <attribute name='NOMINAL' type='double' /> <attribute name='AMOUNT' type='double' /> <attribute name='V_F_KLRAH' type='double' /> <attribute name='V_F_KLCP' type='double' /> <attribute name='V_F_ST' type='double' /> <attribute name='V_F_NOM' type='double' /> <attribute name='V_N_KLRAH' type='double' /> <attribute name='V_N_KLCP' type='double' /> <attribute name='V_N_ST' type='double' /> <attribute name='V_N_NOM' type='double' /> <attribute name='V_U_KLRAH' type='double' /> <attribute name='V_U_KLCP' type='double' /> <attribute name='V_U_ST' type='double' /> <attribute name='V_U_NOM' type='double' /> <attribute name='V_Z_KLRAH' type='double' /> <attribute name='V_Z_KLCP' type='double' /> <attribute name='V_Z_ST' type='double' /> <attribute name='V_Z_NOM' type='double' /> <attribute name='V_K_KLRAH' type='double' /> <attribute name='V_K_KLCP' type='double' /> <attribute name='V_K_ST' type='double' /> <attribute name='V_K_NOM' type='double' /> <attribute name='V_G_KLRAH' type='double' /> <attribute name='V_G_KLCP' type='double' /> <attribute name='V_G_ST' type='double' /> <attribute name='V_G_NOM' type='long' /> <attribute name='V_P_KLRAH' type='double' /> <attribute name='V_P_KLCP' type='double' /> <attribute name='V_P_ST' type='double' /> <attribute name='V_P_NOM' type='double' /> <attribute name='V_Y_KLRAH' type='double' /> <attribute name='V_Y_KLCP' type='double' /> <attribute name='V_Y_ST' type='double' /> <attribute name='V_Y_NOM' type='double' /> <attribute name='V_D_KLRAH' type='double' /> <attribute name='V_D_KLCP' type='double' /> <attribute name='V_D_ST' type='double' /> <attribute name='V_D_NOM' type='double' /> <attribute name='V_E_KLRAH' type='double' /> <attribute name='V_E_KLCP' type='double' /> <attribute name='V_E_ST' type='double' /> <attribute name='V_E_NOM' type='double' /> <attribute name='SCCNT' type='double' /> <attribute name='SCCNT_ST' type='double' /> <attribute name='Z_PRYM' type='string' /> </complexType> </element> </sequence> </complexType> </element> </all> <attribute name='D_EDRPOU' type='z:EDRPOU' /> <attribute name='D_NAME' type='string' /> <attribute name='STD' type='dateTime' /> <attribute name='FID' type='dateTime' /> <attribute name='NREG' type='string' /> <attribute name='TTYPE' type='string' /> </complexType> </element> </schema>

  __________ -** Опис структури даних "Bal" до файлу схеми "QwartReg.xsd". Довідка про баланс випуску іменних цінних паперів.

  Назва елемента

  Зміст

  NN

  Номер за порядком

  EMEDRPOU

  Дані емітента: код за ЄДРПОУ

  NAMEFULL

  Дані емітента: повне найменування

  ISIN

  Дані про цінні папери: міжнародний ідентифікаційний номер цінних паперів

  SCID

  Дані про цінні папери: код 1)

  NOMINAL

  Дані про цінні папери: номінальна вартість одного цінного папера, частка консолідованого іпотечного боргу, що припадає на один іпотечний сертифікат участі, премія — для опціонних сертифікатів, грн.

  AMOUNT

  Дані про цінні папери: кількість цінних паперів у випуску, шт.

  V_F_KLRAH

  Зареєстровано за власниками — фізичними особами резидентами: кількість особових рахунків, шт.

  V_F_KLCP

  Зареєстровано за власниками — фізичними особами резидентами: кількість цінних паперів, шт.

  V_F_ST

  Зареєстровано за власниками — фізичними особами резидентами: частка у статутному капіталі (для акцій)

  V_F_NOM

  Зареєстровано за власниками — фізичними особами — резидентами: загальна номінальна вартість іменних цінних паперів, загальна частка консолідованого іпотечного боргу, що припадає на іпотечні сертифікати участі, загальна премія — для опціонних сертифікатів, грн.

  V_N_KLRAH

  Зареєстровано за власниками — фізичними особами нерезидентами: кількість особових рахунків, шт.

  V_N_KLCP

  Зареєстровано за власниками — фізичними особами нерезидентами: кількість цінних паперів, шт.

  V_N_ST

  Зареєстровано за власниками — фізичними особами нерезидентами: частка у статутному капіталі (для акцій)

  V_N_NOM

  Зареєстровано за власниками — фізичними особами — нерезидентами: загальна номінальна вартість іменних цінних паперів, загальна частка консолідованого іпотечного боргу, що припадає на іпотечні сертифікати участі, загальна премія — для опціонних сертифікатів, грн.

  V_U_KLRAH

  Зареєстровано за власниками — юридичними особами (крім власника держава Україна) резидентами: кількість особових рахунків, шт.

  V_U_KLCP

  Зареєстровано за власниками — юридичними особами (крім власника держава Україна) резидентами: кількість цінних паперів, шт.

