КИЇВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД м. ПОЛТАВИ
Справа №552/4960/13-ц
Провадження № 2/552/1846/13
УХВАЛА
12.07.2013 року суддя Київського районного суду м. Полтави Васильєва Л.М. розглянувши позовну заяву ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу,-
В С Т А Н О В И В:
Позивач ОСОБА_1 звернулась до Київського районного суду м.Полтави з позовною заявою до відповідача про розірвання шлюбу.
Позовна заява відповідає вимогам ст. 119-120 ЦПК України.
Керуючись ст. 11, 122 ЦПК України,-
У Х В А Л И В:
Відкрити провадження у справі за позовною заявою ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу.
Призначити судове засідання на 09 год. 00 хв. 29 липня 2013 року в приміщенні Київського районного суду м. Полтави каб. 24.
Роз'яснити відповідачеві, що він в строк до 26.07.2013 року може надати суду заперечення проти позову з посиланням на докази, якими вони обгрунтовуються.
Роз'яснити, що відповідно до ст.131 ЦПК України сторони зобов'язані подати свої докази суду або під час попереднього судового засідання у справі, а якщо попереднє судове засідання у справі не проводиться,- до початку розгляду справи по суті.
Докази, подані з порушенням вимог, встановлених частиною першою цієї статті, не приймаються, якщо сторона не доведе, що докази подано несвоєчасно з поважних причин.
Сторони до або під час попереднього судового засідання у справі, а якщо попереднє судове засідання у справі не проводиться,- до початку розгляду справи по суті, зобов'язані повідомити суд про всі відомі їм рішення судів, що стосуються предмету спору, а також про всі відомі їм незавершені судові провадження, що стосуються предмета спору.
Направити сторонам копію ухвали.
Ухвала може бути оскаржена тільки в частині недотримання правил підсудності.
Суддя Л.М.Васильєва
що втратив чинність, наказу Міністерства юстиції України від 30 грудня 2011 року № 3659/5, Міністерство юстиції УкраїниЗареєстровано в Міністерстві юстиції України 29 листопада 2013 р. за № 2040/24572 Про визнання таким, що втратив чинність, наказу Міністерства юстиції України від 30 грудня 2011 року № 3659/5
Про затвердження Норм безоплатної видачі спеціального одягу, спеціального взуття та інших засобів індивідуального захисту працівникам виробництва матеріалів і виробів на основі хризотилового азбесту, Міністерство енергетики та вугільної промисловості УкраїниЗареєстровано в Міністерстві юстиції України 13 вересня 2013 р. за № 1585/24117 Про затвердження Норм безоплатної видачі спеціального одягу, спеціального взуття та інших засобів індивідуального захисту працівникам виробництва матеріалів і виробів на основі хризотилового азбесту
| Недействительное (ничтожное) завещаниеПри составлении завещания лучше посоветоваться с юристом по наследству или адвокатом по наследственным делам
Про внесення змін до постанови НКРЕ від 13.12.2012 № 1622, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетикиПро внесення змін до постанови НКРЕ від 13.12.2012 № 1622 Відповідно до Законів України «Про засади функціонування ринку природного газу» ( 2467-17 ), «Про природні монополії»( 1682-14 ), Указу Президента України від 23.11.2011 № 1059( 1059/2011 ) «Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики» та постанови Національної комісії регулювання електроенергетики України від 28.11.2011 № 2255( z1502-11 ) «Про затвердження порядку формування інвестиційних програм газопостачальних, газорозподільних, газотранспортних та газозберігаючих підприємств», зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 22.12.2011 за № 1502/20240, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, ПОСТАНОВЛЯЄ:
|