На Прикарпатті через чергові снігопади рекомендовано сьогодні скоротити учбовий процес у навчальних закладах та робочий день для працюючих, передає УНІАН.
Як повідомила прес-служба голови Івано-Франківської облдержадміністрації, про це йшлося сьогодні на засіданні обласної комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.
Протягом сьогоднішнього та декількох наступних днів в області очікується різке погіршення погодних умов: зниження температури, снігопади, хуртовини, ожеледь.
За словами начальника управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій в області Володимира Чернецького, всі підрозділи служби готові до роботи у складних умовах. Оперативні групи виїхали у райони, де прогнозується найгірша ситуація (Долинський, Городенківський, Калуська траса), встановлена взаємодія з працівниками ДАІ, на складних ділянках автошляхів працюватимуть пости.
У Калуському, Богородчанському, Верховинському, Городенківському, Косівському, Рожнятівському та Долинському районах є випадки відключення від електропостачання. Загалом пошкоджено 6 ліній електропередач. Працівники ПАТ «Прикарпатобленерго» приступили до ліквідації аварійних ситуацій.
В області буде обмежено рух важковагового транспорту в напрямку Долини, а за необхідності також на інших ділянках.
Дефіциту ліків в Україні не будеефіциту медикаментів не буде. Їх наявність на полицях аптек перевірятиме профільна державна комісія, заявляють у Міністерстві охорони здоровя.
Народные депутаты предлагают освобождать досрочно заключенных на стационарном леченииВ парламенте зарегистрирован законопроект №4051 «О внесении изменений в статью 81 Уголовного кодекса относительно условно-досрочного освобождения от отбывания наказания лиц, которые не могут ...
| Про внесення зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 9 червня 2011 р. № 641, Кабінет Міністрів УкраїниПро внесення зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 9 червня 2011 р. № 641 Кабінет Міністрів України постановляє: Внести зміну до постанови Кабінету Міністрів України від 9 червня 2011 р. № 641( 641-2011-п ) "Про затвердження переліку платних адміністративних послуг, які надаються Державною ветеринарною та фітосанітарною службою, органами та установами, що належать до сфери її управління, і розміру плати за їх надання" (Офіційний вісник України, 2011 р., № 45, ст. 1857, № 101, ст. 3705), доповнивши її пунктом 2-1 такого змісту:
Про державну реєстрацію (перереєстрацію) лікарських засобів та внесення змін до реєстраційних матеріалів, Міністерство охорони здоров'я УкраїниПро державну реєстрацію (перереєстрацію) лікарських засобів та внесення змін до реєстраційних матеріалів Відповідно до статті 9 Закону України "Про лікарські засоби" ( 123/96-ВР ), пункту 5 Порядку державної реєстрації (перереєстрації) лікарських засобів( 376-2005-п ), затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26 травня 2005 року № 376, на підставі результатів експертизи реєстраційних матеріалів лікарських засобів та контролю якості тих, що подані на державну реєстрацію, проведеної ДП "Державний експертний центр МОЗ України", висновків щодо ефективності, безпечності та якості лікарського засобу, рекомендації його до державної реєстрації (перереєстрації) та внесення змін до реєстраційних матеріалів НАКАЗУЮ:
|