  V_U_ST

  Зареєстровано за власниками — юридичними особами (крім власника держава Україна) резидентами: частка у статутному капіталі (для акцій)

  V_U_NOM

  Зареєстровано за власниками — юридичними особами (крім власника — держава Україна) — резидентами: загальна номінальна вартість іменних цінних паперів, загальна частка консолідованого іпотечного боргу, що припадає на іпотечні сертифікати участі, загальна премія — для опціонних сертифікатів, грн.

  V_Z_KLRAH

  Зареєстровано за власниками — юридичними особами нерезидентами: кількість особових рахунків, шт.

  V_Z_KLCP

  Зареєстровано за власниками — юридичними особами нерезидентами: кількість цінних паперів, шт.

  V_Z_ST

  Зареєстровано за власниками — юридичними особами нерезидентами: частка у статутному капіталі (для акцій)

  V_Z_NOM

  Зареєстровано за власниками — юридичними особами нерезидентами: загальна номінальна вартість іменних цінних паперів, загальна частка консолідованого іпотечного боргу, що припадає на іпотечні сертифікати участі, загальна премія — для опціонних сертифікатів, грн.

  V_K_KLRAH

  Зареєстровано за власником — держава Україна (суб'єкт управління корпоративними правами держави — Фонд державного майна України або інший державний орган): кількість особових рахунків, шт.

  V_K_KLCP

  Зареєстровано за власником — держава Україна (суб'єкт управління корпоративними правами держави — Фонд державного майна України або інший державний орган): кількість цінних паперів, шт.

  V_K_ST

  Зареєстровано за власником — держава Україна (суб'єкт управління корпоративними правами держави — Фонд державного майна України або інший державний орган): частка у статутному капіталі (для акцій)

  V_K_NOM

  Зареєстровано за власником — держава Україна (суб'єкт управління корпоративними правами держави — Фонд державного майна України або інший державний орган): загальна номінальна вартість іменних цінних паперів, загальна частка консолідованого іпотечного боргу, що припадає на іпотечні сертифікати участі, загальна премія — для опціонних сертифікатів, грн.

  V_G_KLRAH

  Зареєстровано за власником — держава Україна (суб'єкт управління корпоративними правами держави — державне господарське об'єднання, державна холдингова компанія, інша державна господарська організація): кількість особових рахунків, шт.

  V_G_KLCP

  Зареєстровано за власником — держава Україна (суб'єкт управління корпоративними правами держави — державне господарське об'єднання, державна холдингова компанія, інша державна господарська організація): кількість цінних паперів, шт.

  V_G_ST

  Зареєстровано за власником — держава Україна (суб'єкт управління корпоративними правами держави — державне господарське об'єднання, державна холдингова компанія, інша державна господарська організація): частка у статутному капіталі (для акцій)

  V_G_NOM

  Зареєстровано за власником — держава Україна (суб'єкт управління корпоративними правами держави — державне господарське об'єднання, державна холдингова компанія, інша державна господарська організація): загальна номінальна вартість іменних цінних паперів, загальна частка консолідованого іпотечного боргу, що припадає на іпотечні сертифікати участі, загальна премія — для опціонних сертифікатів, грн.

  V_P_KLRAH

  Депонент — держава Україна (суб'єкт управління корпоративними правами держави — інші особи, визначені Законом України "Про управління об'єктами державної власності"( 185-16 )): кількість особових рахунків, шт.

  V_P_KLCP

  Депонент — держава Україна (суб'єкт управління корпоративними правами держави — інші особи, визначені Законом України "Про управління об'єктами державної власності"( 185-16 )): кількість цінних паперів, шт.

  V_P_ST

  Депонент — держава Україна (суб'єкт управління корпоративними правами держави — інші особи, визначені Законом України "Про управління об'єктами державної власності"( 185-16 )): частка у статутному капіталі (для акцій)

  V_P_NOM

  Депонент — держава Україна (суб'єкт управління корпоративними правами держави — інші особи, визначені Законом України "Про управління об'єктами державної власності"( 185-16 )): загальна номінальна вартість іменних цінних паперів, загальна частка консолідованого іпотечного боргу, що припадає на іпотечні сертифікати участі, загальна премія — для опціонних сертифікатів, грн.

  V_Y_KLRAH

  Зареєстровано за номінальними утримувачами — зберігачами цінних паперів: кількість особових рахунків, шт.

  V_Y_KLCP

  Зареєстровано за номінальними утримувачами — зберігачами цінних паперів: кількість цінних паперів, шт.

  V_Y_ST

  Зареєстровано за номінальними утримувачами — зберігачами цінних паперів: частка у статутному капіталі (для акцій)

  V_Y_NOM

  Зареєстровано за номінальними утримувачами — зберігачами цінних паперів: загальна номінальна вартість іменних цінних паперів, загальна частка консолідованого іпотечного боргу, що припадає на іпотечні сертифікати участі, загальна премія — для опціонних сертифікатів, грн.

  V_D_KLRAH

  Зареєстровано за номінальними утримувачами — депозитаріями цінних паперів: кількість особових рахунків, шт.

