Адвокаты по наследственным делам
Отзывы о нас
Чувствуется такая редкая на сегодня забота о пользователях. Благодаря интересному сайту, наконец, надумался обзавестись безлимитом.

Влюблена в ваш сайт по уши!!! Какие же Вы просто молодцы!!! Желаю материального благополучия и творческих успехов!

Этот интернет проект классный! Пользовался довольно часто. Думаю, что этот интернет сайт ожидает хорошее будущее. Удачи Вам, ребята. Хотелося б встречаться с Вашими новыми работами чаще!
Наши услуги

Вопрос к юристу по наследству:

Статьи
Право власності на спадок

Право власності на спадок Визнання прав власності на спадок (зразок судової справи), позовна заява про спадщину

Наследство по завещанию: раскрываем юридические ...

Наследство по завещанию: раскрываем юридические секреты Завещание необязательно гарантирует выполнение воли наследодателя, ведь в некоторых случаях можно признать завещание недействительным

Про перегляд за нововиявленими обставинами постанови Київського апеляційного адміністративного суду від 05 жовтня 2014 року у справі за адміністративн - Київський апеляційний адміністративний суд - Ганечко О.М.

  1. КИЇВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
  2. УХВАЛА

КИЇВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

Справа: №875/243/14 Суддя - доповідач: Ганечко О.М.

УХВАЛА

Іменем України

27 жовтня 2014 року м. Київ

Київський апеляційний адміністративний суд у складі колегії суддів:

Головуючого судді: Ганечко О.М.

суддів Коротких А.Ю.

Хрімлі О.Г.

при секретарі Біднячук Ю.С.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні у місті Києві заяву ОСОБА_2 про перегляд за нововиявленими обставинами постанови Київського апеляційного адміністративного суду від 05 жовтня 2014 року у справі за адміністративним позовом ОСОБА_2 до Центральної виборчої комісії про визнання бездіяльності протиправною, скасування постанови та зобов'язання вчинити дію, -

ВСТАНОВИВ:

26 жовтня 2014 року позивач звернувся до суду з заявою про перегляд за нововиявленими обставинами постанови Київського апеляційного адміністративного суду від 05 жовтня 2014 року, якою ОСОБА_2 у задоволені позовних вимог до Центральної виборчої комісії про визнання бездіяльності протиправною, скасування Постанови № 1334 від 29.09.2014 року в частині відмови позивачу у реєстрації в кандидати у народні депутати України в одномандатному виборчому окрузі № 171 на позачергових виборах народних депутатів України 26 жовтня 2014року та зобов'язання вчинити дію - відмовлено.

Рішення набрало законної сили на підставі ухвали Вищого адміністративного суду України від 08.10.2014 р., якою постанову Київського апеляційного адміністративного суду від 05.10.2014 року залишено без змін.

Обґрунтовуючи заяву про перегляд рішення за нововиявленими обставинами, позивач посилається на судові рішення Вищого адміністративного суду України та рішення Європейського суду з прав людини, які вважає окремою підставою для перегляду постанови Київського апеляційного адміністративного суду від 05.10.2014 року, також зазначає, що його заява про виправлення помилок в заяві про самовисування була направлена позивачем електронною поштою на офіційну поштову скриньку комісії, про що представником відповідача не було повідомлено суд. Вищевказану заяву позивача, Центральна виборча комісія, залишила без розгляду. А тому, позивач зазначає, що ці обставини є істотними та впливають на рішення суду.

В судовому засіданні представник заявника підтримав заяву в повному обсязі, з підстав, що викладені у ній.

Представник відповідача заперечував проти задоволення заяви, посилаючись на її безпідставність та необґрунтованість.

Вирішуючи питання про наявність підстав для задоволення заяви, колегія суддів зазначає наступне.

Судом встановлено, що в мотивувальній частині постанови Київського апеляційного адміністративного суду від 05 жовтня 2014 року у справі № 875/243/14 зазначено, що підставою для прийняття спірної постанови про відмову в реєстрації кандидата ОСОБА_2 у народні депутати України стало те, що, на порушення вимог п.1 ч.2 ст. 55 Закону України "Про вибори народних депутатів", заява позивача про самовисування не містить зобов'язання у разі обрання його депутатом припинити діяльність, яка відповідно до Конституції України та законів України несумісна з мандатом народного депутата України, або зазначення, що така діяльність ним не здійснюється.

Дослідивши заяву ОСОБА_2 від 24.09.2014 р. до ЦВК, колегія суддів у справі № 875/243/14 прийшла до висновку, що вона не відповідає вимогам п.1 ч. 2 ст. 55 Закону № 4061-VI, зокрема, заява про самовисування не містить зобов'язання у разі обрання його депутатом припинити діяльність, яка відповідно до Конституції України та законів України несумісна з мандатом народного депутата України, або зазначення, що така діяльність ним не здійснюється.

