Адвокаты по наследственным делам
Отзывы о нас
Для меня это находка! Вторую неделю сижу на сайте и валить отсюда совсем не собираюсь. Интересно, здорово!

Большущее спасибо творцам этого интернет проекта!!! Это на самом деле - большая находка! Удачи!

Огромное спасибо всем, кто работал над созданием сайта. Этот интернет проект на сегодняшний день - уникальный в своем роде. Здорово, что есть такие нужные сайты. Сайт многофункционален в пользовании. На нем полезно отдыхать - просто, удобно,быстро.
Наши услуги

Вопрос к юристу по наследству:

Статьи
Право власності на спадок

Право власності на спадок Визнання прав власності на спадок (зразок судової справи), позовна заява про спадщину

Наследство по завещанию: раскрываем юридические ...

Наследство по завещанию: раскрываем юридические секреты Завещание необязательно гарантирует выполнение воли наследодателя, ведь в некоторых случаях можно признать завещание недействительным

Приманка для фахівця

    Приманка для фахівцяКОРПОРАТИВНА ДОПОМОГА

    Держава намагається заохотити компанії, аби ті видавали позики своїм працівникам на отримання житла

    Схоже, що деякі компанії, не дочекавшись преференцій від держави, вже почали реалізовувати побажання Прем’єр-міністра Миколи Азарова щодо активізації кредитування своїх співробітників на купівлю житла. Як відомо, ще у червні цього року керівник уряду заявляв, що компаніям, які скеровуватимуть частину прибутку на такі справи, надаватимуться пільги від влади.

    Документ, що змінив світ

    Уже 18 липня Верховний суд України виніс постанову, за якою фізичні та юридичні особи можуть без ліцензії Нацбанку або Нацкомфінпослуг надавати такі позики одне одному. Річ у тому, що раніше в судах деякі недобросовісні позичальники добивалися рішень, що дозволяли не повертати гроші. І так кредитор-роботодавець міг залишитися ні з чим: і без повернутого кредиту, і без гарного топ-менеджера, якому він цю позику надавав. Відтепер усе простіше: достатньо мати договір між сторонами і вже не буде жодних ризиків.

    Щодо інших преференцій, які в цьому разі можуть надаватися бізнесу, то за цей час поки що жодних пільг не з’явилося.

    Чи стане видача позик на купівлю житла своїм «найдорожчим» співробітникам «живою» практикою в Україні? Що про це думають різні експерти та роботодавці?

    Першими, із ким поспілкувався кореспондент «УК», були рекрутингові компанії. Звернення по коментар до них аргументував тим, що саме бізнес із підбору кадрів повинен чи не найпершим знати такі тонкощі, адже є компанії, які «заманюють» вузькокваліфікованих «топових» фахівців, крім високих винагород за роботу, ще й безвідсотковими позиками на житло.

    Пошуки не увінчалися успіхом (такої практики рекрутери не мали). Проте фахівці припустили, що така домовленість між спеціалістом і роботодавцем може бути вже після проходження певного терміну «служіння» тій чи іншій компанії. До речі, спеціалісти з ринку праці також припустили, що найбільше, хто може бути зацікавлений у наданні кредитів на житло своїм співробітникам, є будівельні та девелоперські компанії. (Це цілком доречно, бо саме вони можуть надати своїм найкращим працівникам житло, яке будують).

    В Україні є компанії, керівництво яких погашає до 50% вартості іпотечних кредитів своїх працівників. Фото Володимира ЗАЇКИ

    Будівельники не в захваті

    Кореспондент «УК» із цього приводу звернувся до голови ради директорів Конфедерації будівельників України, яка об’єднує понад 700 будкомпаній та профспілок, Лева Парцхаладзе. «Не думаю, що, навіть тоді коли бізнес і надалі отримуватиме різного роду преференції від держави у цій царині, роботодавці масово почнуть надавати позики на житло своїм найманим працівникам. Тоді багато хто матиме бажання потрапити на роботу в ту чи іншу фірму лише задля отримання фактично пільгового житла (деякі компанії надають безвідсоткові кредити, є і такі, що надають із меншими, ніж у банках, річними відсотками. — Авт.)», — зазначив відомий девелопер. Також Л. Парцхаладзе додав, що не знає масових прикладів надання таких позик від роботодавців і в європейських країнах.

    По суті, із цим твердженням не погоджується перший віце-президент Асоціації суднобудівників України «Укрсудпром» Віктор Лисицький. «Така практика існує у багатьох розвинених країнах. Звісно, ці позики отримують далеко не всі працівники, а, як кажуть, найкращі. Там полюбляють закріплювати кадри саме за допомогою таких речей. Що може зробити для цієї справи держава? Не оподатковувати прибуток, що його отримає роботодавець від надання такого кредиту своєму найманому працівникові», — додає він.