  V_D_KLCP

  Зареєстровано за номінальними утримувачами — депозитаріями цінних паперів: кількість цінних паперів, шт.

  V_D_ST

  Зареєстровано за номінальними утримувачами — депозитаріями цінних паперів: частка у статутному капіталі (для акцій)

  V_D_NOM

  Зареєстровано за номінальними утримувачами — депозитаріями цінних паперів: загальна номінальна вартість іменних цінних паперів, загальна частка консолідованого іпотечного боргу, що припадає на іпотечні сертифікати участі, загальна премія — для опціонних сертифікатів, грн.

  V_E_KLRAH

  Зареєстровано за емітентом: кількість особових рахунків, шт.

  V_E_KLCP

  Зареєстровано за емітентом: кількість цінних паперів, шт.

  V_E_ST

  Зареєстровано за емітентом: частка у статутному капіталі (для акцій)

  V_E_NOM

  Зареєстровано за емітентом: загальна номінальна вартість іменних цінних паперів, загальна частка консолідованого іпотечного боргу, що припадає на іпотечні сертифікати участі, загальна премія — для опціонних сертифікатів, грн.

  SCCNT

  Баланс випуску іменних цінних паперів: кількість цінних паперів, шт.

  SCCNT_ST

  Баланс випуску іменних цінних паперів: частка у статутному капіталі (для акцій)

  Z_PRYM

  Примітки

  __________ -** Опис структури даних "Em" до файлу схеми "QwartReg.xsd". Довідка про укладені реєстратором договори на ведення реєстру / інформації щодо емітента.

  Назва елемента

  Зміст

  NN

  Номер за порядком

  EMEDRPOU

  Дані про емітента: код за ЄДРПОУ

  NAMEFULL

  Дані про емітента: повне найменування

  OPF

  Дані про емітента: організаційно-правова форма 1)

  EMAIL

  Дані про емітента: Електронна пошта

  WWW

  Дані про емітента: ВЕБ-сторінка

  FUND

  Дані про емітента: зареєстрований розмір статутного капіталу, грн.

  TERCODE1

  Дані про місцезнаходження емітента: код території 2)

  POSTINDEX1

  Дані про місцезнаходження емітента: поштовий індекс

  CITY1

  Дані про місцезнаходження емітента: населений пункт

  STREETB1

  Дані про місцезнаходження емітента: вулиця, будинок, корпус, офіс

  ISIN

  Дані про цінні папери: міжнародний ідентифікаційний номер цінних паперів

  SCID

  Дані про випуск цінних паперів: код 3)

  NOMINAL

  Дані про цінні папери: номінальна вартість одного цінного папера, частка консолідованого іпотечного боргу, що припадає на один іпотечний сертифікат участі, премія — для опціонних сертифікатів, грн.

  Z_ZAGV

  Дані про випуск цінних паперів: загальна номінальна вартість іменних цінних паперів, загальна частка консолідованого іпотечного боргу, що припадає на іпотечні сертифікати участі, загальна премія — для опціонних сертифікатів, грн.

  AMOUNT

  Дані про випуск цінних паперів: кількість цінних паперів у випуску, шт.

  REESTRNO

  Дані про випуск цінних паперів: номер свідоцтва про реєстрацію випуску цінних паперів

  REESTRDT

  Дані про випуск цінних паперів: дата реєстрації випуску

  REESTRORG

  Дані про випуск цінних паперів: орган, що зареєстрував випуск

  AGRNO

  Дані про договір на ведення реєстру: номер договору

  AGRDT

  Дані про договір на ведення реєстру: дата укладення

  AGRVALIDDT

  Дані про договір на ведення реєстру: термін дії договору

  GETREGDT

  Дата отримання документів та даних системи реєстру

  GETREGCD

  Код за ЄДРПОУ юридичної особи, від якої було отримано документи та дані системи реєстру

  GETREGNM

  Найменування юридичної особи, від якої було отримано документи та дані системи реєстру

  FORMREGDT

  Дата формування системи реєстру

  AGRSTOPDT

  Дата припинення дії договору на ведення реєстру (припинення самостійного ведення реєстру емітентом)

  S_REESTR

  Стан реєстру: "1" — закриття, "2" — ведення

  REGCLOSDT

  Дата закриття реєстру

  ORGSKAS

  Орган, що скасував реєстрацію випуску цінних паперів

  TRNSREGDT

  Дата передачі документів та даних системи реєстру

  TRNSREGCD

  Код за ЄДРПОУ особи, якій було передано реєстр та документи системи реєстру

  TRNSREGNM

  Найменування особи, якій було передано реєстр та документи системи реєстру

  P_END

  Підстава для закриття: "1" — скасування реєстрації випуску цінних паперів, "2" — зупинення обігу цінних паперів, "3" — передача реєстру зберігачу у зв'язку з переведенням випуску у бездокументарну форму існування, "4" — передача системи реєстру іншому реєстроутримувачу, "5" — припинення дії договору на ведення реєстру, "6" — анулювання дії ліцензії, "7" — інше 4)

  Z_PRYM

  Примітки

  __________ ** Опис структури даних "Oper" до файлу схеми "QwartReg.xsd". Довідка про здійснені в системі реєстру операції з іменними цінними паперами.

