
Самореалізація та потрібність суспільству — ось чого насамперед хочуть ці люди
На початку грудня Національний центр ділового та культурного співробітництва «Український дім» традиційно заповнюють люди з обмеженими можливостями та учасники всеукраїнської виставки, присвяченої розв’язанню їхніх соціальних проблем. Так тут відзначають Міжнародний день інвалідів.
Музиканти військового духового оркестру натхненно передавали свій позитивний настрій через віртуозні звуки запальних маршів, фольклорної та естрадної музики. А в холі яблуку ніде було впасти. Кожен стенд наповнений під зав’язку як інформацією, так і реальними зразками товарів для цієї категорії співгромадян.
В одному місці скупчилася така кількість протезної, ортопедичної техніки, усіляких моделей візків, спеціального взуття, засобів догляду, соціальної, професійної, фізкультурно-спортивної реабілітації, що в незвиклої людини могло виникнути запаморочення й відчуття сорому. І не стільки від страхітливих і небачених конструкцій, а від усвідомлення того, що поруч із тобою живе набагато більше людей з особливими потребами, ніж можна уявити. А ти часто їх просто не помічаєш…
Вони не лише потребують, а дають суспільству, здавалося б, буденні, але ж так необхідні нам речі: вироби з тканин, різне електроприладдя, побутові дрібнички тощо. Значне місце відведено творчості цих обділених фізичною силою, зате аж ніяк не талантом людей. Ікони, картини, іграшки, сувеніри. Тут-таки можна отримати майстер-клас від майстринь, які чаклують над вишиванками чи шиють бісером. Красиві й корисні речі, які дарують нам відчуття комфорту й естетики, а інвалідам — відчуття потрібності суспільству, прагнення принести якомога більше користі.
Особлива потреба полягає в розумінні ближніх. Фото Володимира ЗAЇКИ
Власне, про такі людяні речі й говорив віце-прем’єр-міністр — міністр соціальної політики Сергій Тігіпко, виступаючи у заповненій людьми залі. Перед ознайомленням з експозицією він від імені уряду поставив підпис під Меморандумом про взаєморозуміння між Програмою розвитку ООН, дитячим фондом ООН, Всесвітньою організацією охорони здоров’я, Міжнародною організацією праці, Міністерством соціальної політики та Всеукраїнським громадським об’єднанням «Національна асамблея інвалідів України».
випущених ПАТ "ПЕРЕСУВНА МЕХАНІЗОВАНА КОЛОНА № 20", та усунення порушень, Національна комісія з цінних паперів та фондового ринкуПро зупинення внесення змін до системи реєстру власників іменних цінних паперів та до системи депозитарного обліку цінних паперів, випущених ПАТ "ПЕРЕСУВНА МЕХАНІЗОВАНА КОЛОНА № 20", та усунення порушень
Записи Н.Мельниченко могут стать доказательством по делу об убийстве Г.Гонгадзе, – Р.КузьминУголовное дело об убийстве журналиста Георгия Гонгадзе зарегистрировано в Едином реестре досудебных расследований. По делу все еще ведется следствие. Об этом во время телефонной линии в редакции ...
| Щодо доопрацювання електронних контрольно-касових апаратів, Міністерство доходів і зборівЩодо доопрацювання електронних контрольно-касових апаратів Державна податкова служба України звертає увагу на те, що у зв'язку з прийняттям Порядку передачі електронних копій розрахункових документів і фіскальних звітних чеків реєстраторів розрахункових операцій дротовими або бездротовими каналами зв'язку до органів державної податкової служби( z1744-12 ) та Вимог щодо створення контрольної стрічки в електронній формі у реєстраторах розрахункових операцій та модемів для передачі даних( z1743-12 ), затверджених наказом Міністерства фінансів України 08.10.2012 № 1057, в Державний реєстр реєстраторів розрахункових операцій( v1159837-12 ) наказом Державної податкової служби України 21.12.2012 № 1159 внесені моделі з версіями внутрішнього програмного забезпечення, що відповідають зазначеним вимогам. Такі версії внутрішнього програмного забезпечення в реєстрі позначені "*****". Виробники повинні забезпечувати доопрацювання моделей реєстраторів розрахункових операцій, які знаходяться у користувачів, шляхом заміни версії внутрішнього програмного забезпечення відповідної моделі реєстратора розрахункових операцій на версію, що відповідає вимогам документів, введених наказом Міністерства фінансів України 08.10.2012 № 1057( z1743-12 ). Доопрацювання слід проводити згідно з Порядком доопрацювання електронних контрольно-касових апаратів( z0133-00 ), затвердженим рішенням Державної комісії з питань впровадження електронних систем і засобів контролю та управління товарним і грошовим обігом при Кабінеті Міністрів України від 30 листопада 1999 р. № 11, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 7 березня 2000 р. за № 133/4354. Обов'язково до формуляра (паспорта) реєстратора розрахункових операцій повинна вноситься відмітка про проведене доопрацювання. ДПС України доручає довести цей лист до відома виробників РРО, центрів сервісного обслуговування та користувачів РРО.
Завтра в Україні до 25° морозуЗавтра в Україні збережеться холодна погода з температурою вночі 13-18 морозу, у східних та Сумській областях місцями 20-25, вдень 8-13 морозу.
|