ЦЕНТРАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ
ПОСТАНОВА
від 15 серпня 2012 року № 411Про відмову в реєстрації кандидата у народні депутати України Милобога Ю. В.
До Центральної виборчої комісії 10 серпня 2012 року надійшла заява Милобога Юрія Валерійовича разом з іншими документами щодо реєстрації його кандидатом у народні депутати України в одномандатному виборчому окрузі № 33 у порядку самовисування.
Розглянувши зазначені документи, Центральна виборча комісія встановила їх невідповідність вимогам Закону України "Про вибори народних депутатів України"( 4061-17 ) (далі — Закон).
Так, на порушення вимог пункту 1 частини другої статті 55 Закону ( 4061-17 ) в заяві про самовисування відсутнє зобов’язання Милобога Ю. В. у разі обрання депутатом припинити діяльність, яка відповідно до Конституції України( 254к/96-ВР ) та законів України несумісна з мандатом народного депутата України (або зазначення того, що така діяльність ним не здійснюється).
За таких обставин подана Милобогом Ю. В. заява не є заявою про самовисування кандидата у народні депутати України у розумінні пункту 1 частини другої статті 55 Закону( 4061-17 ).
Згідно з пунктом 2 частини першої статті 60 Закону ( 4061-17 ) Центральна виборча комісія відмовляє в реєстрації кандидата у народні депутати України у разі відсутності документів, зазначених у частині другій статті 55 Закону( 4061-17 ).
Враховуючи викладене, відповідно до частини другої статті 55( 4061-17 ), частини третьої статті 56( 4061-17 ), частин першої( 4061-17 ), шостої статті 59 ( 4061-17 ), пункту 2 частини першої( 4061-17 ), частини другої статті 60 Закону України( 4061-17 ) "Про вибори народних депутатів України", керуючись статтями 11 — 13( 1932-15 ), пунктом 17 статті 19 Закону України( 1932-15 ) "Про Центральну виборчу комісію", Центральна виборча комісія постановляє:
1. Відмовити в реєстрації кандидата у народні депутати України Милобога Юрія Валерійовича в одномандатному виборчому окрузі № 33.
2. Повернути Милобогу Ю. В. внесену ним грошову заставу.
3. Цю постанову надіслати Милобогу Ю. В., а також оприлюднити на офіційному веб-сайті Центральної виборчої комісії.
Голова Центральної виборчої комісії
В. ШАПОВАЛ
Про встановлення вимог до ПАТ „МИКОЛАЇВОБЛЕНЕРГО” щодо провадження інших, видів діяльності, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетикиПро встановлення вимог до ПАТ „МИКОЛАЇВОБЛЕНЕРГО" щодо провадження інших, крім ліцензованих, видів діяльності Відповідно до Закону України «Про природні монополії» ( 1682-14 ), Указу Президента України від 23.11.2011 № 1059 ( 1059/2011 ) «Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики», Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з передачі електричної енергії місцевими (локальними) електричними мережами( z0408-96 ), затверджених постановою НКРЕ від 13.06.96 № 15, Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з постачання електричної енергії за регульованим тарифом( z0433-96 ), затверджених постановою НКРЕ від 13.06.96 № 15/1, Порядку встановлення вимог до ліцензіатів з розподілу природного і нафтового газу, з транспортування природного і нафтового газу магістральними трубопроводами( z1076-06 ), з транспортування нафти та нафтопродуктів магістральними трубопроводами, з передачі електричної енергії магістральними та міждержавними електричними мережами, з передачі електричної енергії місцевими (локальними) електричними мережами щодо провадження інших, крім ліцензованих, видів діяльності, затвердженого постановою НКРЕ від 11.09.2006 № 1182, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, ВИРІШИЛА:
Допоможемо отримати спадок, який належить за ЗакономЮристи в питаннях спадщини дають відповіді на питання про те, як вступити в спадщину, якщо немає заповіту, і про те як відбувається спадкування за правом представлення.
| газу (метану) вугільних родовищ за нерегульованим тарифом, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетикиПро відмову ТОВ «ВТ ГРУП» у видачі ліцензії на постачання природного газу, газу (метану) вугільних родовищ за нерегульованим тарифом Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, на засіданні, яке проводилось у формі відкритого слухання 17 січня 2013 року, розглянула питання про видачу ТОВ «ВТ ГРУП» ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу, газу (метану) вугільних родовищ за нерегульованим тарифом.
Про видачу ТОВ „ВКФ „ДНІПРОВСЬКА ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ” ліцензії з постачання електричної енергії за нерегульованим тарифом, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетикиПро видачу ТОВ „ВКФ „ДНІПРОВСЬКА ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ" ліцензії з постачання електричної енергії за нерегульованим тарифом Згідно з повноваженнями, наданими Законом України „Про електроенергетику"( 575/97-ВР ), Указом Президента України від 23.11.2011 № 1059( 1059/2011 ) „Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики", Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, ПОСТАНОВЛЯЄ:
|