  Назва елемента

  Зміст

  NN

  Номер за порядком

  Z_INREGDT

  Дата внесення змін в систему реєстру 1)

  F_I_OS

  Вид змін на особовому рахунку — формування системи реєстру власників іменних цінних паперів за наслідками розміщення іменних цінних паперів: кількість особових рахунків, задіяних в операціях, шт. 1)

  F_I_CP

  Вид змін на особовому рахунку — формування системи реєстру власників іменних цінних паперів за наслідками розміщення іменних цінних паперів: кількість цінних паперів, задіяних в операціях, шт. 1)

  F_I_SE

  Вид змін на особовому рахунку — формування системи реєстру власників іменних цінних паперів за наслідками розміщення іменних цінних паперів: загальна номінальна вартість іменних цінних паперів, загальна частка консолідованого іпотечного боргу, що припадає на іпотечні сертифікати участі, загальна премія — для опціонних сертифікатів, грн.

  U_D_OS

  Вид змін на особовому рахунку — унесення змін до системи реєстру записів про перехід прав власності на цінні папери за договорами купівлі-продажу (міни) іменних цінних паперів: кількість особових рахунків, задіяних в операціях, шт.

  U_D_CP

  Вид змін на особовому рахунку — унесення змін до системи реєстру записів про перехід прав власності на цінні папери за договорами купівлі-продажу (міни) іменних цінних паперів: кількість цінних паперів, задіяних в операціях, шт. 1)

  U_D_SE

  Вид змін на особовому рахунку — унесення змін до системи реєстру записів про перехід прав власності на цінні папери за договорами купівлі-продажу (міни) іменних цінних паперів: загальна номінальна вартість іменних цінних паперів, загальна частка консолідованого іпотечного боргу, що припадає на іпотечні сертифікати участі, загальна премія — для опціонних сертифікатів, грн.

  U_S_OS

  Вид змін на особовому рахунку — унесення змін до системи реєстру записів про перехід прав власності на цінні папери за рішенням суду: кількість особових рахунків, задіяних в операціях, шт. 1)

  U_S_CP

  Вид змін на особовому рахунку — унесення змін до системи реєстру записів про перехід прав власності на цінні папери за рішенням суду: кількість цінних паперів, задіяних в операціях, шт. 1)

  U_S_SE

  Вид змін на особовому рахунку — унесення змін до системи реєстру записів про перехід прав власності на цінні папери за рішенням суду: загальна номінальна вартість іменних цінних паперів, загальна частка консолідованого іпотечного боргу, що припадає на іпотечні сертифікати участі, загальна премія — для опціонних сертифікатів, грн.

  U_P_OS

  Вид змін на особовому рахунку — унесення змін до системи реєстру записів про перехід прав власності на цінні папери за наслідками дарування цінних паперів: кількість особових рахунків, задіяних в операціях, шт. 1)

  U_P_CP

  Вид змін на особовому рахунку — унесення змін до системи реєстру записів про перехід прав власності на цінні папери за наслідками дарування цінних паперів: кількість цінних паперів, задіяних в операціях, шт. 1)

  U_P_SE

  Вид змін на особовому рахунку — унесення змін до системи реєстру записів про перехід прав власності на цінні папери за наслідками дарування цінних паперів: загальна номінальна вартість іменних цінних паперів, загальна частка консолідованого іпотечного боргу, що припадає на іпотечні сертифікати участі, загальна премія — для опціонних сертифікатів, грн.

  U_C_OS

  Вид змін на особовому рахунку — унесення змін до системи реєстру записів про перехід прав власності на цінні папери за наслідками спадкування цінних паперів: кількість особових рахунків, задіяних в операціях, шт. 1)

  U_C_CP

  Вид змін на особовому рахунку — унесення змін до системи реєстру записів про перехід прав власності на цінні папери за наслідками спадкування цінних паперів: кількість цінних паперів, задіяних в операціях, шт. 1)

  U_C_SE

  Вид змін на особовому рахунку — унесення змін до системи реєстру записів про перехід прав власності на цінні папери за наслідками спадкування цінних паперів: загальна номінальна вартість іменних цінних паперів, загальна частка консолідованого іпотечного боргу, що припадає на іпотечні сертифікати участі, загальна премія — для опціонних сертифікатів, грн.

  U_G_OS

  Вид змін на особовому рахунку — унесення змін до системи реєстру записів про перехід прав власності на цінні папери за наслідками передачі цінних паперів до статутного капіталу: кількість особових рахунків, задіяних в операціях, шт. 1)

  U_G_CP

  Вид змін на особовому рахунку — унесення змін до системи реєстру записів про перехід прав власності на цінні папери за наслідками передачі цінних паперів до статутного капіталу: кількість цінних паперів, задіяних в операціях, шт. 1)

  U_G_SE

  Вид змін на особовому рахунку — унесення змін до системи реєстру записів про перехід прав власності на цінні папери за наслідками передачі цінних паперів до статутного капіталу: загальна номінальна вартість іменних цінних паперів, загальна частка консолідованого іпотечного боргу, що припадає на іпотечні сертифікати участі, загальна премія — для опціонних сертифікатів, грн.