Встановлення даного факту стало підставою для відмови ОСОБА_2 у задоволенні позовних вимог.

Не погоджуючись з вказаними доводами заявник в своїй заяві про перегляд постанови за нововиявленим обставинами посилається на той факт, що він, у строк встановлений вимогами чинного законодавства, направив електронною поштою на офіційну поштову скриньку комісії, виправлену заяву про самовисування, яку було залишено без розгляду. Тобто позивачем було внесено уточнення у свою заяву, яку відповідачем не було розглянуто. Про ці обставини представник відповідача не повідомив суд. А тому, вважає, що це є істотною обставиною та має вплив на вирішення справи.

Вислухавши пояснення представників сторін, дослідивши матеріали справи, колегія суддів вважає доводи заявника необґрунтованими, виходячи з наступного.

Згідно з п. 1 ч. 2 ст. 245 КАС України, постанова або ухвала суду, що набрала законної сили, може бути переглянута у зв'язку з нововиявленими обставинами. Підставами для перегляду судового рішення за нововиявленими обставинами є істотні для справи обставини, що не були і не могли бути відомі особі, яка звертається із заявою, на час розгляду справи.

Так, "істотність" обставини означає, що, якби суд міг урахувати її при вирішенні справи, то це тією чи іншою мірою вплинуло б на результат вирішення справи.

Ознаку "не були і не могли бути відомі особі" слід розглядати як сукупність цих двох необхідних умов, тобто, для визнання обставини нововиявленою недостатньо, щоб особа просто не знала про наявність певної істотної обставини, а потрібно, щоб вона і не могла знати про неї. В разі, якщо вона все ж таки могла знати про певну обставину, то у суду відсутні підстави для перегляду судового рішення, визначені п. 1 ч. 2 ст. 245 Кодексу адміністративного судочинства України.

Отже, як нововиявлені можуть розглядатися обставини, що обґрунтовують вимоги або заперечення сторін, що мають істотне значення для правильного вирішення справи, які існували на час постановлення рішення, ухвали, постанови, але про них не знали і не могли знати заявник і суд.

Враховуючи викладене вище, колегія суддів приходить до висновку, що позивачем не доведено суду наявність нововиявлених обставин, оскільки обставини, що покладені в основу доводів позивача мали місце після прийняття оскаржуваного рішення Центральної виборчої комісії, а тому не є підставами для перегляду рішення суду та не передбачені переліком, який є вичерпним (ч. 2 ст. 245 КАС України).

Що стосується посилань позивача та той факт, що суду не біли повідомлені обставини щодо того, що позивач, одразу після того, як дізнався про прийняття оскаржуваного рішення, направив відповідачу електронною поштою уточнення заяви про само висування, а також, що Центральною виборчою комісією безпідставно залишено його уточнену заяву про самовисування без розгляду, то колегія суддів зазначає, що вказані дії та рішення мали місце після винесення оскаржуваної постанови відповідача та не можуть вплинути на її зміст.

З огляду на вищенаведене, колегія суддів приходить до висновку про відсутність підстав для задоволення заяви про перегляд рішення суду за нововиявленими обставинами, оскільки обставини, зазначені позивачем в поданій заяві, не є нововиявленими в розумінні ст. 245 КАС України, а тому заяву про перегляд постанови Київського апеляційного адміністративного суду від 05 жовтня 2014 року за нововиявленими обставинами слід залишити без задоволення.

Керуючись ст. ст. 160, 165, 172, 177, 179, 245, 252 КАС України, суд, -

УХВАЛИВ:

Заяву ОСОБА_2 про перегляд за нововиявленими обставинами постанови Київського апеляційного адміністративного суду від 05 жовтня 2014 року у справі за адміністративним позовом ОСОБА_2 до Центральної виборчої комісії про визнання бездіяльності протиправною, скасування Постанови № 1334 від 29.09.2014 року в частині відмови позивачу у реєстрації в кандидати у народні депутати України в одномандатному виборчому окрузі № 171 на позачергових виборах народних депутатів України 26 жовтня 2014року та зобов'язання вчинити дію залишити без задоволення.

Ухвала може бути оскаржена до Вищого адміністративного суду України у дводенний строк з дня її проголошення.

Головуючий суддя Ганечко О.М.

Судді Коротких А.Ю.

Хрімлі О.Г.

Головуючий суддя Ганечко О.М.

Судді: Коротких А. Ю.

Хрімлі О.Г.

Рейтинг: 4.6/5, основан на 25 голосах.

