Адвокаты по наследственным делам
Отзывы о нас
Огромное количество полезной информации.

Этот интернет проект отличный! Пользовался очень часто. Этот интернет портал ждет хорошее будущее. Желаю удачи. Хотелося б видеться с Вашими работами чаще!

Влюбилась в Ваш сайт!!! Какие же Вы молодцы!!! Не могу просто промолчать, очень хочется пожелать Вам творческих успехов, динамичного развития и материального благополучия!
Наши услуги

Вопрос к юристу по наследству:

Статьи
Право власності на спадок

Право власності на спадок Визнання прав власності на спадок (зразок судової справи), позовна заява про спадщину

Наследство по завещанию: раскрываем юридические ...

Наследство по завещанию: раскрываем юридические секреты Завещание необязательно гарантирует выполнение воли наследодателя, ведь в некоторых случаях можно признать завещание недействительным

Про затвердження Переліків видів тварин, що підлягають особливій охороні на території Київської та Донецької областей, Міністерство екології та природних ресурсів УкраїниМІНІСТЕРСТВО ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ УКРАЇНИ

НАКАЗ

  1. 17.09.2012  № 467
  2. Про затвердження Переліків видів тварин, що підлягають особливій охороні на території Київської та Донецької областей

    Відповідно до статті 44 Закону України "Про тваринний світ" ( 2894-14 ), з метою збереження, використання і відтворення видів тварин, що підлягають особливій охороні, НАКАЗУЮ:

    1. Затвердити Переліки видів тварин, що підлягають особливій охороні на території Київської та Донецької областей, що додаються.

    2. Департаменту охорони природних ресурсів (Томахін М. Л.) в десятиденний термін довести наказ до відома Державної екологічної інспекції України, Київської та Донецької обласних державних адміністрацій, державних управлінь охорони навколишнього природного середовища в Київській та Донецькій областях.

    3. Державній екологічній інспекції України (Жила П. Б.) забезпечити контроль за охороною і використанням тварин, занесених до зазначених переліків.

    4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Вільдмана І. Л.

    Міністр

    Е. А. Ставицький

    ЗАТВЕРДЖЕНО Наказ Міністерства екології та природних ресурсів України 17.09.2012 № 467

    ПЕРЕЛІК видів тварин, що підлягають особливій охороні на території Київської області

    РАКОПОДІБНІ

    1. Щитень ракоподібний — Triops cancriformis Bosc

    МОЛЮСКИ

    1. Витушка блискуча — Segmentina nitida O.F. Muller

    2. Перлівниця товста — Unio crassus Philipsson

    3. Равлик степовий ребристий — Helicopsis striata O.F. Muller

    ПАВУКИ

    1. Великий сплавний павук — Dolomedes plantarius Clerck

    2. Доломед опушений — Dolomedes fimbriatus Clerck

    3. Тарантул південноруський — Lycosa singoriensis Laxmann

    КОМАХИ

    1. Бджола-листоріз округла — Megachile rotundata Fabricius

    2. Білоноска товстохвоста — Leucorrhinia caudalis Charpentier

    3. Білоноска болотна — Leucorrhinia pectoralis Charpentier

    4. Богомол звичайний — Mantis religiosa L.

    5. Джміль незвичайний — Bombus paradoxus Dalla Torre

    6. Дозорець малий — Anax parthenope Selys

    7. Дідок жовтоносий — Stylurus flavipes Charpentier

    8. Жук-носоріг звичайний — Oryctes nasicornis L.

    9. Зимолютка Брауера — Sympecma braueri Jacobson & Bianci

  3. 10. Гноєїд рогатий — Onthophagus furcatus Fabricius
  4. 11. Коромисло зелене — Aeschna viridis Eversmann
  5. 12. Мурашиний лев звичайний — Myrmeleon formicarius L.
  6. 13. Мурашка руда лісова — Formica rufa L.
  7. 14. Негаленія чудова — Nehalennia speciosa Charpentier
  8. 15. Палемон — Carterocephalus palaemon Pallas
  9. 16. Сатир-сінниця торфовищевий — Coenonympha oedippus Fabricius
  10. 17. Сатир-лопинга жовтоочковий — Lopinga achine Scopoli
  11. 18. Синявець непаристий щавелевий — Lycaena dispar Haworth
  12. 19. Синявець-аргирогномон — Lycaeides argyrognomon Bergstrasser
  13. 20. Синявець-аріон чебрецевий — Maculinea arion L.
  14. 21. Синявець торфовищевий — Maculinea nausithous Bergstrasser
  15. 22. Синявець родовиковий — Maculinea teleius Bergstrasser
  16. 23. Сколія степова — Scolia hirta Schrank
  17. 24. Стрілка озброєна — Coenagrion armatum Charpentier
  18. 25. Товстоголовка мозаїчна — Muschampia tessellum Hubner
  19. 26. Товстоголовка решітчаста — Muschampia cribrelum Eversmann
  20. 27. Фриганея гігантська — Phryganea grandis L.
  21. 28. Шашечниця-авринія скабіозова — Euphydrias aurinia Rottemburg
  22. 29. Шашечниця велика — Hypodryas maturna L.
  23. РИБИ

    1. Бабець звичайний — Cottus gobio L.