  U_M_OS

  Вид змін на особовому рахунку — унесення змін до системи реєстру записів про перехід прав власності на цінні папери за наслідками приватизації державних підприємств: кількість особових рахунків, задіяних в операціях, шт. 1)

  U_M_CP

  Вид змін на особовому рахунку — унесення змін до системи реєстру записів про перехід прав власності на цінні папери за наслідками приватизації державних підприємств: кількість цінних паперів, задіяних в операціях, шт. 1)

  U_M_SE

  Вид змін на особовому рахунку — унесення змін до системи реєстру записів про перехід прав власності на цінні папери за наслідками приватизації державних підприємств: загальна номінальна вартість іменних цінних паперів, загальна частка консолідованого іпотечного боргу, що припадає на іпотечні сертифікати участі, загальна премія — для опціонних сертифікатів, грн.

  U_I_OS

  Вид змін на особовому рахунку — унесення змін до системи реєстру записів про перехід прав власності за інших підстав: кількість особових рахунків, задіяних в операціях, шт. 1)

  U_I_CP

  Вид змін на особовому рахунку — унесення змін до системи реєстру записів про перехід прав власності за інших підстав: кількість цінних паперів, задіяних в операціях, шт. 1)

  U_I_SE

  Вид змін на особовому рахунку — унесення змін до системи реєстру записів про перехід прав власності за інших підстав: загальна номінальна вартість іменних цінних паперів, загальна частка консолідованого іпотечного боргу, що припадає на іпотечні сертифікати участі, загальна премія — для опціонних сертифікатів, грн.

  U_E_OS

  Вид змін на особовому рахунку — унесення до системи реєстру записів про викуп емітентом власних цінних паперів: кількість особових рахунків, задіяних в операціях, шт. 1)

  U_E_CP

  Вид змін на особовому рахунку — унесення до системи реєстру записів про викуп емітентом власних цінних паперів: кількість цінних паперів, задіяних в операціях, шт. 1)

  U_E_SE

  Вид змін на особовому рахунку — унесення до системи реєстру записів про викуп емітентом власних цінних паперів: загальна номінальна вартість іменних цінних паперів, загальна частка консолідованого іпотечного боргу, що припадає на іпотечні сертифікати участі, загальна премія — для опціонних сертифікатів, грн.

  Z_PRYM

  Примітки

  __________ -** Опис структури даних "Prof" до файлу схеми "QwartReg.xsd". Титульний аркуш реєстратора.

  Назва елемента

  Зміст

  NN

  Номер за порядком

  E_OZN

  Дані Реєстратора/Емітента: ознака юридичної особи. Підприємство — "0", банк — "1"

  OPF

  Дані Реєстратора/Емітента: організаційно-правова форма 1

  LICSERIA

  Дані Реєстратора/Емітента: серія ліцензії (літери)

  LICNO

  Дані Реєстратора/Емітента: номер ліцензії (цифри)

  PRINTDT

  Дані Реєстратора/Емітента: дата видачі ліцензії

  TERCODE1

  Місцезнаходження Реєстратора/Емітента: код території 2)

  POSTINDEX1

  Місцезнаходження Реєстратора/Емітента: поштовий індекс

  CITY1

  Місцезнаходження Реєстратора/Емітента: населений пункт

  STREETB1

  Місцезнаходження Реєстратора/Емітента: вулиця, будинок, корпус, офіс

  PHONECODE

  Засоби зв'язку Реєстратора/Емітента: телефон із зазначенням коду ММТЗ

  FAXCODE

  Засоби зв'язку Реєстратора/Емітента: факс(и) із зазначенням коду ММТЗ

  EMAIL

  Засоби зв'язку Реєстратора/Емітента: електронна пошта

  WWW

  Засоби зв'язку Реєстратора/Емітента: ВЕБ-сторінка

  BNAME

  Банківські реквізити Реєстратора/Емітента: найменування банку

  BACCOUNT

  Банківські реквізити Реєстратора/Емітента: поточний рахунок

  MFO

  Банківські реквізити Реєстратора/Емітента: код МФО банку

  FUND

  Зареєстрований розмір статутного капіталу Реєстратора/Емітента, тис. грн.

  Z_SKAPF

  Фактично сплачена частка статутного капіталу Реєстратора/Емітента, тис. грн.