Вам будет интересно:

Про скасування спеціальної санкції, що застосована до суб'єкта зовнішньоекономічної діяльності України, Міністерство економічного розвитку і торгівлі України

Про скасування спеціальної санкції, що застосована до суб'єкта зовнішньоекономічної діяльності України Відповідно до Положення про порядок застосування до суб'єктів зовнішньоекономічної діяльності України та іноземних суб'єктів господарської діяльності спеціальних санкцій, передбачених статтею 37 Закону України "Про зовнішньоекономічну діяльність"( z0260-00 ), затвердженого наказом Міністерства економіки України від 17.04.2000 № 52, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 05.05.2000 за № 260/4481, на підставі матеріалів ТОВ "Планета-пластик" вих. від 10.07.2013 № 0710/1, вх. від 10.07.2013 № 12/69511-13 НАКАЗУЮ:

Про втрату чинності рішенням Головного державного інспектора ветеринарної медицини України, Державна ветеринарна та фітосанітарна служба України

Кабінет Міністрів України Головним держінспекторам ветмедицини Автономної Республіки Крим, областей, міст Києва та Севастополя Головним держінспекторам ветмедицини регіональних служб державного ветеринарно-санітарного контролю та нагляду на державному кордоні та транспорті МЗС України Міністерство економічного розвитку і торгівлі України МОЗ України Міністерство інфраструктури України МВС України Державний комітет телебачення і радіомовлення України СБ України Адміністрація Державної прикордонної служби України Держмитслужба України Посольство Алжирської Народної Демократичної Республіки в Україні

Про встановлення роздрібних тарифів на електричну енергію для вугледобувних підприємств на вересень 2013 року, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики

Про встановлення роздрібних тарифів на електричну енергію для вугледобувних підприємств на вересень 2013 року Відповідно до Закону України "Про електроенергетику" ( 575/97-ВР ), Указу Президента України від 23.11.2011 № 1059 ( 1059/2011 ) "Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики" та Порядку встановлення роздрібних тарифів на електричну енергію для вугледобувних підприємств ( v0866227-07 ), затвердженого постановою НКРЕ від 26.06.2007 № 866, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, ПОСТАНОВЛЯЄ:

Про затвердження Кошторису видатків на підготовку та проведення виборів народних депутатів України 28 жовтня 2012 року для потреб дільничних виборчих комісій закордонних виборчих дільниць, Центральна виборча комісія

Про затвердження Кошторису видатків на підготовку та проведення виборів народних депутатів України 28 жовтня 2012 року для потреб дільничних виборчих комісій закордонних виборчих дільниць





Юридическая практика:
Про усунення від права спадкування

Про усунення від права спадкування За правовою допомогою до наших юристів звернувся громадянин, який просив правової допомоги у справі про усунення від права ...

Про визнання права власності на спадкове майно ...

Про визнання права власності на спадкове майно за законом Громадянка звернулася до юриста по спадковим справам з метою отримати допомогу у вирішенні питання про визнання права власності ...

Про усунення перешкод у здійсненні права на спадкування ...

Про усунення перешкод у здійсненні права на спадкування та визнання права власності в порядку спадкування за заповітом Починаючи процес нотаріального оформлення спадкового майна, громадяни часто зіштовхуються із перешкодами, які можна вирішити ...


Консультации по наследству:
Консультація про те, як подати позов до суду про прийняття спадщини

Здрастуйте! Бачила не раз, що Ви допомагаєте у вирішенні юридичних проблем по спадку різного роду. Перейду відразу до своєї ...

Коли оскаржити заповіт досить просто

У мене виникла ситуація, коли без допомоги кваліфікованого адвоката зі спадкових питань не обійтися. Вже не раз до Вас звертаюся ...

Допомога адвоката і консультація за спадковою справою

Привіт. Мені потрібна допомога адвоката у спадкових справах. Справа в тому, що більше п'яти років тому моя мама померла, залишивши ...


Новости наследственных дел:
На сегодняшнем заседании правительства планируется ...

На сегодняшнем заседании правительства планируется рассмотреть план мероприятий по выполнению СА с ЕС Кабинет министров Украины на сегодняшнем заседании рассмотрит план мероприятий по выполнению соглашения об ассоциации с Евросоюзом. Об этом говорится в повестке дня заседания на сайте правительства.

Судья не может считаться независимым от политического .

Судья не может считаться независимым от политического влияния, если его карьера зависит от изменчивого политического вектора, - Я.Романюк 22 декабря во время заключительного заседания Наблюдательного Комитета проекта Совета Европы «Усиление независимости, эффективности и профессионализма судебной власти на Украине» Председатель Верховного Суда Украины Ярослав Романюк заявил, что «одним из самых опасных с точки зрения формирования независимой судебной системы на современном этапе факторов является политическая составляющая».

Прокурор Донецкой области пытается в суде оспорить ...

Прокурор Донецкой области пытается в суде оспорить его люстрацию Руководителю прокуратуры Донецкой области Николаю Франтовскому не удалось с первого раза обжаловать свое увольнение с должности через люстрацию, сообщает «Первая инстанция».


Рекомендации пользователей:
1676b6902a1c6c119988b3b7eb617bca