    2. Клепець європейський — Ballerus sapa Pallas

    3. Бобирець дніпровський — Petroleuciscus borysthenicus Kessler

    4. Морська голка пухлощока чорноморська — Syngnathus abaster nigrolineatus Eichwald

    5. Щипавка стрічкова — Cobitis taenia L.

    ЗЕМНОВОДНІ

    1. Тритон гребінчастий — Triturus cristatus Laurenti

    2. Тритон звичайний — Lissotriton vulgaris L.

    3. Квакша звичайна — Hyla arborea L.

    4. Кумка червоночерева — Bombina bombina L.

    5. Ропуха зелена — Bufo viridis Laurenti

    6. Часничниця звичайна — Pelobates fuscus Laurenti

    ПЛАЗУНИ

    1. Веретенниця ламка — Anquis fragilis L.

    2. Гадюка звичайна — Vipera berus L.

    3. Черепаха болотна — Emys orbicularis L.

    4. Ящірка вірменська — Darevskia armeniaca Mehely

    5. Ящірка живородна — Zootoca vivipara Jacquin

    ПТАХИ

    1. Бекас — Gallinago gallinago L.

    2. Бджолоїдка звичайна — Merops apiaster L.

    3. Боривітер звичайний — Falco tinnunculus L.

    4. Деркач — Crex crex L.

    5. Жовна чорна — Dryocopus martius L.

    6. Канюк звичайний — Buteo buteo L.

    7. Квак — Nycticorax nycticorax L.

    8. Кібчик — Falco vespertinus L.

    9. Крячок чорний — Chlidonias niger L.

  24. 10. Куріпка сіра — Perdix perdix L.
  25. 11. Лунь болотний — Circus aeruginosus L.
  26. 12. Зимняк — Buteo lagopus Pontoppidan
  27. 13. Мородунка — Xenus cinereus Guldenstadt
  28. 14. Одуд — Upopa epops L.
  29. 15. Осоїд — Pernis apivorus L.
  30. 16. Підсоколик малий — Falco columbarius L.
  31. 17. Ремез — Remiz pendulinus L.
  32. 18. Рибалочка звичайний — Alcedo atthis L.
  33. 19. Вальдшнеп — Scolopax rusticola L.
  34. 20. Сич хатній — Athene noctua Scopoli
  35. 21. Сова вухата — Asio otus L.
  36. 22. Сова сіра — Strix aluco L.
  37. 23. Турухтан — Philomachus pugnax L.
  38. 24. Чапля біла мала — Egretta garzetta L.
  39. 25. Чапля руда — Ardea purpurea L.
  40. 26. Шишкар ялиновий — Loxia curvirostra L.
  41. ССАВЦІ

    1. Байбак — Marmota bobac Muller

    2. Борсук — Meles meles L.

    3. Бурозубка мала — Sorex minutus L.

    4. Вовчок ліщинний — Muscardinus avellanarius L.

    5. Вовчок лісовий — Dryomus nitedula Pallas

    6. Вовчок сірий — Glis glis L.

    7. Їжак білочеревий — Erinaceus roumanicus Barret-Hamilton

    8. Куниця кам'яна — Martes foina Erxleben

    9. Рясоніжка велика — Neomys fodiens Pennant

  42. 10. Ласка — Mustela nivalis L.
  43. 11. Миша-крихітка — Micromys minutus Pallas
  44. 12. Нориця економка — Microtus oeconomus Pallas
  45. 13. Сліпак звичайний — Spalax microphthalmus Guldenstaedt
  46. Директор Департаменту охорони природних ресурсів

    М. Л. Томахін

    ЗАТВЕРДЖЕНО Наказ Міністерства екології та природних ресурсів України 17.09.2012 № 467

    ПЕРЕЛІК видів тварин, що підлягають особливій охороні на території Донецької області

    Тип MOLLUSCA — МОЛЮСКИ

    Genus, species

    Рід, вид

    Клас GASTROPODA — ЧЕРЕВОНОГІ

    Підклас PULMONATA — ЛЕГЕНЕВІ

    Родина Cochlicopidae

    1

    Cochlicopa nitens (Gallenstein, 1848)

    Агатівка широка

    Родина Pupillidae

    2

    Pupilla triplicata (Studer, 1820)

