ДЕРЖАВНА МИТНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
ЛИСТ
18.12.2012 № 11.1/1.2-12.2/14118-ЕП
Начальникам митних органів
В доповнення до листа Держмитслужби від 12.12.2012 № 11.1/1.2-12.2/13948-ЕП( v1394342-12 ) повідомляємо.
Враховуючи, що при поміщенні у митний режим реекспорту товарів за Переліком( 461-2012-п ), затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 21.05.2012 № 461, митним органам надається забезпечення сплати митних платежів, що підлягали б сплаті при випуску таких товарів у вільний обіг на митній території України, у митних деклараціях типів "ЕК11АА", "ЕК11ТК", "ЕК11ТФ", "ЕК11РР" заповнюються графи 12, 45, 47, 52 та, в залежності від способу розрахунку, В.
Зазначені вимоги не поширюються на декларування товарів у випадку, передбаченому пунктом 5 частини першої статті 86 Митного кодексу України( 4495б-17 ), та переміщення товарів у міжнародних поштових та експрес-відправленнях.
Департаменту митних інформаційних технологій та статистики допрацювати програмне забезпечення відповідно до наданих роз'яснень.
Т. в.о Голови Служби
О. М. Дороховський
WEB MD Office "НПО Поверхность", www.master-d.com.ua
Про прийняття за основу проекту Закону України про внесення змін до деяких законодавчих актів України, Верховна Рада УкраїниПОСТАНОВА Верховної Ради України Верховна Рада України постановляє: 1. Прийняти за основу проект Закону України про внесення змін до деяких законодавчих актів України (реєстр. № 2049а), поданий Кабінетом Міністрів України.
| Получить в наследство банковский вклад по сберегательной книжке просто!Для того, чтобы получить средства со вклада нужно, чтобы сберкнижка была включена в свидетельство о праве на наследство
Нацбанк отказался отменять валютные аукционыНациональный банк Украины отказался прекратить проведение валютных аукционов. Об этом говорится в сообщении пресс-службы НБУ в социальной сети. Во время очередного совещания в НБУ 24 ноября руководителям 40 наибольших банков было предложено рассмотреть предложения представителей Независимой ассоциации банков Украины (далее — НАБУ), в том числе о прекращении проведения валютных аукционов как малоэффективного, по их мнению, механизма поиска равновесного курса. Указанное предложение НАБ не нашло поддержки среди присутствующих.
|