    Водночас, як зазначив гендиректор ТОВ СП «Нібулон» Герой України Олексій Вадатурський, його компанія вже далеко не перший рік надає безвідсоткові кредити своїм працівникам у 10 областях нашої країни.

    «Крім того, ми виступаємо гарантами для іпотечних кредитів своїх кадрів, які вони беруть у комерційних банках, і часто погашаємо 50% їхньої вартості. Звісно, що, приміром, ми ще не можемо дозволити надавати позики працівникам робітничих спеціальностей, але чимало провідних менеджерів їх отримують», — зазначає він.

    Урядовий Кур'єр

    Рейтинг: 4.6/5, основан на 25 голосах.

    Вам будет интересно:

    Кіпр не домовився з Росією про отримання кредиту

    Глави Мінфінів Росії та Кіпру не прийшли до остаточного рішення з боргової проблеми острівної держави, переговори продовжаться в іншому місці, повідомив міністр фінансів Кіпру Міхаліс Сарріс, ...

    Прокуратура Донецкой области контролирует расследование убийства начальника райотдела

    Прокуратура Донецкой области контролирует расследование умышленного убийства начальника горотдела милиции и участкового инспектора. Об этом сообщает пресс-служба прокуратуры.

    ДАІ Полтавщини навчала маленьких пішоходів як себе поводити під час туману на вулиці

    Саме на цю тему відбулася зустріч представників Державтоінспекції Полтавської області з вихованцями 3-го класу спеціалізованої школи № 3 міста Полтава.

    Знову «отруйне» весілля: 17 осіб госпіталізовано з важким отруєнням

    Сьогодні, 12 серпня, із села Немирівці, що на Житомирщині, до інфекційного відділення центральної районної лікарні з ознаками харчового отруєння було госпіталізовано 17 осіб, серед яких 2-річна ...





    Юридическая практика:
    Про встановлення факту прийняття спадщини, виділення ...

    Про встановлення факту прийняття спадщини, виділення частини спадкового майна та про визнання права власності на спадкове майно Нотаріальне оформлення спадщини часто заходить у глухий кут через різні перешкоди та фактори. Однією із таких перешкод може ...

    Розподіл спадкового майна

    Розподіл спадкового майна Юрист професійно надала допомогу в розподілі спадку громадян, що звернулися до неї

    Про визнання права власності на половину частини ...

    Про визнання права власності на половину частини спадкового будинку У юридичній практиці часто бувають такі випадки, коли в питаннях оформлення спадщини, законні спадкоємці або спадкоємці за ...


    Консультации по наследству:
    Якщо залишилася квартира після смерті

    Доброго дня, шановні консультанти з юридичних питань! Звертаюся до Вас за порадою, оскільки ви не перший раз мені допомагаєте, ...

    Відновлюємо термін вступу в спадщину

    Добрий день, консультанти. Мені дуже потрібна допомога адвоката у спадкових питаннях. Справа в тому, що звертаюся до Вас не ...

    Нюанси вступу в спадщину на будинок і автомобіль, вклад у банку

    Доброго Вам дня. Звертаюся до Вас з великим проханням допомогти порадою юриста. Знаю, Ви добре розбираєтеся в юридичних питаннях ...


    Новости наследственных дел:
    На сегодняшнем заседании правительства планируется ...

    На сегодняшнем заседании правительства планируется рассмотреть план мероприятий по выполнению СА с ЕС Кабинет министров Украины на сегодняшнем заседании рассмотрит план мероприятий по выполнению соглашения об ассоциации с Евросоюзом. Об этом говорится в повестке дня заседания на сайте правительства.

    Судья не может считаться независимым от политического .

    Судья не может считаться независимым от политического влияния, если его карьера зависит от изменчивого политического вектора, - Я.Романюк 22 декабря во время заключительного заседания Наблюдательного Комитета проекта Совета Европы «Усиление независимости, эффективности и профессионализма судебной власти на Украине» Председатель Верховного Суда Украины Ярослав Романюк заявил, что «одним из самых опасных с точки зрения формирования независимой судебной системы на современном этапе факторов является политическая составляющая».

    Прокурор Донецкой области пытается в суде оспорить ...

    Прокурор Донецкой области пытается в суде оспорить его люстрацию Руководителю прокуратуры Донецкой области Николаю Франтовскому не удалось с первого раза обжаловать свое увольнение с должности через люстрацию, сообщает «Первая инстанция».


    Рекомендации пользователей:
    1676b6902a1c6c119988b3b7eb617bca