Адвокаты по наследственным делам
Отзывы о нас
Чувствуется настоящая забота о ближних. Благодаря занимательному интернет проекту, наконец, надумался обзавестись безлимитом.

Этот интернет проект - увлекательный.

Большое спасибо творцам этот ресурса!!! Это на самом деле - находка! Так держать!!! Дерзайте!
Наши услуги

Вопрос к юристу по наследству:

Статьи
Право власності на спадок

Право власності на спадок Визнання прав власності на спадок (зразок судової справи), позовна заява про спадщину

Наследство по завещанию: раскрываем юридические ...

Наследство по завещанию: раскрываем юридические секреты Завещание необязательно гарантирует выполнение воли наследодателя, ведь в некоторых случаях можно признать завещание недействительным

Про встановлення наявності повноважень та зобов'язання вчинити певні дії - Дніпропетровський окружний адміністративний суд - Юрков Едуард Олегович

  1. УХВАЛА

УХВАЛА

06 вересня 2013 р.Справа №804/11124/13-а

Дніпропетровський окружний адміністративний суд у складі головуючого судді Юрков Е.О., перевіривши матеріали позовної заяви ОСОБА_1 до Пенсійного фонду України в інтересах виконавчої дирекції органу Пенсійного Фонду та до Управління Пенсійного фонду України в Жовтневому районі м. Дніпропетровська в інтересах територіального управління виконавчої дирекції органу Пенсійного Фонду

про встановлення наявності повноважень та зобов'язання вчинити певні дії, -

ВСТАНОВИВ:

До Дніпропетровського окружного адміністративного суду надійшли матеріали позовної заяви ОСОБА_1 до Пенсійного фонду України в інтересах виконавчої дирекції органу Пенсійного Фонду та до Управління Пенсійного фонду України в Жовтневому районі м. Дніпропетровська в інтересах територіального управління виконавчої дирекції органу Пенсійного Фонду з вимогами:

1. Встановити наявність повноважень у Пенсійного Фонду України в інтересах

виконавчої дирекції органу Пенсійного фонду та Управління Пенсійного фонду України в Жовтневому районі м. Дніпропетровська в інтересах територіального управління виконавчої дирекції органу Пенсійного фонду відповідно до абз. 1 п. 12 Прикінцевих положень ЗУ «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування», органу, який здійснює керівництво та управління солідарною системою, відповідно до п. 1 статті 58 ЗУ «Про збір на загальнообов'язкове пенсійне страхування» ч.3 ст. 15, ч.3 ст.20, ч.2 ст.58 та ч.2 ст.76 ЗУ «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування», вимагати від ПП ОСОБА_1 сплати єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування відповідно за вимогою №Ф-680 від 22 травня 2013р.

- наявності статуту Пенсійного фонду (не плутати з самим державним органом Пенсійним фондом України, який є тільки виконавцем функцій виконавчих органів Пенсійного фонду);

- реєстрації окремого рахунку виконавчого територіального органу в Жовтневому районі м. Дніпропетровська Пенсійного фонду (не плутати з самим державним органом Пенсійний фонд України, який є тільки виконавцем функцій виконавчих органів Пенсійного фонду);

- взяття на облік ПП ОСОБА_1 в управлінні Пенсійного фонду, органу в Жовтневому районі м. Дніпропетровська (не плутати з самим державним органом управлінням Пенсійний фонд України, який є тільки виконавцем функцій виконавчих органів територіальних управлінь Пенсійного фонду).

2. Зобов'язати відповідачів Пенсійний фонд України та управління ПФУ в Жовтневому районі м. Дніпропетровська, як виконавців функцій виконавчої дирекції Пенсійного фонду та його територіальних управлінь відповідно до абз.1 п.12 Прикінцевих положень ЗУ «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування», органу, який здійснює керівництво та управління солідарною системою, відповідно до п.1 статті 58 ЗУ «Про збір на загальнообов'язкове пенсійне страхування» вчинити певні дії а саме:

- розробити статут Пенсійного фонду (не плутати з самим державним органом Пенсійним фондом України, який є тільки виконавцем функцій виконавчих органів Пенсійного фонду);

- зареєструвати окремий рахунок виконавчого територіального органу в Жовтневому районі м.Дніпропетровська Пенсійного фонду (не плутати з самим державним органом Пенсійний фонд України, який є тільки виконавцем функцій виконавчих органів Пенсійного фонду);

- взяти на облік ПП Куліченко Наталію Вікторівну в управлінні Пенсійного фонду в Жовтневому районі м. Дніпропетровська (не плутати з самим державним органом управлінням Пенсійний фонд України, який є тільки виконавцем функцій виконавчих органів територіальних управлінь Пенсійного фонду).