    Равлик моховий тризубий

    Родина Zonitidae

    3

    Aegopinella minor (Stabile, 1864)

    Равлик блискучий малий

    Родина Hygromiidae

    4

    Helicopsis dejecta (Cristofori et Jan, 1832)

    Равлик степовий схиловий

    Родина Clausiliidae

    5

    Cochlodina laminata (Montagu, 1803)

    Равлик замкнений блискучий

    Родина Endodontidae

    6

    Discus ruderatus (Furussac, 1821)

    Равлик дисковидний звичайний

    Родина Zonitidae

    7

    Nesovitrea hammonis (Strom, 1765)

    Равлик блискучий покреслений

    Родина Hygromiidae

    8

    Helicopsis martynovi (Gural-Sverlova, 2010)

    Равлик степовий Мартинова

    Родина Planorbidae

    9

    Gyraulus rossmaessleri (Auerswald, 1852)

    Котушка Россмесслера

  47. 10
  48. Gyraulus acronicus (Ferussac, 1807)

    Котушка зігнута

  49. 11
  50. Gyraulus laevis (Alder, 1838)

    Котушка гладенька

    Клас BIVALVIA — ДВОСТУЛКОВІ

    Родина Sphaeriidae

  51. 12
  52. Sphaerium personatum (Malm, 1855)

    Горошинка сплющена

    Тип ЧЛЕНИСТОНОГІ — ARTHROPODA

    Genus, species

    Рід, вид

    Клас CRUSTACEA — РАКОПОДІБНІ

    Ряд Notostraca — Щитні

    1

    Lepidunis apus (Linnaeus, 1758)

    Щитень весняний

    Клас ARACHNIDA — ПАВУКОПОДІБНІ

    Ряд Aranei — Павуки

    Родина Atypidae

    2

    Atypus muralis (Bertkau, 1890)

    Атіпус мураліс

    3

    Atypus piceus (Sulzer, 1776)

    Атіпус піцеус

    Родина Eresidae

    4

    Eresus kollari (Rossi, 1846)

    Ерезус колларі

    Родина Uloboridae

    5

    Uloborus walckenaerius (Latreille, 1806)

    Улоборус Валкенера

    Родина Theridiidae

    6

    Latrodectus tredecimguttatus (Rossi, 1790)

    Каракурт

    Родина Araneidae

    7

    Argiope lobata (Pallas, 1772)

    Аргіопа лобата

    Родина Cybaeidae

    8

    Argyroneta aquatica (Clerck, 1757)

    Павук-сріблянка

    Родина Pisauridae

    9

    Dolomedes fimbriatus (Clerck, 1758)

    Доломедес фімбріатус

  53. 10
  54. Dolomedes plantarius (Clerck, 1758)

    Доломедес плантаріус

    Родина Zodariidae

  55. 11
  56. Zodarion thoni Nosek, 1905

    Зодаріон тоні

    Родина Sparassidae

  57. 12
  58. Micrommata virescens (Clerck, 1757)

    Мікромата зелена

    Родина Thomisidae

  59. 13
  60. Synema globosum (Fabricius, 1775)

    Сінема глобозум

    КЛАС INSECTA — КОМАХИ

    Ряд EPHEMEROPTERA — ОДНОДЕНКИ

    Родина Baetidae

  61. 14
  62. Baetis muticus (Linnaeus, 1758)

    Баетіс мутікус

  63. 15
  64. Cloeon (Similecloeon) simile (Eaton, 1870)

    Клоеон сіміле

    Родина Leptophlebiidae

  65. 16
  66. Paraleptophlebia cincta (Retzius, 1783)

    Паралептофлебія цинкта

  67. 17
  68. Paraleptophlebia submarginata (Stephens, 1835)

    Паралептофлебія субмаргіната

    Родина Ephemerellidae

  69. 18
  70. Serratella ignita (Poda, 1761)

    Серрателла вогняна

    Родина Ephemeridae

  71. 19
  72. Ephemera vulgata (Linnaeus, 1758)

    Ефемера звичайна

    Родина Caenidae

  73. 20
  74. Caenis luctuosa (Burmeister, 1839)

    Ценіс луктуоза

    Ряд PLECOPTERA — ВЕСНЯНКИ

    Родина Capniidae

  75. 21
  76. Capnia bifrons (Newman, 1839)

    Капніа біфронс

    Ряд ODONATA — БАБКИ

    Родина Lestidae

  77. 22
  78. Lestes macrostigma (Eversmann, 1836)

    Лютка великовічкова

    Родина Coenagrionidae

  79. 23
  80. Coenagrion scitulum (Rambur, 1842)

    Стрілка гарна

    Родина Corduliidae

  81. 24
  82. Epitheca bimaculata (Charpentier, 1825)