  PATRON

  Відомості про керівництво Реєстратора/Емітента: П.І. Б. керівника

  SN

  Відомості про керівництво Реєстратора/Емітента: П.І. Б. заступника керівника

  FN

  Відомості про керівництво Реєстратора/Емітента: П.І. Б. головного бухгалтера / бухгалтера

  Z_PVM_D

  Інформація щодо проведення внутрішнього фінансового моніторингу Реєстратора/Емітента: дата документа про затвердження правил проведення внутрішнього фінансового моніторингу

  Z_PVM_N

  Інформація щодо проведення внутрішнього фінансового моніторингу Реєстратора/Емітента: номер документа про затвердження правил проведення внутрішнього фінансового моніторингу

  Z_PRVM_D

  Інформація щодо проведення внутрішнього фінансового моніторингу Реєстратора/Емітента: дата документа про затвердження програми проведення внутрішнього фінансового моніторингу

  Z_PRVM_N

  Інформація щодо проведення внутрішнього фінансового моніторингу: номер документа про затвердження програми проведення внутрішнього фінансового моніторингу

  Z_PPVM_D

  Інформація щодо проведення внутрішнього фінансового моніторингу Реєстратора/Емітента: дата документа про призначення працівника, відповідального за проведення внутрішнього фінансового моніторингу

  Z_PPVM_N

  Інформація щодо проведення внутрішнього фінансового моніторингу Реєстратора/Емітента: номер документа про призначення працівника, відповідального за проведення внутрішнього фінансового моніторингу

  Z_PIBPVM

  Інформація щодо проведення внутрішнього фінансового моніторингу Реєстратора/Емітента: П.І. Б. працівника, відповідального за проведення внутрішнього фінансового моніторингу

  AUDNAME

  Відомості про останню аудиторську перевірку Реєстратора/Емітента: найменування аудитора (аудиторської фірми)

  AUDEDRPOU

  Відомості про останню аудиторську перевірку Реєстратора/Емітента: код за ЄДРПОУ аудиторської фірми

  AUDLICNO

  Відомості про останню аудиторську перевірку Реєстратора/Емітента: номер свідоцтва про внесення до Реєстру аудиторських фірм та аудиторів

  AUDLICDT

  Відомості про останню аудиторську перевірку Реєстратора/Емітента: дата видачі свідоцтва про внесення до Реєстру аудиторських фірм та аудиторів

  AUDCHECKDT

  Відомості про останню аудиторську перевірку Реєстратора/Емітента: дата проведення аудиторської перевірки

  Z_PRYM

  Примітки

  __________ -** Опис структури даних "Vl" до файлу схеми "QwartReg.xsd". Довідка про перелік власників пакетів акцій та номінальних утримувачів.

  Назва елемента

  Зміст

  NN

  Номер за порядком

  EMEDRPOU

  Дані емітента: код за ЄДРПОУ

  NAMEFULL

  Дані емітента: повне найменування

  ISIN

  Дані про цінні папери: міжнародний ідентифікаційний номер цінного папера

  SCID

  Дані про цінні папери: код 1)

  NOMINAL

  Дані про цінні папери: номінальна вартість одного цінного папера, частка консолідованого іпотечного боргу, що припадає на один іпотечний сертифікат участі, премія — для опціонних сертифікатів, грн.

  Z_VIDEP

  Дані про власника / номінального утримувача: види зареєстрованих осіб 2)

  VLOPF

  Дані про власника: організаційно-правова форма (юридичної особи — резидента) 3)

  VLKRAINA

  Дані про власника: країна реєстрації 4)

  DISTRICT1

  Дані про власника: код території (юридичної особи — резидента) 5)

  PERSEDRPOU

  Дані про власника / номінального утримувача: код за ЄДРПОУ (юридичної особи — резидента)

  ADDITIONID

  Дані про власника: реєстраційний номер облікової картки платника податків (фізичної особи — резидента)

  IS_EDRISI

  Дані про власника: код за ЄДРІСІ (для інститутів спільного інвестування)

  NAME1

  Дані про власника / номінального утримвача: повне найменування юридичної особи (якщо власником пакета акцій є пайовий інвестиційний фонд, фонд операцій з нерухомістю або взаємний фонд інвестиційної компанії, то зазначаються відповідно повне найменування фонду та повне найменування компанії з управління активами, управителя або інвестиційного керуючого) або прізвище фізичної особи

  NAME2

  Дані про власника / номінального утримувача: скорочене найменування юридичної особи або ім'я фізичної особи

  NAME3

  Дані про власника: по батькові фізичної особи

  MZNAH

  Дані про власника: місцезнаходження / місце проживання (країна, поштовий індекс, район, населений пункт, вулиця, будинок, корпус, офіс тощо)

  Z_NOM_V

  Дані про власника / номінального утримувача: кількість іменних цінних паперів, шт.

  V_ZAGV

  Дані про власника / номінального утримувача: відсоток від загальної кількості цінних паперів у статутному капіталі

  Z_ZAGV

  Дані про власника / номінального утримувача: загальна номінальна вартість іменних цінних паперів, загальна частка консолідованого іпотечного боргу, що припадає на іпотечні сертифікати участі, загальна премія — для опціонних сертифікатів, грн.