Ухвалою суду від 21.08.2013р. позов ОСОБА_1 було залишено без руху та надано строк для усунення недоліків до 06 вересня 2013р.

Вищезазначену ухвалу позивач отримав 31.08.2013р., що підтверджується поштовим повідомленням про вручення поштового відправлення.

На виконання вимог ухвали Дніпропетровського окружного адміністративного суду від 21.08.2013р. щодо залишення позовної заяви без руху до суду надійшов виправлений адміністративний позов ОСОБА_1 до Пенсійного фонду України в інтересах виконавчої дирекції органу Пенсійного Фонду та до Управління Пенсійного фонду України в Жовтневому районі м. Дніпропетровська в інтересах територіального управління виконавчої дирекції органу Пенсійного Фонду про встановлення наявності повноважень та зобов'язання вчинити певні дії.

Встановлено, що ухвалою Дніпропетровського окружного адміністративного суду від 21.08.2013 року вказаний позов було залишено без руху до 06.09.2013 року в зв'язку його невідповідністю з вимогами п. 1 та п. 2 ч. 2 ст. 17, п. 6 ч. 4 ст. 105, п. 4 ч. 1 та ч. 3 ст. 106 ст. 106 КАС України, а саме, позивачу необхідно було надати до суду документ про сплату судового збору у розмірі 31,01 грн. за подачу адміністративного позову немайнового характеру та документ про сплату судового збору у розмірі 114,70 грн. за заяву про забезпечення доказів, надати додатки до копій адміністративного позову для вручення відповідачам, викласти позовні вимоги у відповідності до п.4 ч.1 ст.106 КАС України, а саме: зазначити належних відповідачів та викласти вимоги до них, у прохальній частині позову також зазначити, яке саме рішення (нормативно-правовий акт чи правовий акт індивідуальної дії), дія чи бездіяльність відповідачів оскаржується позивачем.

Так, згідно з п. 1 ч. 2 ст. 17 КАС України - юрисдикція адміністративних судів поширюється на публічно-правові спори, зокрема спори фізичних чи юридичних осіб із суб'єктом владних повноважень щодо оскарження його рішень (нормативно-правових актів чи правових актів індивідуальної дії), дій чи бездіяльності.

Пунктом 4 ч. 1 ст. 106 КАС України встановлено, що у позовній заяві, в тому числі зазначається зміст позовних вимог згідно з частинами четвертою і п'ятою статті 105 цього Кодексу і виклад обставин, якими позивач обґрунтовує свої вимоги, а в разі подання позову до декількох відповідачів, - зміст позовних вимог щодо кожного з відповідачів.

Згідно п. 1, 6 ч. 4 ст.105 КАС України адміністративний позов може містити вимоги про: скасування або визнання нечинним рішення відповідача - суб'єкта владних повноважень повністю чи окремих його положень; встановлення наявності чи відсутності компетенції (повноважень) суб'єкта владних повноважень.

Зазначена норма кореспондується з п. 3 ч. 2 ст. 17 КАС України, відповідно до якої юрисдикція адміністративних судів поширюється на спори між суб'єктами владних повноважень з приводу реалізації їхньої компетенції у сфері управління, у тому числі делегованих повноважень.

Відповідно до п. 7 ч. 1 ст. 3 КАС України суб'єкт владних повноважень - орган державної влади, орган місцевого самоврядування, їхня посадова чи службова особа, інший суб'єкт при здійсненні ними владних управлінських функцій на основі законодавства, в тому числі на виконання делегованих повноважень.

Позивач не є суб'єктом владних повноважень в розумінні п.7 ч.1 ст. 3 КАС України, проте його позовна заява містить окремі вимоги про встановлення наявності повноважень по прийняттю рішень та/або вчиненню дій.