    Епітека двоплямиста

    Родина Libellulidae

  83. 25
  84. Leucorrhinia pectoralis (Charpentier, 1825)

    Білоноска болотна

  85. 26
  86. Sympetrum danae (Sulzer, 1776)

    Тонкочеревець чорний

  87. 27
  88. Sympetrum fonscolombei (Selys, 1840)

    Тонкочеревець Фонсколомба

    Ряд MANTOPTERA — БОГОМОЛОВІ

    Родина Mantidae

  89. 28
  90. Ameles heldreichi Brunner von Wattenwyl, 1882

    Амелес Хелдриха

    Ряд ORTHOPTERA — ПРЯМОКРИЛІ

    Родина Tettigoniidae

  91. 29
  92. Onconotus laxmanni (Pallas, 1771)

    Лаксманів севчук

    Ряд HEMIPTERA — НАПІВЖОРСТКОКРИЛІ, або КЛОПИ

    Родина Aphelocheiridae

  93. 30
  94. Aphelocheirus aestivalis (Fabricius, 1794)

    Афелохірус літній

    Ряд NEUROPTERA — СІТЧАСТОКРИЛІ

    Родина Osmylidae

  95. 31
  96. Osmylus fulvicephalus (Scopoli, 1763)

    Осміл жовтоголовий

    Родина Mantispidae

  97. 32
  98. Mantispa lobata (Navas, 1912)

    Мантіспа лобата

    Ряд COLEOPTERA — ЖОРСТКОКРИЛІ, або ЖУКИ

    Родина Carabidae

  99. 33
  100. Taphoxenus gigas (Fischer-Waldheim, 1823)

    Тафоксенус великий

  101. 34
  102. Carabus (Morphocarabus) excellens (Fabricius, 1798)

    Турун чудовий

    Родина Lucanidae

  103. 35
  104. Platycerus caraboides (Linnaeus, 1758)

    Рогачик жужелицеподібний

    Родина Scarabaeidae

  105. 36
  106. Sisyphys schaefferi (Linnaeus, 1758)

    Сізіф Шеффера

  107. 37
  108. Chioneosoma pulvereum (Knoch, 1801)

    Хрущ мучнистий

  109. 38
  110. Potosia lugubris (Herbst, 1786)

    Бронзівка мармурова

  111. 39
  112. Potosia hungarica (Herbst, 1790)

    Бронзівка угорська

  113. 40
  114. Potosia aeruginosa (Drury, 1770)

    Бронзівка велика зелена

  115. 41
  116. Gnorimus variabilis (Linnaeus, 1758)

    Пістряк чорний

  117. 42
  118. Amphicoma vulpes (Fabricius, 1781)

    Хрущик-лисичка

    Родина Curculionidae

  119. 43
  120. Omias borysthenicus (Korotyaev, 1991)

    Оміас дніпровський

  121. 44
  122. Barypeithes lebedevi (Roubal, 1926)

    Баріпеітес Лебедєва

    Родина Cerambycidae

  123. 45
  124. Ergates faber (Linnaeus, 1758)

    Вусач-тесляр

  125. 46
  126. Cerambyx scopolii (Fuesslins, 1775)

    Малий дубовий вусач

    Родина Chrysomelidae

  127. 47
  128. Plateumaris braccata (Scopoli, 1772)

    Платеумаріс браката

  129. 48
  130. Cryptocephalus octomaculatus (Rossi, 1790)

    Скритоголов восьмиплямистий

  131. 49
  132. Cryptocephalus pini (Linnaeus, 1758)

    Скритоголов сосновий

  133. 50
  134. Chrysochares asiatica (Pallas, 1771)

    Хрізохарес азіатський

  135. 51
  136. Timarcha tenebricosa (Fabricius, 1775)

    Листоїд чорнотілковий

  137. 52
  138. Argopus bicolor (Fischer, 1824)

    Агропус двокольоровий

    Ряд LEPIDOPTERA — ЛУСКОКРИЛІ, або МЕТЕЛИКИ

    Родина Pieridae

  139. 53
  140. Colias myrmidone (Esper, 1780)

    Жовтюх шапранець

    Родина Hesperiidae

  141. 54
  142. Muschampia tessellum (Hubner, 1803)

    Головчак мозаїчний

  143. 55
  144. Pyrgus sidae (Esper, 1784)

    Головчак Сида

    Родина Nymphalidae

  145. 56
  146. Euphydryas aurinia (Rottemburg, 1775)

    Рябець Авринія

  147. 57
  148. Euphydryas maturna (Linnaeus, 1758)

    Рябець великий, Матурна

    Родина Satyridae

  149. 58
  150. Arethusana arethusa (Denis & Schiff., 1775)

    Оксамитниця Аретуса

  151. 59
  152. Melanargia russiae (Esper, 1783)

