Увагу співробітників ДАІ, які здійснювали нагляд за дорожнім рухом в Краснодоні, привернув закривавлений чоловік, який стояв на узбіччі на вулиці Єрьоменка. Під'їхавши ближче, правоохоронці побачили, що чоловік поранений в живіт і спливає кров'ю. Не гаючи жодної секунди, вони почали надавати потерпілому першу медичну допомогу, викликали швидку допомогу і слідчо-оперативну групу.
Поки потерпілий знаходився у свідомості, майору міліції Геннадію Бородіну вдалося з’ясувати прикмети й адресу проживання кривдника потерпілого.
По приїзду швидкої допомоги постраждалий чоловік був переданий до рук лікарів, а інспектори вирушили затримувати нападника. За кілька хвилин, у провулку вони побачили чоловіка, схожого за прикметами на того, хто поранив потерпілого. Побачивши міліцейську машину, він спробував сховатися у своєму дворі, але був затриманий, не дивлячись на вчинений опір.
Зайшовши у двір, співробітники ДАІ побачили, що все навколо в крові. Сумніви в тому, що це і є та людина, яку вони шукають, відпали остаточно. Нападникам виявився місцевий мешканець. На момент затримання він знаходився у неадекватному стані, оскільки був дуже п'яний.
По приїзду слідчо-оперативної групи в будинку на столі був виявлений закривавлений кухонний ніж, яким чоловік і завдав удар потерпілому. Як з'ясувалося пізніше, конфлікт виник на ґрунті взаємних образ після тривалого розпивання спиртних напоїв.
Наразі потерпілий, знаходиться в реанімаційному відділенні Краснодонської міської лікарні, його прооперовано.
Даний факт занесений до Єдиного реєстру досудових розслідувань і кваліфікований за статтею 121 Кримінального кодексу України. Проводиться досудове розслідування.
Про затвердження переліку типів засобів вимірювальної техніки та внесення змін до Державного реєстру засобів вимірювальної техніки, Міністерство економічного розвитку і торгівлі УкраїниПро затвердження переліку типів засобів вимірювальної техніки та внесення змін до Державного реєстру засобів вимірювальної техніки Відповідно до статті 26 Закону України "Про метрологію та метрологічну діяльність"( 113/98-ВР ), Положення про Державний реєстр засобів вимірювальної техніки( z1009-05 ), затвердженого наказом Державного комітету України з питань технічного регулювання та споживчої політики від 22.08.2005 № 218, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 07.09.2005 за № 1009/11289, протоколу № 3-2012 засідання науково-технічної комісії з метрології Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 05.09.2012 НАКАЗУЮ:
На Сумщині в гості до Державтоінспекції завітала молодьДітям, які відвідали управління ДАІ області вартові доріг продемонстрували спеціальні засоби, обмундирування, що використовується працівниками Державтоінспекції в повсякденній роботі.
| Про внесення змін до Плану діяльності Міністерства екології та природних ресурсів України з підготовки проектів регуляторних актів на 2013 рік, Міністерство екології та природних ресурсів УкраїниПро внесення змін до Плану діяльності Міністерства екології та природних ресурсів України з підготовки проектів регуляторних актів на 2013 рік На виконання вимог, встановлених статтею 7 Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності"( 1160-15 ), щодо забезпечення планування діяльності з підготовки проектів регуляторних актів регуляторними органами НАКАЗУЮ:
У Кишиневі тисячі людей вимагали об’єднання Молдови з РумунієюУстолиці Молдови Кишиневі в неділю тисячі людей взяли участь у ході на підтримку воззєднання з Румунією.
|