ДАРНИЦЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД М.КИЄВА
справа № 753/8318/14-а
провадження № 2-а/753/292/14
УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
"04" червня 2014 р. суддя Дарницького районного суду м. Києва Коренюк А.М., розглянувши позовну заяву ОСОБА_2 до Інспектора полку ДПС ДАІ ГУ МВС України в м. Києві про визнання дій протиправними та скасування постанови в справі про адміністративне правопорушення, суддя -
В С Т А Н О В И В:
Позивач звернувся до Дарницького районного суду м. Києва з позовом про скасування постанови в справі про адміністративне правопорушення.
Дана заява підлягає поверненню із наступних підстав.
Статтею 106 КАС України встановлені вимоги до позовної заяви при подачі її позивачем до суду, проте вони позивачем не виконані.
Ухвалою судді Дарницького районного суду м. Києва від 08 травня 2014 року позовна заява залишена без руху та надано строк для усунення недоліків до 30 травня 2014 року.
Позивачу необхідно було усунути вказані недоліки у строк, визначений судом, подати позовну заяву у відповідності до вимог ст.106 КАС України.
Позивач належним чином повідомлений про залишення без руху позовної заяви для усунення недоліків, що підтверджується зворотнім повідомленням рекомендованого листа.
Проте, станом на час постановлення ухвали позивачем недоліки не усунені у цілому, а саме: не зазначено ім'я (найменування) відповідача - інспектора ДАІ (ПІБ).
Суддя рекомендує уважно ставитися до документів, які направляються до суду, перевіряти їх відповідність Закону.
Відповідно до пункту першого частини 3 статті 108 КАС України позовна заява повертається позивачеві, якщо позивач не усунув недоліки позовної заяви, яку залишено без руху.
На підставі вищенаведеного та, керуючись п. 1 ч. 3 ст. 108 КАС України, суддя -
У Х В А Л И В:
Позовну заяву ОСОБА_2 до Інспектора полку ДПС ДАІ ГУ МВС України в м. Києві про визнання дій протиправними та скасування постанови в справі про адміністративне правопорушення, вважати неподаною, та разом із доданими до неї документами повернути позивачу.
Роз»яснити заявнику положення частини 6 статті 108 КАС України про те, що повернення заяви не позбавляє права повторного звернення із аналогічною заявою до адміністративного суду, якщо перестануть існувати обставини, що стали підставою для її повернення, в порядку, встановленому законом.
Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку шляхом подачі заяви про апеляційне оскарження протягом п»яти днів з дня її оголошення та подальшої подачі апеляційної скарги протягом десяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження до Київського апеляційного адміністративного суду через Дарницький районний суд м. Києва.
Суддя: Коренюк А.М.
Плюрализм в одной головеСудья Высшего специализированного суда Украины порассмотрению гражданских иуголовных дел М. Наумчук, рассмотрев кассационную жалобу ответчика департамента образования игуманитарной политики Черкасского ...
Переяславський скарб потребує увагиВці осінні дні у древньому Переяславі-Хмельницькому помітне пожвавлення культурного життя. Зачастили сюди й гості не лише з Києва. Бо нинішня пора то наближення 290-річчя з дня народження видатного ...
| Про внесення змін до постанови НКРЕ від 28.03.2013 № 353, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетикиПро внесення змін до постанови НКРЕ від 28.03.2013 № 353 Відповідно до Закону України "Про електроенергетику" ( 575/97-ВР ), Указу Президента України від 23.11.2011 № 1059 ( 1059/2011 ) "Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики", постанови НКРЕ від 26.10.2006 № 1419( v1419227-06 ) "Про затвердження Порядку визначення відрахувань коштів на поточні рахунки постачальників електричної енергії за регульованим тарифом та на поточний рахунок із спеціальним режимом використання оптового постачальника електричної енергії", ураховуючи звернення ДП "Енергоринок" (лист від 15.04.2013 № 01/41-3463), Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, ПОСТАНОВЛЯЄ:
Про затвердження величини інвестиційної складової тарифу ПАТ "ДТЕК Західенерго", Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетикиПро затвердження величини інвестиційної складової тарифу ПАТ "ДТЕК Західенерго" Відповідно до Закону України "Про електроенергетику" ( 575/97-ВР ), Указу Президента України від 23.11.2011 № 1059 ( 1059/2011 ) "Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики", розпорядження Кабінету Міністрів України від 08.09.2004 № 648-р( 648-2004-р ) "Про заходи щодо реконструкції та модернізації теплоелектростанцій та теплоелектроцентралей у період до 2020 року" (зі змінами, унесеними розпорядженням Кабінету Міністрів України від 18.06.2008 № 850-р), наказу Міністерства палива та енергетики України від 24.05.2006 № 183( z0701-06 ) "Про затвердження Порядку підготовки та фінансування проектів з метою реалізації плану реконструкції та модернізації теплових електростанцій", зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 13.06.2006 за № 701/12575, ураховуючи наказ Міністерства енергетики та вугільної промисловості України від 20.04.2012 № 253 "Про внесення змін у додаток до наказу Міністерства палива та енергетики від 09.10.2008 № 499", розпорядження Кабінету Міністрів України від 24.10.2012 № 807-р( 807-2012-р ) "Про схвалення техніко-економічного обґрунтування "Реконструкція енергоблока № 4 Ладижинської теплової електричної станції публічного акціонерного товариства "Західенерго", Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, ПОСТАНОВЛЯЄ:
|