При вмешательстве прокуратуры Днепровского района коммунальное предприятие возместило задолженность по заработной плате 1827 работникам на общую сумму свыше 2 млн. гривен.
Прокурорской проверкой установлено, что должностные лица КП по содержанию жилищного хозяйства Днепровского района Киева нарушают сроки выплаты заработной платы работающим сотрудникам, а также уже уволенным сотрудникам.
Согласно материалам проверки, общая сумма задолженности по заработной плате составила близко 2 млн. гривен.
Кроме того, как выяснилось, вопреки требованиям законодательства предприятие не уплатило единый взнос на общеобязательное государственное социальное страхование на сумму более 936 тыс. грн.
С целью устранения выявленных нарушений прокуратура района внесла представление коммунальному предприятию с требованием принять меры по погашению задолженности перед работниками и государством.
По результатам рассмотрения представления предприятие в полном объеме возмещены долги по заработной плате и по уплате обязательно взносу в бюджет.
Про анулювання ліцензії на провадження професійної діяльності на фондовому ринку, Національна комісія з цінних паперів та фондового ринкуПро анулювання ліцензії на провадження професійної діяльності на фондовому ринку На підставі заяви та документів, що надійшли до Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку на анулювання ліцензії на провадження професійної діяльності на фондовому ринку, відповідно до Порядку зупинення дії та анулювання ліцензії на окремі види професійної діяльності на фондовому ринку( z0976-06 ), затверджених рішенням Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 23.06.2006 № 432 та зареєстрованих в Міністерстві юстиції України 11.08.2006 за № 976/12850 (із змінами) (далі — Порядок), НАКАЗУЮ:
| Про затвердження Правил спортивних змагань з косікі карате, Міністерство молоді та спорту УкраїниЗареєстровано в Міністерстві юстиції України 9 липня 2013 р. за № 1147/23679 Про затвердження Правил спортивних змагань з косікі карате Відповідно до частини другої статті 40 Закону України "Про фізичну культуру і спорт"( 3808-12 ), Указу Президента України від 28 лютого 2013 року № 96( 96/2013 ) "Про деякі заходи з оптимізації системи центральних органів виконавчої влади", з урахуванням пропозицій Української Федерації Шорінзірю Кенкокан каратедо Косікі каратедо та з метою забезпечення належної організації та проведення всеукраїнських змагань з косікі карате НАКАЗУЮ:
|