Державна податкова служба хоче повернути збір з купівлі іноземної валюти в розмірі 3%, про це свідчить проекті фіскальної реформи ДПС.
Зокрема, щоб легалізувати зарплати, податкова пропонує знизити єдиний соцвнесок з 32,6-49,7% до 15%. Утворену дірку податківці пропонують ліквідувати шляхом посилення податкового тиску, передає ТСН з посиланням на «Комерсант-Україна».
«Буде скасовано максимальний поріг для сплати ЄСВ, який становить 10 мінімальних зарплат, що дасть 3,9 млрд грн, а також повернуто збір з купівлі іноземної валюти в розмірі 3% — ще 14 млрд грн.», — йдеться у документі під назвою «Концептуальні зміни податкової системи», який буде сьогодні представлений у Мінфіні.
На думку співрозмовника видання в уряді, якщо Україна запровадить збір з валюти, МВФ і Світовий банк припинять працювати з нами, так як скасування внеску було однією з умов видачі кредиту Міжнародного валютного фонду.
Водночас учасники валютного ринку тоді повідомляли, що збір при купівлі безготівкової валюти з початку 2010 року ніхто не платив, оскільки для цього просто не було підстав.
Споры об определении состава наследственного имуществаСамо по себе завещание не убережет наследников от проблем.
Відбудеться обговорення проекту Стратегії розвитку судової влади України7 серпня 2014 року о 9 годині у приміщенні Верховного Суду України (м. Київ, вул. П. Орлика, 4а) Радою суддів України за сприяння Проекту ЄС "Підтримка реформ в сфері юстиції в Україні" відбудеться ...
| Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «Завод Галичина», Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетикиПро встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «Завод Галичина» Відповідно до Закону України «Про електроенергетику» ( 575/97-ВР ), Указу Президента України від 23 листопада 2011 року № 1059( 1059/2011 ) «Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики» та Порядку встановлення, перегляду та припинення дії «зеленого» тарифу для суб’єктів господарської діяльності( z1957-12 ), затвердженого постановою НКРЕ від 02 листопада 2012 року № 1421, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, ПОСТАНОВЛЯЄ:
Про внесення змін до пункту 2 постанови Кабінету Міністрів України від 14 лютого 2007 р. № 228, Кабінет Міністрів УкраїниПро внесення змін до пункту 2 постанови Кабінету Міністрів України від 14 лютого 2007 р. № 228 Кабінет Міністрів України постановляє: 1. Внести зміни до пункту 2 постанови Кабінету Міністрів України від 14 лютого 2007 р. № 228( 228-2007-п ) "Про порядок виплати та розміри грошових компенсацій на бензин, ремонт і технічне обслуговування автомобілів та на транспортне обслуговування" (Офіційний вісник України, 2007 р., № 12, ст. 446), виклавши його в такій редакції:
|