Проте, як вбачається з матеріалів позову, у вимогах до відповідачів позивачем не зазначено, яке саме рішення (нормативно-правовий акт чи правовий акт індивідуальної дії), дія чи бездіяльність відповідачів оскаржується позивачем, а зазначено лише вимога щодо встановлення наявності повноважень у Пенсійного Фонду України в інтересах виконавчої дирекції органу Пенсійного фонду та Управління Пенсійного фонду України в Жовтневому районі м. Дніпропетровська в інтересах територіального управління виконавчої дирекції органу Пенсійного фонду та зобов'язання відповідачів Пенсійний фонд України та управління ПФУ в Жовтневому районі м. Дніпропетровська, як виконавців функцій виконавчої дирекції Пенсійного фонду та його територіальних управлінь вчинити певні дії.

Таким чином, суд вважає, що у наведений строк позивач не усунув недоліки позовної заяви, яку було залишено без руху.

Згідно пункту 1 частини 3 статті 108 Кодексу адміністративного судочинства України якщо позивач не усунув недоліки позовної заяви, яку залишено без руху, позовна заява повертається позивачеві.

Проте, відповідно до ч.6 статті 108 Кодексу адміністративного судочинства України повернення позовної заяви не позбавляє права повторного звернення до адміністративного суду в порядку, встановленому законом.

Тому, позивач має право у подальшому звернутись до адміністративного суду в порядку, встановленому законом подавши позов, який буде відповідати вимогам Кодексу адміністративного судочинства України.

Відповідно до вимог п.2 ч.1 ст. 7 Закону України «Про судовий збір» сплачена сума судового збору повертається за ухвалою суду в разі повернення заяви або скарги, та згідно ч. 2 ст. 107 Закону України «Про судовий збір» в інших випадках, установлених частиною першою цієї статті, - повністю.

Судом встановлено, що позивачем було сплачено судовий збір за подачу адміністративного позову згідно квитанції № 39299.405.2 від 13.08.2013 року про сплату судового збору у розмірі 3,40 грн., квитанції № 39299.1234.1 від 31.08.2013 року про сплату судового збору у розмірі 34,41 грн. та за сплату судового збору за заяву про забезпечення доказів відповідно до квитанції № 39299.1233.2 у розмірі 114,70 грн., що підлягає поверненню.

На підставі наведеного та керуючись ч. 3 статі 106, пунктом 1 частини 3 статті 108, статтями 160, 165, 185, 186, 254 Кодексу адміністративного судочинства України, суддя,-

УХВАЛИВ:

Повернути адміністративний позов ОСОБА_1 до Пенсійного фонду України в інтересах виконавчої дирекції органу Пенсійного Фонду та до Управління Пенсійного фонду України в Жовтневому районі м. Дніпропетровська в інтересах територіального управління виконавчої дирекції органу Пенсійного Фонду про встановлення наявності повноважень та зобов'язання вчинити певні дії та додані до нього документи у зв'язку з не усуненням недоліків позовної заяви, яку було залишено без руху у строк встановлений судом.

Стягнути з Державного бюджету України на користь позивача ОСОБА_1 суму судового збору за подання адміністративного позову згідно квитанції № 39299.405.2 від 13.08.2013 року про сплату судового збору у розмірі 3,40 грн., квитанції № 39299.1234.1 від 31.08.2013 року про сплату судового збору у розмірі 34,41 грн., та за сплату судового збору за заяву про забезпечення доказів відповідно до квитанції № 39299.1233.2 у розмірі 114,70 грн.

Повернення позовної заяви не позбавляє права повторного звернення до адміністративного суду в порядку, встановленому законом.

Копію ухвали направити позивачу.

Ухвала суду може бути оскаржена до Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду через Дніпропетровський окружний адміністративний суд в порядку та в строки, встановленні статтею 186 Кодексу адміністративного судочинства України.

Суддя Е.О. Юрков

Рейтинг: 4.7/5, основан на 25 голосах.