  Z_PRYM

  Примітки

  __________ -** Опис структури даних "Suprovod" до файлу схеми "QwartReg.xsd". Довідка про виправлення Даних реєстратора.

  Назва елемента

  Зміст

  ISPDAT

  Дата заповнення

  VIPRAV

  Перелік виправлень та обґрунтування виправлених Даних

  TAG

  Примітки

  3. Опис структури файлу "Report.xml" нерегулярних даних реєстратора:

  <?xml version="1.0" encoding="Windows-1251"?>

  Заголовочний тег файлу

  <?xml version='1.0' encoding='Windows-1251'?><z:root xmlns:xsi='http://www.w3.org/2001/XMLSchema-instance' xsi:schemaLocation='http://nssmc.gov.ua/Schem/IrregReg IrregReg.xsd' xmlns:z='http://nssmc.gov.ua/Schem/IrregReg' D_EDRPOU= 'Дані: Ідентифікаційний код за ЄДРПОУ реєстратора' D_NAME= 'Дані: Скорочене найменування реєстратора' STD= 'Дані: Дата першого дня звітного періоду' FID= 'Дані: Дата останнього дня звітного періоду (у разі заповнення дати, станом на яку складено Дані, або дати заповнення, STD та FID повинні співпадати)' NREG= 'True' TTYPE= '005' >

  Відкриття головного тегу

  <DTSSuprovod>

  Тег відкриття структури "Suprovod"

  <z:row ІМ'Я_ПОЛЯ1='Дані_Поля1' ІМ'Я_ПОЛЯ2='Дані_Поля2' .... /> <z:row .................................. />

  Дані структури "Suprovod"

  </DTSSuprovod>

  Заключний тег структури "Suprovod"

  <DTSTblown>

  Тег відкриття структури "Tblown"

  <z:row ІМ'Я_ПОЛЯ1='Дані_Поля1' ІМ'Я_ПОЛЯ2='Дані_Поля2' .... /> <z:row .................................. />

  Дані структури "Tblown"

  </DTSTblown>

  Заключний тег структури "Tblown"

  </z:root >

  Заключний тег файлу

  Файл схеми: "IrregReg.xsd"-***

  <schema xmlns='http://www.w3.org/2001/XMLSchema' xmlns:z='http://nssmc.gov.ua/Schem/IrregReg' targetNamespace='http://nssmc.gov.ua/Schem/IrregReg' elementFormDefault='qualified'> <simpleType name='EDRPOU'> <restriction base='string'> <maxLength value='12' /> </restriction> </simpleType> <simpleType name='ISIN'> <restriction base='string'> <maxLength value='12' /> </restriction> </simpleType> <simpleType name='Type254'> <restriction base='string'> <maxLength value='254' /> </restriction> </simpleType> <simpleType name='Type20'> <restriction base='string'> <maxLength value='20' /> </restriction> </simpleType> <simpleType name='Type10'> <restriction base='string'> <maxLength value='10' /> </restriction> </simpleType> <element name='root'> <complexType> <all> <element name='DTSTblown'> <complexType> <sequence minOccurs='1' maxOccurs='unbounded'> <element name='row' form='qualified'> <complexType> <attribute name='NN' type='double' /> <attribute name='EMEDRPOU' type='z:EDRPOU' /> <attribute name='NAMEFULL' type='string' /> <attribute name='ISIN' type='z:ISIN' /> <attribute name='SCID' type='z:Type10' /> <attribute name='NOMINAL' type='double' /> <attribute name='Z_VIDEP' type='z:Type10' /> <attribute name='VLOPF' type='z:Type10' /> <attribute name='VLKRAINA' type='z:Type10' /> <attribute name='DISTRICT1' type='z:Type10' /> <attribute name='PERSEDRPOU' type='z:EDRPOU' /> <attribute name='ADDITIONID' type='z:Type20' /> <attribute name='IS_EDRISI' type='z:Type10' /> <attribute name='NAME1' type='z:Type254' /> <attribute name='NAME2' type='z:Type254' /> <attribute name='NAME3' type='z:Type254' /> <attribute name='MZNAH' type='z:Type254' /> <attribute name='Z_NOM_V' type='double' /> <attribute name='V_ZAGV' type='double' /> <attribute name='Z_ZAGV' type='double' /> <attribute name='TEVENT' type='z:Type10' /> <attribute name='Z_PRYM' type='string' /> </complexType> </element> </sequence> </complexType> </element> <element name='DTSSuprovod'> <complexType> <sequence minOccurs='0' maxOccurs='unbounded'> <element name='row' form='qualified'> <complexType> <attribute name='ISPDAT' type='dateTime' /> <attribute name='VIPRAV' type='string' /> <attribute name='TAG' type='string' /> </complexType> </element> </sequence> </complexType> </element> </all> <attribute name='D_EDRPOU' type='z:EDRPOU' /> <attribute name='D_NAME' type='string' /> <attribute name='STD' type='dateTime' /> <attribute name='FID' type='dateTime' /> <attribute name='NREG' type='string' /> <attribute name='TTYPE' type='string' /> </complexType> </element> </schema>

  __________ -*** Опис структури даних "Tblown" до файлу схеми "IrregReg.xsd". Довідка про перелік власників пакетів акцій та номінальних утримувачів пакета акцій.

