08.04.2014 Справа № 756/3414/14-ц
унікальний №756/3414/14-ц
провадження 6/756/176/14
УХВАЛА
08 квітня 2014 року Оболонський районний суд м. Києва в складі:
головуючого судді Маринченко М.М.,
при секретарі Князік І.Д.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Києві подання державного виконавця відділу державної виконавчої служби Шевченківського районного управління юстиції у м. Києві Байрамова Т.Р. про видачу дубліката виконавчого листа,
встановив:
Рішенням Оболонського районного суду м. Києва від 05.09.2006 року ухваленим по цивільній справі № 2-3898/2006 за позовом ОСОБА_2 до ОСОБА_3, третя особа - служба у справах неповнолітніх Оболонської районної в м. Києві державної адміністрації, про позбавлення батьківських прав та стягнення аліментів на утримання дитини, позбавлено ОСОБА_3 батьківських прав відносно сина ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_1, та стягнуто з ОСОБА_3 на користь ОСОБА_2 аліменти на утримання дитини ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_1, у розмірі ? частини всіх видів доходів відповідача щомісячно, але не менше ніж 30% прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку, з 26 липня 2006 року до досягнення дитиною повноліття.
У березні 2014 року від державного виконавця ВДВС Шевченківського РУЮ у м. Києві Байрамова Т.Р. надійшло подання про видачу дубліката виконавчого листа № 2-3898, виданого 07 вересня 2006 року Оболонським районним судом м. Києва про стягнення з ОСОБА_3 на користь ОСОБА_2 аліментів на утримання дитини ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_1, у розмірі ? частини всіх видів доходів відповідача щомісячно.
В поданні державний виконавець посилається на те, що 16 квітня 2008 року державним виконавцем винесена постанова про відкриття виконавчого провадження з примусового виконання вказаного виконавчого листа. Відповідно до повідомлення ДПІ у Шевченківському районі м. Києва боржник працював на Київському мотоциклетному заводі, у зв'язку з чим державним виконавцем направлено розпорядження разом з виконавчим документом за місцем роботи боржника для виконання. Проте в процесі пересилки виконавчий документ було втрачено.
Відповідно до ч.1 ст.370 ЦПК України замість втраченого оригіналу виконавчого листа або судового наказу суд, який видав виконавчий лист або судовий наказ, має право за заявою стягувача або поданням державного виконавця видати його дублікат.
Державний виконавець до суду не з'явився, у поданні просить розгляд подання провести за відсутності представника ВДВС Шевченківського РУЮ у м. Києві.
Стягувач ОСОБА_2, прізвище якої згідно наданих документів змінено на ОСОБА_2, в судове засідання не з'явилася, подала до суду заяву, в якій зазначила, що проти задоволення подання не заперечує оскільки місце знаходження виконавчого листа їй не відоме, та просила розглянути подання за її відсутності.
Представник служби у справах дітей Оболонської районної у м. Києві державної адміністрації в судове засідання не з'явився, подав до суду заяву про розгляд подання за його відсутності.
Боржник в судове засідання не з'явився, про дату, час та місце розгляду подання повідомлений належним чином, причини неявки не повідомив.
Оскільки з подання державного виконавця вбачається, що виконавчий лист втрачено в процесі пересилки за місцем роботи боржника, подання про видачу його дублікату підлягає задоволенню.
Керуючись ст.ст. 208-210,370 ЦПК України, суд
ухвалив:
Видати дублікат виконавчого листа за рішенням Оболонського районного суду м. Києва від 05 вересня 2006 року по цивільній справі №2-3898/2006, яким стягнуто з ОСОБА_3 на користь ОСОБА_2 аліменти на утримання дитини ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_1, у розмірі ? частини всіх видів доходів відповідача щомісячно, але не менше ніж 30% прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку, з 26 липня 2006 року до досягнення дитиною повноліття.
Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку до Апеляційного суду м. Києва через суд першої інстанції шляхом подання в 5-денний строк з дня проголошення ухвали апеляційної скарги. У разі якщо ухвалу було постановлено без участі особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали.
Ухвала суду набирає законної сили після закінчення строку для подання апеляційної скарги, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги ухвала, якщо її не скасовано, набирає законної сили після розгляду справи апеляційним судом.
Суддя М.М. Маринченко