    Мереживниця російська

    Родина Lycaenidae

  153. 60
  154. Pseudophilotes vicrama (Moore, 1865)

    Синявець Вікрама

  155. 61
  156. Maculinea arion (Linnaeus, 1758)

    Синявець Аріон

  157. 62
  158. Maculinea alcon (Denis & Schiffermuller, 1775)

    Синявець Алькон

  159. 63
  160. Polyommatus anteros (Freyer, 1838)

    Синявець Антерос

    Родина Sphingidae

  161. 64
  162. Smerinthus ocellatus (Linnaeus, 1758)

    Вічковий бражник

    Родина Arctiidae

  163. 65
  164. Utetheisa pulchella (Linnaeus, 1758)

    Ведмедиця червонокрапкова

  165. 66
  166. Chelis maculosa mannerheimi (Duponchel, 1936)

    Ведмедиця плямиста Маннергейма

    Ряд HYMENOPTERA — ПЕРЕТИНЧАСТОКРИЛІ

    Родина Scoliidae

  167. 67
  168. Colpa sexmaculata (Fabricius, 1781)

    Сколія шестикрапкова

  169. 68
  170. Scolia (s. str.) insubrica (Scopoli, 1786)

    Сколія інсубрійська

    Родина Chrysididae

  171. 69
  172. Parnopes grandior (Latr., 1796)

    Парнопес великий

  173. 70
  174. Stilbum cyanurum Foerster, 1771

    Стільбум синій

  175. 71
  176. Hedychrum nobile (Scopoli, 1763)

    Гедіхрум благородний

  177. 72
  178. Chrysis fasciata zetterstedti (Dahlbom, 1845)

    Хрізіс фасціата зеттерстедті

  179. 73
  180. Chrysis comparata Lepeletier, 1806

    Хрізіс компарата

  181. 74
  182. Chrysis fulgida (Linnaeus, 1791)

    Хрізіс блискучий

  183. 75
  184. Chrysis pulchella (Spinola, 1808)

    Хрізіс пулхела

    Родина Vespidae

  185. 76
  186. Pterocheilus phaleratus (Panzer, 1797)

    Птерохеілус прикрашений

  187. 77
  188. Katamenes dimidiatus (Brulle, 1832)

    Катаменес половинчастий

  189. 78
  190. Jucancistrocerus caspicus (G. Soika, 1970)

    Юканцістроцерус каспійський

    Родина Crabronidae

  191. 79
  192. Bembix olivacea (Fabricius, 1787)

    Бембікс середземноморський

    Родина Andrenidae

  193. 80
  194. Andrena (Andrena) nycthemera Imhoff, 1866

    Андрена чорно-біла

  195. 81
  196. Andrena (Euandrena) colonialis Morawitz, 1886

    Андрена колоніальна

  197. 82
  198. Andrena (Ulandrena) osychniukae Osytshnjuk, 1977

    Андрена Осичнюк

  199. 83
  200. Andrena (Euandrena) asperula Osytshnjuk, 1977

    Андрена шершава

  201. 84
  202. Andrena (Melandrena) albopunctata (Rossi, 1792)

    Андрена білоплямиста

  203. 85
  204. Andrena (Scitandrena) scita Eversmann, 1852

    Андрена витончена

  205. 86
  206. Camptopoeum friesei Mocsary, 1894

    Камптопеум Фрізе

    Родина Halictidae

  207. 87
  208. Halictus (Tytthalictus) asperulus Perez, 1895

    Галікт шершавий

  209. 88
  210. Halictus (Hexataenites) resurgens Nurse, 1903

    Галікт відроджений

  211. 89
  212. Evylaeus (Truncevylaeus) corvinus (Morawitz, 1876)

    Евилеус воронячий

  213. 90
  214. Lasioglossum (Ebmeria) costulatum (Kriechbaumer, 1873)

    Ласіоглосум реберчатобокий

  215. 91
  216. Seladonia (Mucoreohalictus) mucorea (Eversmann, 1852)

    Селадонія щільноопушена

  217. 92
  218. Nomiapis bispinosa (Brulle 1832)

    Номія двошипова

    Родина Megachilidae

  219. 93
  220. Icteranthidium laterale Latreille, 1809

    Іктерантідіум широкий

  221. 94
  222. Hoplitis (Alcidamea) caularis (Morawitz, 1875)

    Гоплітіс стебловий

  223. 95
  224. Osmia (Neosmia) bicolor (Schrank, 1781)

    Осмія двокольорова

  225. 96
  226. Osmia (Erythrosmia) andrenoides Spinola, 1808

    Осмія андреноподібна

    Родина Colletidae

  227. 97
  228. Colletes nasutus Smith, 1859

    Колет носатий

    Родина Melittidae

  229. 98
  230. Melitta (Cilissa) budensis (Mocsary, 1878)