Вам будет интересно:

Про закінчення строку застосування остаточних антидемпінгових заходів щодо імпорту в Україну плит деревоволокнистих походженням з Республіки Білорусь

Відповідно до статті 19 Закону України Про захист національного товаровиробника від демпінгового імпорту Мінекономрозвитку повідомляє, що 8 липня 2013 року закінчується строк дії остаточних антидемпінгових ...

Про внесення змін до Типового договору андеррайтингу, Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 10 квітня 2013 р. за № 581/23113 Про внесення змін до Типового договору андеррайтингу Відповідно до абзацу другого статті 3, пунктів 1 та 5 частини першої, пунктів 8 та 27 частини другої статті 7, пункту 13 статті 8 Закону України «Про державне регулювання ринку цінних паперів в Україні»( 448/96-ВР ), статей 17, 33 та 34 Закону України «Про цінні папери та фондовий ринок»( 3480-15 ) Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку ВИРІШИЛА:

Ключі й калачі

На Буковині сезон вручення ключів: від нових шкіл, дитячих садків, житлових будинків. Сучасна девятиповерхівка, закладена два роки тому, чудово вписалася у квартали чернівецької вулиці Миру. ...

виданої ТОВ „А.Е.С. ЕНЕРГОЛАЙН”, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики

Про переоформлення ліцензії з постачання електричної енергії за нерегульованим тарифом, виданої ТОВ „А. Е.С. ЕНЕРГОЛАЙН" Згідно з повноваженнями, наданими Законом України „Про електроенергетику"( 575/97-ВР ), Указом Президента України від 23.11.2011 № 1059( 1059/2011 ) „Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики", Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, ПОСТАНОВЛЯЄ:





Юридическая практика:
Про встановлення факту прийняття спадщини, виділення ...

Про встановлення факту прийняття спадщини, виділення частини спадкового майна та про визнання права власності на спадкове майно Нотаріальне оформлення спадщини часто заходить у глухий кут через різні перешкоди та фактори. Однією із таких перешкод може ...

Про визнання права власності на 1,8 частку спадкового ...

Про визнання права власності на 1,8 частку спадкового майна Тільки в суді виноситься рішення про розділ спадкового майна або рішення про визнання прав власності на таке майно

Про усунення від права на спадкування

Про усунення від права на спадкування У житті бувають такі ситуації, коли при розподілі спадщини, на її частину бажають претендувати ті спадкоємці, які хочуть ...


Консультации по наследству:
Як отримати спадщину в Україні і які потрібні документи у спадок?

Мій батько недавно помер і залишив після себе велику спадщину, але я не можу її отримати, оскільки мені заважає його цивільна ...

Обов'язкова частка у спадщині та вступ у права за заповітом

Оскільки я вже пенсіонерка і маю повнолітніх дітей, але не маю можливості купити їм квартири, хочу від Вас отримати пораду ...

Оскарження і вступ у права спадкування через суд

Здрастуйте. Звертаюся до Вас не в перший раз, спасибі, допомогли з питанням про бездіяльність нотаріуса та прийняття спадщини ...


Новости наследственных дел:
На сегодняшнем заседании правительства планируется ...

На сегодняшнем заседании правительства планируется рассмотреть план мероприятий по выполнению СА с ЕС Кабинет министров Украины на сегодняшнем заседании рассмотрит план мероприятий по выполнению соглашения об ассоциации с Евросоюзом. Об этом говорится в повестке дня заседания на сайте правительства.

Судья не может считаться независимым от политического .

Судья не может считаться независимым от политического влияния, если его карьера зависит от изменчивого политического вектора, - Я.Романюк 22 декабря во время заключительного заседания Наблюдательного Комитета проекта Совета Европы «Усиление независимости, эффективности и профессионализма судебной власти на Украине» Председатель Верховного Суда Украины Ярослав Романюк заявил, что «одним из самых опасных с точки зрения формирования независимой судебной системы на современном этапе факторов является политическая составляющая».

Прокурор Донецкой области пытается в суде оспорить ...

Прокурор Донецкой области пытается в суде оспорить его люстрацию Руководителю прокуратуры Донецкой области Николаю Франтовскому не удалось с первого раза обжаловать свое увольнение с должности через люстрацию, сообщает «Первая инстанция».


Рекомендации пользователей:
1676b6902a1c6c119988b3b7eb617bca