  Назва елемента

  Зміст

  NN

  Номер за порядком

  EMEDRPOU

  Дані емітента: код за ЄДРПОУ

  NAMEFULL

  Дані емітента: повне найменування

  ISIN

  Дані про цінні папери: міжнародний ідентифікаційний номер цінних паперів

  SCID

  Дані про цінні папери: код 1)

  NOMINAL

  Дані про цінні папери: номінальна вартість одного цінного папера, частка консолідованого іпотечного боргу, що припадає на один іпотечний сертифікат участі, премія — для опціонних сертифікатів, грн.

  Z_VIDEP

  Дані про власника/номінального утримувача: види зареєстрованих осіб 2)

  VLOPF

  Дані про власника: організаційно-правова форма (юридичної особи — резидента) 3)

  VLKRAINA

  Дані про власника: країна реєстрації 4)

  DISTRICT1

  Дані про власника: код території (юридичної особи — резидента) 5)

  PERSEDRPOU

  Дані про власника / номінального утримувача: код за ЄДРПОУ (юридичної особи — резидента)

  ADDITIONID

  Дані про власника: реєстраційний

  Юридичний портал Справедливість

  Рейтинг: 4.7/5, основан на 25 голосах.

  Вам будет интересно:

  Для ефективної логістики не вистачає паркінгів

  Віце-премєр-міністр Олександр Вілкул учора відкрив новий TIR-паркінг для великовантажних автомобілів на кільцевій дорозі міста Борисполя. Навколо Києва планується виділити ще 15 ділянок для створення ...

  Про відновлення дії розпорядження Національної служби посередництва і примирення від 12.04.2013 № 106-р "Про реєстрацію колективного трудового спору між найманими працівниками комунальної установи "Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Київського району міста Одеси" та комунальною установою "Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Київського району міста Одеси", Національна служба посередництва і примирення

  Про відновлення дії розпорядження Національної служби посередництва і примирення від 12.04.2013 № 106-р "Про реєстрацію колективного трудового спору між найманими працівниками комунальної установи "Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Київського району міста Одеси" та комунальною установою "Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Київського району міста Одеси"

  Уже четвертый штат США законодательно разрешил эвтаназию

  Палата представителей конгресса штата Вермонт (США) разрешила проводить эвтаназию, сообщает AP. В понедельник, 13 мая, за принятие законопроекта проголосовали 75 законодателей, ранее его одобрил ...

  Про затвердження нормативно-правових актів щодо проведення державної атестації дитячих закладів оздоровлення та відпочинку, Міністерство соціальної політики України

  Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 17 жовтня 2012 р. за № 1750/22062 Про затвердження нормативно-правових актів щодо проведення державної атестації дитячих закладів оздоровлення та відпочинку

  Юридическая практика:
  Про визнання права на спадкове майно в порядку ...

  Про визнання права на спадкове майно в порядку спадкової трансмісії Якщо спадкоємець майна за заповітом помер і не встиг її прийняти, не зміг провести нотаріальне оформлення після відкриття ...

  Про усунення від права на спадкування

  Про усунення від права на спадкування У житті бувають такі ситуації, коли при розподілі спадщини, на її частину бажають претендувати ті спадкоємці, які хочуть ...

  Про визнання права власності на житловий будинок ...

  Про визнання права власності на житловий будинок в порядку спадкування Юрист по спадщині надала допомогу у судовій справі про визнання права власності на житловий будинок в порядку спадкування


  Консультации по наследству:
  Оформлення спадщини після смерті батька

  У нашій родині сталося величезне горе. Крім того, що помер батько, так і ще почалися розборки з приводу спадщини батька. З'явилися ...

  Консультація адвоката з оформлення спадщини

  Добрий день! Не так давно, всього близько 2 місяців тому, у мене помер дідусь, який мав власну квартиру. Саме з цієї причини ...

  Якщо залишилася квартира після смерті

  Доброго дня, шановні консультанти з юридичних питань! Звертаюся до Вас за порадою, оскільки ви не перший раз мені допомагаєте, ...


  Новости наследственных дел:
  На сегодняшнем заседании правительства планируется ...

  На сегодняшнем заседании правительства планируется рассмотреть план мероприятий по выполнению СА с ЕС Кабинет министров Украины на сегодняшнем заседании рассмотрит план мероприятий по выполнению соглашения об ассоциации с Евросоюзом. Об этом говорится в повестке дня заседания на сайте правительства.

  Судья не может считаться независимым от политического .

  Судья не может считаться независимым от политического влияния, если его карьера зависит от изменчивого политического вектора, - Я.Романюк 22 декабря во время заключительного заседания Наблюдательного Комитета проекта Совета Европы «Усиление независимости, эффективности и профессионализма судебной власти на Украине» Председатель Верховного Суда Украины Ярослав Романюк заявил, что «одним из самых опасных с точки зрения формирования независимой судебной системы на современном этапе факторов является политическая составляющая».

  Прокурор Донецкой области пытается в суде оспорить ...

  Прокурор Донецкой области пытается в суде оспорить его люстрацию Руководителю прокуратуры Донецкой области Николаю Франтовскому не удалось с первого раза обжаловать свое увольнение с должности через люстрацию, сообщает «Первая инстанция».


  Рекомендации пользователей:
  1676b6902a1c6c119988b3b7eb617bca