    Меліта будська

  231. 99
  232. Macropis (Macropis) frivaldskyi Mocsary, 1878

    Макропіс Фрівалдського

  233. 100
  234. Dasypoda (Megadasypoda) braccata Eversmann, 1852

    Дазипода шаровидна

    Родина Apidae

  235. 101
  236. Anthophora (Pyganthophora) erschowi Fedtschenko, 1841

    Антофора Єршова

  237. 102
  238. Eucera (Synhalonia) velutina (Morawitz, 1873)

    Евцера (Довговуса бджола) оксамитова

  239. 103
  240. Ammobates (Ammobates) vinctus Gerstaecer, 1869

    Амобатес оперезаний

  241. 104
  242. Nomada pectoralis Morawitz, 1877

    Номада пекторальна

    Ряд DIPTERA — ДВОКРИЛІ

    Родина Syrphidae

  243. 105
  244. Mallota eurasiatica Stackelberg, 1950

    Малота євроазійська

  245. 106
  246. Merodon alexandri Popov, 2010

    Зубарик Олександра

  247. 107
  248. Doros profuges (Harris, 1780)

    Дорос сітчастий

    Родина Bombyliidae

  249. 108
  250. Bombylius sticticus (Boisduval, 1835)

    Жужжало стіктікус

    Родина Conopidae

  251. 109
  252. Dalmannia marginata (Meigen, 1824)

    Далманія окантована

    Тип ХОРДОВІ — CHORDATA

    Genus, species

    Рід, вид

    Клас Променепері риби — Actinopterygii

    Ряд Вугреподібні — Anguilliformes

    1

    Anguilla anguilla (Linnaeus, 1758)

    Річковий вугор

    Ряд Коропоподібні — Cypriniformes

    2

    Ballerus ballerus (Linnaeus, 1758)

    Синець

    3

    Ballerus sapa (Pallas, 1814)

    Клепець

    4

    Aspius aspius (Linnaeus, 1758)

    Білизна

    5

    Petroleuciscus borysthenicus (Kessler, 1859)

    Бобирець звичайний

    6

    Leuciscus idus (Linnaeus, 1758)

    В'язь

    7

    Phoxinus phoxinus (Linnaeus, 1758)

    Гольян звичайний

    8

    Misgurnus fossilis (Linnaeus, 1758)

    В'юн звичайний

    9

    Barbatula barbatula (Linnaeus, 1758)

    Слиж європейський

    Ряд Сомоподібні — Siluriformes

  253. 10
  254. Silurus glanis (Linnaeus, 1758)

    Сом європейський

    Ряд Окунеподібні — Perciformes

  255. 11
  256. Babka gymnotrachelus (Kessler, 1857)

    Бичок-гонець

    Ряд Сарганоподібні — Beloniformes

  257. 12
  258. Belone belone euxini (Gunter, 1866)

    Сарган чорноморський

    Клас Земноводні — Amphibia

    Ряд Хвостаті земноводні — Caudata

  259. 13
  260. Lissotriton vulgaris (Linnaeus, 1758)

    Тритон звичайний

    Ряд Безхвості земноводні — Anura

  261. 14
  262. Bombina bombina (Linnaeus, 1761)

    Кумка звичайна

  263. 15
  264. Bufo bufo (Linnaeus, 1758)

    Ропуха звичайна

  265. 16
  266. Bufo viridis (Linnaeus, 1768)

    Ропуха зелена

  267. 17
  268. Hyla arborea (Linnaeus, 1758)

    Рахкавка звичайна

  269. 18
  270. Rana arvalis (Nilsson, 1842)

    Жаба гостроморда

    Клас Плазуни — Reptilia

    Ряд Черепахи — Testudines

  271. 19
  272. Emys orbicularis (Linnaeus, 1758)

    Черепаха болотяна

    Ряд Лускаті — Squamata

  273. 20
  274. Anguis fragilis (Linnaeus, 1758)

    Веретільниця ламка

    Клас Птахи — Aves

    Ряд Гагароподібні — Gaviiformes

  275. 21
  276. Gavia arctica (Linnaeus, 1758)

    Гагара чорношия

    Ряд Пірникозоподібні — Podicipediformes

  277. 22
  278. Podiceps ruficollis (Pallas, 1764)

    Пірникоза мала

  279. 23
  280. Podiceps nigricollis C.L.Brehm, 1831

    Пірникоза чорношия

  281. 24
  282. Podiceps grisegena (Boddaert, 1783)

    Пірникоза сірощока

    Ряд Лелекоподібні — Ciconiiformes

  283. 25
  284. Botaurus stellaris (Linnaeus, 1758)

    Бугай

  285. 26
  286. Nycticorax nycticorax (Linnaeus, 1758)

