18.09.2014 Справа № 756/6081/14-ц
Унікальний №756/6081/14-ц
Провадження №2/756/3028/14
РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
16 вересня 2014 року Оболонський районний суд м. Києва у складі:
головуючого судді Тітова М.Ю.
при секретарі Івановій І.О.
розглянув у відкритому судовому засіданні в м. Києві цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу, -
В С Т А Н О В И В :
Позивач звернулася до суду з позовом до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу, свої вимоги мотивує тим, що 18.07.03 уклала шлюб з відповідачем у відділі Лівобережному відділі реєстрації шлюбів м. Києва, актовий запис №627. Від шлюбу мають сина, ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1. Спільне життя з відповідачем не склалося у зв'язку з розбіжностями у характерах та поглядах на шлюб та сім'ю. Подружні відносини між сторонами фактично припинені, спільне господарство не ведуть, проживають окремо. Примирення між ними неможливо.
Позивач надіслала до суду заяву з проханням розглядати справу без її участі, позовні вимоги підтримує, просить задовольнити.
Відповідач надіслав до суду заяву з проханням розглядати справу без його участі, позов визнає, не заперечує щодо його задоволення.
Між сторонами укладено шлюб, який 18.07.2003 року у Лівобережному відділі реєстрації шлюбів м. Києва, актовий запис №627 (а.с. 6).
Судом встановлено, що сімейні стосунки між сторонами не склалися, сім'я розпалась через втрату взаєморозуміння та різні погляди на життя, сторони шлюбно-сімейні відносини не підтримують, спільного господарства не ведуть.
Відповідно до ст. 112 СК України суд з'ясовує фактичні взаємини подружжя, дійсні причини позову про розірвання шлюбу, бере до уваги наявність малолітньої дитини, дитини-інваліда та інші обставини життя подружжя. Суд постановляє рішення про розірвання шлюбу, якщо буде встановлено, що подальше спільне життя подружжя і збереження шлюбу суперечило б інтересам одного з них, інтересам їхніх дітей, що мають істотне значення.
Згідно ч. 4 ст. 174 ЦПК України у разі визнання відповідачем позову суд за наявності для того законних підстав ухвалює рішення про задоволення позову. Якщо визнання відповідачем позову суперечить закону або порушує права, свободи чи інтереси інших осіб, суд постановляє ухвалу про відмову у прийнятті визнання відповідачем позову і продовжує судовий розгляд.
Суд, враховуючи те, що визнання позову відповідачем не порушує прав та свобод інших осіб та не суперечить закону, вважає, що позов ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу підлягає задоволенню.
З викладеного, керуючись ст.ст. 10, 11, 169, 174, 212-215 ЦПК України, -
В И Р І Ш И В :
Шлюб між ОСОБА_2 та ОСОБА_1, зареєстрований 18.07.2003 року у Лівобережному відділі реєстарції шлюбів м. Києва з державним Центром розвитку сім'ї, актовий запис №627, - розірвати.
Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом десяти днів з дня його проголошення. Особи, які брали участь у справі, але не були присутні у судовому засіданні під час проголошення судового рішення, можуть подати апеляційну скаргу протягом десяти днів з дня отримання копії цього рішення.
Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку для подання апеляційної скарги, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після розгляду справи апеляційним судом.
Суддя: М.Ю. Тітов