НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРІ ЕНЕРГЕТИКИ
ПОСТАНОВА
08.08.2013 № 1090
Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 16 серпня 2013 р. за № 1421/23953
Про внесення зміни до Порядку встановлення, перегляду та припинення дії "зеленого" тарифу для суб’єктів господарської діяльності
Відповідно до Закону України "Про електроенергетику" ( 575/97-ВР ) та Указу Президента України від 23 листопада 2011 року № 1059( 1059/2011 ) "Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики" Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, ПОСТАНОВЛЯЄ:
1. Абзац перший пункту 1.2 розділу І Порядку встановлення, перегляду та припинення дії "зеленого" тарифу для суб’єктів господарської діяльності( z1957-12 ), затвердженого постановою НКРЕ від 2 листопада 2012 року № 1421 (у редакції постанови НКРЕ від 14 березня 2013 року № 251), зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 22 листопада 2012 року за № 1957/22269, після слів "які отримали" доповнити словами "або мають намір отримати".
2. Управлінню генеруючих підприємств забезпечити подання цієї постанови на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України в установленому законодавством порядку.
3. Ця постанова набирає чинності з дня її офіційного опублікування.
Голова Комісії
С. Тітенко
включених до виборчого списку Політичної партії "УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка", у загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі, Центральна виборча комісіяПро реєстрацію кандидатів у народні депутати України, включених до виборчого списку Політичної партії "УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка", у загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі
Про переоформлення ліцензії на провадження професійної діяльності на фондовому ринку, Національна комісія з цінних паперів та фондового ринкуПро переоформлення ліцензії на провадження професійної діяльності на фондовому ринку За підсумками розгляду заяви та документів, поданих ТОВАРИСТВОМ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КОМПАНІЯ З УПРАВЛІННЯ АКТИВАМИ "УПІ КАПІТАЛ" до Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку на переоформлення ліцензії на провадження професійної діяльності на фондовому ринку у зв'язку зі зміною місцезнаходження професійного учасника, відповідно до Ліцензійних умов провадження професійної діяльності на фондовому ринку — діяльності з управління активами інституційних інвесторів (діяльності з управління активами)( z0864-06 ), затверджених рішенням Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 26 травня 2006 року № 341 та зареєстрованих в Міністерстві юстиції України від 24 липня 2006 року за № 864/12738 (зі змінами та доповненнями), НАКАЗУЮ:
| Свій до свого по нашеМої знайомі свій приватний будинок опалюють не газом: вони встановили електроконвектори. Не імпортного виробництва, а вітчизняні.Від них почув, що вінницьке ПАТ Маяк найбільший виробник електричних ...
Про переоформлення ліцензії на провадження професійної діяльності на фондовому ринку, Національна комісія з цінних паперів та фондового ринкуПро переоформлення ліцензії на провадження професійної діяльності на фондовому ринку За підсумками розгляду заяви та документів, поданих товариством з обмеженою відповідальністю "Компанія з управління активами "СМАРТ СИСТЕМ АМ" до Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку на переоформлення ліцензії на провадження професійної діяльності на фондовому ринку у зв'язку зі зміною місцезнаходження професійного учасника, відповідно до Ліцензійних умов провадження професійної діяльності на фондовому ринку — діяльності з управління активами інституційних інвесторів (діяльності з управління активами) ( z0864-06 ), затверджених рішенням Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 26 травня 2006 року № 341 та зареєстрованих в Міністерстві юстиції України від 24 липня 2006 року за № 864/12738 (зі змінами та доповненнями), НАКАЗУЮ:
|