    Квак

  287. 27
  288. Egretta alba (Linnaeus, 1758)

    Чепура велика

  289. 28
  290. Egretta garzetta (Linnaeus, 1766)

    Чепура мала

  291. 29
  292. Ardea purpurea Linnaeus, 1766

    Чапля руда

  293. 30
  294. Ciconia ciconia (Linnaeus, 1758)

    Лелека білий

    Ряд Гусеподібні — Anseriformes

  295. 31
  296. Anser anser (Linnaeus, 1758)

    Гуска сіра

  297. 32
  298. Cygnus olor (Gmelin, 1789)

    Лебідь-шипун

  299. 33
  300. Cygnus cygnus (Linnaeus, 1758)

    Лебідь-кликун

  301. 34
  302. Tadorna tadorna (Linnaeus, 1758)

    Галагаз

  303. 35
  304. Anas clypeata Linnaeus, 1758

    Широконіска

    Ряд Соколоподібні — Falconiformes

  305. 36
  306. Pernis apivorus (Linnaeus, 1758)

    Осоїд

  307. 37
  308. Falco subbuteo Linnaeus, 1758

    Підсоколик великий

  309. 38
  310. Falco columbarius Linnaeus, 1758

    Підсоколик малий

  311. 39
  312. Falco vespertinus Linnaeus, 1766

    Кібчик

    Ряд Журавлеподібні — Gruiformes

  313. 40
  314. Porzana parva (Scopoli, 1769)

    Погонич малий

  315. 41
  316. Crex crex (Linnaeus, 1758)

    Деркач

    Ряд Сивкоподібні — Charadriiformes

  317. 42
  318. Charadrius dubius Scopoli, 1786

    Пісочник малий

  319. 43
  320. Lymnocryptes minimus (Brunnich, 1764)

    Баранець малий

  321. 44
  322. Larus melanocephalus Temminck, 1820

    Мартин середземноморський

  323. 45
  324. Larus ridibundus Linnaeus, 1766

    Мартин звичайний

  325. 46
  326. Larus genei Breme, 1840

    Мартин тонкодзьобий

  327. 47
  328. Chlidonias niger (Linnaeus, 1758)

    Крячок чорний

  329. 48
  330. Chlidonias leucopterus (Temminck, 1815)

    Крячок білокрилий

  331. 49
  332. Chlidonias hybrida (Pallas, 1811)

    Крячок білощокий

    Ряд Совоподібні — Strigiformes

  333. 50
  334. Athene noctua (Scopoli, 1769)

    Сич хатній

    Ряд Дятлоподібні — Piciformes

  335. 51
  336. Dendrocopos minor (Linnaeus, 1758)

    Дятел малий

    Ряд Горобцеподібні — Passeriformes

  337. 52
  338. Riparia riparia (Linnaeus, 1758)

    Ластівка берегова

  339. 53
  340. Calandrella cinerea (Gmelin, 1789)

    Жайворонок малий

  341. 54
  342. Melanocorypha calandra (Linnaeus, 1766)

    Жайворонок степовий

  343. 55
  344. Motacilla feldegg Michachelles, 1830

    Плиска чорноголова

  345. 56
  346. Ficedula hypoleuca (Pallas, 1764)

    Мухоловка строката

  347. 57
  348. Ficedula parva (Bechstein, 1794)

    Мухоловка мала

  349. 58
  350. Oenanthe pleshanka (Lepechin, 1770)

    Кам'янка лиса

  351. 59
  352. Oenanthe isabellina (Temminck, 1829)

    Кам'янка попеляста

  353. 60
  354. Phoenicurus phoenicurus (Linnaeus, 1758)

    Горихвістка звичайна

  355. 61
  356. Aegithalos caudatos (Linnaeus, 1758)

    Синиця довгохвоста

  357. 62
  358. Remiz pendulinus (Linnaeus, 1758)

    Ремез

  359. 63
  360. Parus ater Linnaeus, 1758

    Синиця чорна

  361. 64
  362. Carpodacus erythrinus (Pallas, 1770)

    Чечевиця

    Клас Ссавці — Mammalia

    Ряд Мідицеподібні — Soriciformes

  363. 65
  364. Talpa europaea (Linnaeus, 1758)

    Кріт європейський

  365. 66
  366. Neomys fodiens (Pennant, 1771)

    Рясоніжка велика

    Ряд Мишоподібні — Muriformes

  367. 67
  368. Sciurus vulgaris (Linnaeus, 1758)

    Білка (вивірка) звичайна

  369. 68
  370. Spermophilus pygmaeus (Pallas, 1778)

    Ховрах малий

  371. 69
  372. Dryomys nitedula (Pallas, 1779)

    Вовчок лісовий

    Ряд Хижі — Carnivora

  373. 70
  374. Meles meles (Linnaeus, 1758)

    Борсук звичайний

  375. 71
  376. Martes martes (Linnaeus, 1758)

    Куниця звичайна

    Ряд Оленеподібні — Cerviformes

  377. 72
  378. Alces alces (Linnaeus, 1758)

    Лось європейський

    Директор Департаменту охорони природних ресурсів

    М. Л. Томахін

    {Текст взято з сайту Мінприроди України http://www.menr.gov.ua/}

    Юридичний портал Справедливість

    Рейтинг: 4.8/5, основан на 25 голосах.

    Вам будет интересно:

    Изменен состав национального антикоррупционного комитета

    Президент Украины Виктор Янукович подписал Указ №149/2013 «Об изменениях в составе национального антикоррупционного комитета».

    Владельцы крупных депозитов в банках Кипра потеряют 8,3 млрд евро, – Еврокомиссия

    Владельцы крупных депозитов в двух ведущих банках Кипра, как ожидается, потеряют в общей сложности 8,3 млрд евро в ходе реализации антикризисного плана, разработанного Еврогруппой. Об этом говорится ...

    Про декларування зміни оптово-відпускних цін на вироби медичного призначення станом на 23 листопада 2012 року та внесення їх до реєстру, Міністерство охорони здоров'я України

    Про декларування зміни оптово-відпускних цін на вироби медичного призначення станом на 23 листопада 2012 року та внесення їх до реєстру Відповідно до пункту 3 Положення про реєстр оптово-відпускних цін на лікарські засоби і вироби медичного призначення та порядок внесення до нього змін( z1638-12 ), затвердженого наказом Міністерства охорони здоров'я України від 7 вересня 2012 року № 705, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 24 вересня 2012 року за № 1638/21950, НАКАЗУЮ:

    Віктор ЯНУКОВИЧ: «Людям потрібно казати правду»

    Перебуваючи із робочою поїздкою у Севастополі, Віктор Янукович ознайомився з ходом реконструкції хірургічного корпусу міської лікарні №1 ім. М. І. Пирогова та провів нараду з адміністративно-господарським ...





    Юридическая практика:
    Про поділ спадкового майна, визнання права власності ...

    Про поділ спадкового майна, визнання права власності на спадкове майно Частки спадщини між спадкоємцями можуть бути, як рівними, так і не рівними, виходячи з декількох факторів, таких як заповіт ...

    Про поділ спадкового майна

    Про поділ спадкового майна Юристами було складено судовий позов в якому від суду вимагалося прийняти рішення про визнання права власності на частину ...

    Про усунення від права на спадкування та надання ...

    Про усунення від права на спадкування та надання права на спадкування Особа може позбутися права успадковувати спадкове майно за законом, якщо довести, що дана особа відмовилась у наданні догляду ...


    Консультации по наследству:
    Допомога в отриманні рішення суду за визнанням прав на спадщину

    Добрий день! Не так давно у мене помер батько, який мав будинок в особистій власності. Таким чином, залишився будинок у спадщину, ...

    Як усунути від спадщини неугодного спадкоємця

    Будь ласка, вирішіть мою проблему в усуненні від спадкування недостойного спадкоємця. Такими справами не всі кваліфіковані ...

    Якщо залишилася квартира після смерті

    Доброго дня, шановні консультанти з юридичних питань! Звертаюся до Вас за порадою, оскільки ви не перший раз мені допомагаєте, ...


    Новости наследственных дел:
    На сегодняшнем заседании правительства планируется ...

    На сегодняшнем заседании правительства планируется рассмотреть план мероприятий по выполнению СА с ЕС Кабинет министров Украины на сегодняшнем заседании рассмотрит план мероприятий по выполнению соглашения об ассоциации с Евросоюзом. Об этом говорится в повестке дня заседания на сайте правительства.

    Судья не может считаться независимым от политического .

    Судья не может считаться независимым от политического влияния, если его карьера зависит от изменчивого политического вектора, - Я.Романюк 22 декабря во время заключительного заседания Наблюдательного Комитета проекта Совета Европы «Усиление независимости, эффективности и профессионализма судебной власти на Украине» Председатель Верховного Суда Украины Ярослав Романюк заявил, что «одним из самых опасных с точки зрения формирования независимой судебной системы на современном этапе факторов является политическая составляющая».

    Прокурор Донецкой области пытается в суде оспорить ...

    Прокурор Донецкой области пытается в суде оспорить его люстрацию Руководителю прокуратуры Донецкой области Николаю Франтовскому не удалось с первого раза обжаловать свое увольнение с должности через люстрацию, сообщает «Первая инстанция».


    Рекомендации пользователей:
    1676b6902a1c6c119988b3b7eb617bca